22.05.2024
Корисні статті

Як підібрати тонер для прінтера?

Ресурс лазерного картриджа вичерпано і принтер перестав друкувати? Шляхів вирішення цієї проблеми три:

  • придбати новий картридж. Дуже дорогий вихід із ситуації, оскільки ціна картриджа дуже часто становить 60-70% ціни принтера.
  • віддати картридж на заправку майстрам.
  • самостійно заправити картридж тонером.

Останній спосіб вважається дуже трудомістким, але водночас із тим і найдешевшим.

Якщо ви все ж таки захотіли не довіряти заправку іншим і все зробити самому, то необхідно приділяти свою увагу не тільки технології заправлення, а й вибору тонера, придатного конкретно для Вашої моделі принтера. А тонер для лазерних принтерів можна знайти тут averoprint.com.

На ринку використовуваних матеріалів представлені оригінальні тонери та їхні аналоги. Вони відрізняються між собою вартістю і якістю. Не радимо купувати найдоступніший продукт, оскільки наріжні частинки поганого порошку «дряпають» поверхню фотобарабана. Поганий тонер містить сторонні крупинки і смітинки, які впливають на якість друку і роботу пристрою.

Як підібрати тонер для прінтера?

На упаковці з тонерами здебільшого вказані моделі принтерів, для яких він підходить. Ще в продажу часто можна зустріти універсальні тонери, що призначаються для моделей одного «покоління». Як свідчить практика, новішими тонерами можна заправляти старі принтери, а ось навпаки — не рекомендується.

Залежно від способу формування зображення: однокомпонентного або двокомпонентного, тонери бувають з девелопером і без, виходячи з цього. Також, вони відрізняються розмірами крупинок — чим вища роздільна здатність друку, тим дрібніші частинки.

Важливо: У принтерах з різною швидкістю роботи тонери містять різні добавки.

Як підібрати тонер для прінтера?

На упаковці з тонером має бути обов’язково така інформація:

  • найменування виробника;
  • країна виробник;
  • моделі принтера, для яких тонер підходить;
  • умови зберігання;
  • склад;
  • маса;
  • дата виготовлення.

Тонер обов’язково має бути упакований у непроникну упаковку. Якщо після струшування починає сипатися порошок, то це свідчить про те, що товар напевно фальшивий.

Базові поради щодо заміни тонера:

перед заправкою ретельно почистіть бункер. Перемішування різних тонерів, що розрізняються за складом і структурою, впливає на якість друку і на роботу самого друкувального пристрою;
не можна заправляти «під зав’язку». Зайва кількість тонера заважає роботі мішалок бункера;
необхідно зберігати тонер у герметичному пакуванні, не допускати перегріву і проникнення вологи з повітря;
Під час купівлі тонера в холодний період року перед заправленням потрібно витримати деякий час у приміщенні, де стоїть кімнатна температура. Ігнорування цієї рекомендації веде до того, що друк буде блідим або з дефектами. А якщо вас цікавить лазерний принтер та БФП переходьте на сторінку https://www.averoprint.com/catalog/lazerni-pryntery-ta-bfp/.

Висновок:

Добре обраний тонер — це запорука якісного друку і тривалої служби принтера, тому до його вибору необхідно підходити серйозно.
Джерело https://www.averoprint.com/

Добавить комментарий