Щоб сад радував вас врожайністю і красою, варто вибрати кращі добрива. Без них рослини в саду розвиваються дуже мляво, а плоди виходять маленькими і недостатньо смачними. Використовувати добрива потрібно щороку, оскільки будь-яка грунт з чорноземом потроху виснажується після вирощування на ній різних культур. Застосовувати добрива слід розумно, тому перед придбанням потрібно ознайомитися з їх видами і правилами застосування.
Що таке добрива?
Рослини виймають з грунту деталі, які їм потрібні для росту і розвитку. Це мікро — і макроелементи, що грають у розвитку рослин окрему роль. Недолік кожного елемента, будь то кобальт, фосфор, марганець або калій, проявляється на благополуччі культури. Багато початківці садівники цікавляться, для чого, навіщо потрібні добрива. А вибрати і купити добрива можна в магазині https://harvest-center.com.ua/, тут хороший вибір.
Не завжди грунт може забезпечити всіма обов’язковими елементами. Це може статися через виснаження грунту, безграмотного сівозміни, регіональної убогості грунтового покриву. Потрібно штучно поліпшити стан грунту, однак для цього необхідно зрозуміти, які добрива необхідні.
Позакореневе підживлення саду
Це ефектний спосіб швидко компенсувати недолік речовин, потрібних для правильного розвитку рослини. Головна перевага позакореневих підгодівлі (інакше кажучи обприскування) полягає в тому, що через листи рослина вбирає більше поживних елементів, і вони починають діяти набагато швидше.
Техніка для внесення добрив
Професійні садівники, а ще городники-любителі давно знають, що добрива можна вносити 2 варіантами:
- в грунт;
- розчином по листах;
Всі такі варіанти внесення вважаються хорошими, оскільки в грунт можна зі свого боку внести відразу пристойну кількість добрива в конкретній пропорції, а ще підгодівлі по листах дають моментальний ефект після обприскування, вже через певний проміжок часу, рослина починає засвоювати всі обов’язкові Елементи живлення.
Осенние удобрения (комплексные минеральные)
Правильно використовувати два види — кореневі підгодівлі — як головну частку добрива виноградника, і також ще позакореневе підживлення — як виправляють і як «додатковий пай» у найважливіший час – наприклад, після цвітіння, під час активного росту, або під час наливу ягід. Досить рішучу роль ще грають і позакореневе підживлення, коли якісь деталі харчування взагалі не можуть бути засвоєні рослиною з грунту.
Позакореневе підживлення виконують в нежарку погоду, ввечері і вранці. Такі підгодівлі варто виконувати за кілька днів до обробки пестицидами, щоб зовсім не змивати всі захисні препарати. Воду найкраще потрібно брати домашньої температури і без ніяких домішок. На даний момент вже немає ніякої необхідності робити якісь витяжки або розчини зі звичайних добрив — у продажу є у великих кількостях повністю розчинних і одночасно багатих за власним складом добрив.
До речі, бувають навіть спеціалізована це, яку можна вибрати прямо зараз на ресурсі «Сполученої тракторної компанії». З появою технологій тепер, в ХХІ столітті, придбати машину для внесення мінеральних і добрив на органічній основі — дуже просто!