23.05.2024
Корисні статті

Навіщо ходити до стоматолога, якщо зуби не болять?

Стан та вигляд вашої ротової порожнини ― це невід’ємна складова загального здоров’я усього організму. Оскільки проблеми з зубами можуть суттєво впливати на інші органи, а непривабливий вигляд усмішки чи несвіжий подих ― негативно вплинути на спілкування з іншими людьми. Але, якщо зуби не болять, то навіщо ходити до лікаря? Адже стоматологія ― не найдешевше задоволення. Розказуємо, чому на цьому не варто економити.

Складові здоров’я зубів

Щоб зуби були білими та цілими, слід притримуватися кількох простих правил:

  • приділяйте достатньо уваги гігієні ― потрібно щоденно чистити зуби 2 рази на день, з використанням ефективних зубних паст, правильних щіток та інших засобів. Важливою є і техніка чищення. Також потрібна і періодична комплексна чистка зубів від зубного нальоту, бо не все можна «зняти» щіткою, особливо між зубами;
  • слідкуйте за харчовими звичками ― для міцності зубів важливо їсти продукти з високим вмістом кальцію та корисними мікроелементами, а також продукти з різною структурою (жорсткі овочі та фрукти), щоб масажувати ясна та очищати зубні одиниці від нальоту. Надмірне споживання солодощів ― фактор ризику для здоров’я ротової порожнини. Також не слід випробовувати міцність емалі розкушуванням льодяників чи інших надтвердих продуктів;
  • ходіть на профілактичні огляди до стоматолога, щоб вчасно виявити та усунути перші ознаки проблем з зубами.
Навіщо ходити до стоматолога, якщо зуби не болять?

Звісно, відмова від шкідливих звичок ― теж вагомий внесок у своє здоров’я та стан ротової порожнини.

Навіщо ходити до стоматолога, якщо зуби не болять?

Які ще послуги стоматологів користуються попитом серед пацієнтів?

Дуже важливо сходити на огляд до ортодонта, щоб вчасно виявити патології прикусу. До прикладу, огляд дітей у віці 5-6 років допоможе виявити передумови розвитку порушень, щоб потім вчасно почати ортодонтичне лікування. Проте, у будь-якому віці не пізно виправити свій прикус ― навіть дорослі зараз залюбки носять брекети, щоб за рік чи два отримати гарну усмішку. А на додачу ― виправлення дикції та симетрії обличчя, нормалізацію жувальної функції та гарну роботу органів травлення.

Також не варто ігнорувати і те, як саме виглядає ваша усмішка. Та, за потреби, звернутися за послугою відбілювання бейонд. Процедура передбачає не лише косметичний, а й доглядовий вплив на зубну емаль – спершу зуби змащують спеціальним гелем з високим вмістом перекису водню, а потім «висушують» спеціальним випромінюванням, щоб вивести плями та потемніння.

Навіщо ходити до стоматолога, якщо зуби не болять?

Повний спектр стоматологічних ( і естетичних, і лікувальних процедур), радо запропонують у сучасних клініках. До прикладу, у Ukrainian Dentist Club. Все, що для цього потрібно ― обрати час та записатися на прийом. Це варто робити, навіть якщо зуби не турбують вас.

Навіщо ходити до стоматолога, якщо зуби не болять?

Добавить комментарий