18.05.2024
Корисні статті

Курси французької мови від Capital Letter

Курси французької мови користуються великою популярністю. Вона не є міжнародною, але нею говорять близько 70 країн у світі. Французька – друга за поширеністю мова після англійської. У школі Capital Letter доступні ефективні курси для дітей та дорослих.

Курси французької мови від Capital Letter

Переваги вивчення французької мови

Знання французької – це вагомий кар’єрний актив. Навичка спілкування є яскравою перевагою для пошуку роботи у міжнародних компаніях. У школі Capital Letter доступна французька мова для початківців та людей з різним рівнем знань. Франція — це країна, яка знаходиться на п’ятому місці за величиною економіки. Вона приваблює підприємців, дослідників та бізнесменів.

Курси французької мови від Capital Letter

Французьку вважають мовою культури. Мовні курси – це не лише вивчення лексики та граматики, а й подорож у світ моди, мистецтва, архітектури, науки та гастрономії. Знання мови дозволяє дивитись фільми в оригіналі, розпізнавати мову на слух, слухати пісні, читати літературу.

Досвідчені педагоги допоможуть з вступом до ВНЗ Франції та інших країн, здобути диплом високого рівня, підвищити навички спілкування. Вивчення французької є чудовою базою для вивчення інших мов.

Можна виділити кілька країн, крім Франції, у яких знадобиться знання французької:

 • Монако;
 • Сейшели;
 • країни Африки;
 • Швейцарія;
 • Канада.

Знання мови зробить подорож більш цікавою та пізнавальною. Відсутність мовного бар’єру дозволить глибше дізнатися про французьку культуру, менталітет та спосіб життя. Не варто забувати про те, що французька – мова міжнародних відносин. Така навичка стане у нагоді всім, хто мріє про бездоганну кар’єру в розвиненій європейській компанії.

Для студентів та школярів знання французької мови відкриває можливість не тільки вступити до престижних ВНЗ, а й скористатися програмою обміну, яка подарує нові враження та безцінний досвід.

Курси французької мови від Capital Letter

 

Вивчення французької мови у Capital Letter

Курси французької мови – вагомий вклад у саморозвиток. У школі Capital Letter доступні ефективні програми для учнів різного віку та рівнів знань. Досвідчені педагоги, які регулярно вдосконалюють свої навички та мають міжнародні сертифікати, допоможуть у короткий термін досягти бажаного результату. Вже за кілька місяців студенти зможуть:

 • позбутися дискомфорту при спілкуванні з корінними жителями Франції;
 • читати літературу в оригіналі;
 • вступити до престижного ВНЗ;
 • налагоджувати міжнародні зв’язки;
 • заводити нові знайомства;
 • дивитися фільми в оригіналі та слухати музику.

Школа пропонує курси французької з нуля до рівню С1. Унікальна програма дозволяє швидко освоїти лексику, граматику, легко подолати мовний бар’єр.

Курси французької мови від Capital Letter

Добавить комментарий