28.05.2024
Корисні статті

Лайфхаки з укладання волосся феном

Щоденний салонний догляд віднімає багато часу та грошей, незважаючи на чарівний ефект. Швидше та дешевше зробити ранкову або святкову укладку в домашніх умовах. Головне — мати фен та бути готовим до практики, оскільки бажаного результату не завжди можна досягти з першого разу. Пропонуємо кілька лайфхаків, як приборкати фен і зробити ідеальну укладку.

Лайфхаки з укладання волосся феном

Озбройтеся необхідними інструментами

У вашому арсеналі засобів та приладдя для створення привабливої зачіски повинні бути фен, термозахист для волосся та кругла щітка-брашинг. Це необхідний мінімум, за допомогою якого ви зможете зробити стайлінг навіть без знань і навичок перукаря. Щоб процес не займав багато часу та був безпечним, обирайте потужні фени для волосся з можливістю перемикати температурні режими та додаткові функції.

Термозахист необхідний для зменшення травмуючого впливу гарячого повітря на волосся. Засіб виконує роль бар’єра між феном та локонами, зберігаючи їх колір, еластичність та структуру. Брашинг із густою щетиною слугує допоміжним інструментом, щоб накручувати або випрямляти волосся. Щітка великого діаметру підходить для створення крупних завитків, а меншого — для гривки.

Лайфхаки з укладання волосся феном

Виконуйте правильні рухи

Перш ніж почати укладку, дайте волоссю підсохнути природнім шляхом протягом 10-15 хвилин, щоб підготувати його до агресивної дії теплого повітря. Далі нанесіть на прядки термозахист і створюйте локони мрії. Будьте готові, що перша укладка може забрати немало часу, але згодом ви засвоїте основні рухи та впораєтеся швидше:

  • розділіть шевелюру на частини, щоб просушити рівномірно зі щіткою та отримати чітко оформлені прядки;
  • тримайте фен у лівій руці, а брашинг — у правій, або навпаки, якщо ви шульга;
  • спрямовуйте потік теплого повітря від коренів до кінчиків, надаючи зачісці об’єму;
  • одночасно рухайте пристрій разом із щіткою по довжині прядки, повертайте її навколо брашингу, імітуючи завиток.

Експериментуйте з техніками створення укладки

Довжина волосся не завадить отримати бажаний результат без візиту до салону краси. Головне — не боятися використовувати різні техніки та інструменти. Володаркам кудрявих локонів радимо спробувати стайлінг з насадкою-дифузором. Вона дасть змогу залишити акуратну форму завитків. Більшість моделей фенів в асортименті сайту allo.ua мають у комплекті дифузор та інші насадки.

Коротке волосся або середньої довжини можна укладати, створюючи легкі хвилі. Для цього важливо не намотувати прядку на щітку, а прагнути до фігурного вигину. Укладка ефектно виглядає на шевелюрі з креативним фарбуванням.

Лайфхаки з укладання волосся феном

Не засмучуйтеся після першої невдалої спроби, а практикуйте правильну постановку руки та фена. Із часом ви натренуєте цю навичку та створюватимете укладку не гірше стилістів у салоні. Користуйтеся простими порадами, надихайтеся образами відомих персон або beauty-блогерів та втілюйте ідеї в життя.

 

Добавить комментарий