Розумне планування квартири

купити квартиру в чернівцях новобудова

Бувають і зовсім протилежні випадки, для тих, хто хоче купити квартиру в Чернівцях, новобудова стає вигідним придбанням, адже в них все не будують маленьких площ.Не у всіх є можливість придбати собі простору квартиру, в якій би вистачало місця всім членам родини. Тому доводиться тулитися в малогабаритній площі всім натовпом. І так, день по день, негатив від постійної присутності всіх мешканців в одному місці наростає, і нерви часто не витримують.

Бувають і зовсім протилежні випадки, для тих, хто хоче купити квартиру в Чернівцях, новобудова стає вигідним придбанням, адже в них все не будують маленьких площ. На таких просторах для кожного члена сім’ї знаходиться своя кімната, і всі сидять по своїх кутках. Це є причиною того, що всім не вистачає сімейного спілкування. Наприклад, мама приходить додому з роботи пізно, а діти, в цей час сидять за комп’ютером і їх ніяк від туди не витягнути.

Рішенням цих двох проблем може бути перепланування квартири, з її допомогою можна розширити простір житлових кімнат і об’єднати різні зони приміщення. Найголовніше грамотно все розставити і отримати дозвіл на перепланування.

Для ефективного використання квадратних метрів потрібно знати кілька секретів. По-перше, дизайнери радять позбавлятися від коридорів. Найчастіше, вони не потрібні і забирають на себе частину важливої площі. Краще обладнати вхід в квартиру невеликого передпокою, яка буде відділятися від вітальні невеликою перегородкою у вигляді шафи або ширми. Також, функції коридору може перебрати на себе прохідна кімната, яка буде використовуватися як вітальня та ігрова, а з боків будуть розташовані спальня, дитяча, санвузол. Головне не забувати, що всі двері, що виходять з однієї кімнати, повинні бути розташовані симетрично відносно один одного. У простір між ними можна помістити шафу, стіл або камін. Головне не залишати порожнього місця.

При пошуку «купити квартиру Чернівці в новобудові«, ми можемо бачити планування, в якому передбачені окремо кухня і окремо вітальня. При наявності невеликої площі для проживання, всі ці кімнати можна з’єднати в одну, просто розділити велике приміщення на різні зони колірними або дизайнерськими рішеннями. Для кухні потрібно зовсім не багато місця, грамотно влаштована кухня, може поміститися всього на декількох метрах квадратних, при цьому господиня не відчуватиме дискомфорту. Близько кухонного відділення буде розміщений стіл, де вся родина буде приймати їжу, стіл варто вибрати такий, щоб він без особливих зусиль розкладався і ставав більшим, для прийому гостей. Обидва ці функціональні відділення вигідно доповнить вітальня з диваном та телевізором. Так, вся родина буде разом, без відриву від своїх справ.

Для дітей же, якщо їх у Вас двоє, краще обладнати різні кімнати, або хоча б різні відділення в одній, щоб вони могли мати свій куточок і росли незалежними.

Добавить комментарий