22.05.2024
Корисні статті

Стенди для НУШ

Нова Українська Школа — це не тільки навчання, а й сучасна соціалізація

Окремо потрібно згадати про організаційні моменти в початковій школі. Учора ще дитина ходила до садочка, а зараз уже учень початкової школи. Усе змінюється повністю. Виникають нові правила, дитина губиться в цьому новому для неї світі.

Саме для того, щоб допомогти дитині адаптуватися, ми розробили стенди, що включають у собі правила класу, рутини НУШ, визначення осередків, стенди, які вітають і підбадьорюють дитину. А жартівливий стенд «Пристрій зарядки» допоможе дитині розслабитися та зарядитися.

Варті спеціальної уваги стенди НУШ, які допомагають у вирішенні конфліктів у класі. Навчіть дітей користуватися цим колом. Це справді важливо. У такий спосіб діти вчаться пояснювати почуття, пояснювати власний стан, шукати шляхи розв’язання конфлікту, шукати компроміс і вирішувати ситуації. Продукція сайту Elitclass.com.ua одна з найпопулярніших у класах НУШ.

Актуальні стенди для українських вчителів

Успішне втілення в життя шкільної реформи потребує якісного забезпечення, зокрема міцної матеріально-технічної бази. Так, при оформленні шкільних кімнат представникам педколективу необхідно потурбуватися про по-справжньому якісні стенди для нової української школи.

Завдяки інтернету, Ви легко зможете скласти список топових вітчизняних виробників навчальних посібників. Впевнені, що в даному випадку Вам обов’язково порадять і продукцію інтернет-магазину Elitclass.com.ua

Таку популярність продукції можна пояснити тим, що:

  • Стенди для НУШ, як і інша продукція, пройшли міжнародну сертифікацію;
  • Товари вже десять років успішно перебувають на ринку нашої країни товарів для навчальних закладів;

Розвиток творчої діяльності вважається однією з обов’язкових компетенцій нуш. Зона розміщення малюнків дитячих повинна мати новітнє обладнання та гарний дизайн, звичайні підходи тут перестають працювати. Виключно в умовах оригінального підходу діти матимуть змогу повністю проявити власний креативний потенціал.

Наліпки на поверхню стін, на підлогу, на сходинки, що застосовуються для оформлення освітнього середовища, нуш у собі несуть не лише художню функцію, а до того ж і навчальну. У цьому напрямі створють унікальні макети, що допоможуть учням з користю скоротати час на перерві між уроками.

Стенди для НУШ

Крім методичних стендів класна кімната має бути оформлена Інформаційними куточками різної тематики. Приміром прекрасний куточок, алфавіт, лінійка літер і цифр, сиди і пиши правильно, таблиця множення, елементів дій, куточки безпеки, загальні стенди з кишенями для змінної інформації та нотаток, стенд для розміщення фото класу та безліч інших. Наявність подібних матеріалів допоможе дітям краще засвоювати знання.

Матеріали, що стосуються життя та діяльності школи загалом, розташовуються на інформативних стендах у коридорах або в адміністрації школи.

Стенди для НУШ

 

Добавить комментарий