13.07.2024
Корисні статті

Інверторний кондиціонер Gree — стандарт комфорту та енергозаощадження

Інверторний кондиціонер: https://kkplus.shop/kondicionery/bytovye_kondicionery/kondycionery-invertorni/kondicionery-gree-inverter/ від компанії GREE — це пристрій з найвищим класом енергоефективності охолодження A ++++, призначений для постійного використання, що працює на охолодження та обігрів. Пристрій за стандартом виробляється з трьома фільтрами, які видаляють з повітря різні забруднюючі речовини, зокрема пил, алергени, пилок, грибки, бактерії та віруси. Також має іонізатор повітря, який зберігає свіжість у помешканні.

Функціональність інверторних кондиціонерів Gree

Кондиціонер ефективно розподіляє повітря в приміщенні за рахунок широкого кута повітряного потоку, забезпечуючи ефективне охолодження або обігрів. Спеціальний режим автоматично очищає та осушує внутрішню частину кондиціонера, запобігаючи утворенню неприємних запахів і розмноженню бактерій. Вбудовані приводи дають змогу керувати роботою вертикальних і горизонтальних жалюзів за допомогою пульта дистанційного керування або настінного контролера. Це гарантує максимальний комфорт користувача і забезпечує ефективний розподіл повітря в приміщенні. Кондиціонером можна керувати з планшета або смартфона як вдома, так і на вулиці.

Якщо настінний блок встановлений у безпосередній близькості від каміна або аналогічного джерела тепла, вентилятор вмикається автоматично, тільки-но досягається задана температура, і ідеально розповсюджує її по приміщенню. Використана інверторна технологія, вбудований підігрівач піддона і нагрівач картера компресора гарантують безперебійну роботу кондиціонера в режимі обігріву навіть в екстремальних погодних умовах. Крім функції кімнатного клімату, цей пристрій може працювати як постійне і єдине джерело тепла в будинку, квартирі або офісі. Пристрої характеризуються швидким і простим встановленням, а також допускають використання довгих фреономагістралей.

Енергозаощадження

Завдяки використанню енергоощадного модуля двигуна, внутрішній і зовнішній блоки мають кілька швидкостей вентилятора, що позитивно впливає на споживання енергії та скорочує час досягнення необхідної температури. Рівні швидкості двигуна постійного струму дають змогу ідеально адаптувати його продуктивність до умов у приміщенні.

Оптимізований обігрів, розроблений для регіонів з більш холодним кліматом, забезпечує затишний комфортний потік у просторі з першокласними показниками енергоефективності. Завдяки правильно створеній конструкції, кондиціонуюча система опалення може без проблем працювати навіть за низьких температур до -25 °C.

Модулі GREE універсальні і можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, включаючи будівлі з іншими джерелами тепла.

Добавить комментарий