18.05.2024
Корисні статті

Треба перекласти документи. Куди звертатись і які переваги

Ведення бізнесу, навчання, медицина чи інші сфери іноді потребують звернення до спеціалістів з перекладу документів. Саме фахівці здатні виконати цю роботу на вищому рівні.

Переклад документів у Хмельницькому пропонують в певних спеціалізованих компаніях. Що саме там пропонують і що на виході отримує клієнт? Розповідаємо про все це більше.

Треба перекласти документи. Куди звертатись і які переваги

Які документи перекладають в центрах та бюро?

Бюро перекладів — саме те місце, де надають вище описану послугу. Там займаються перекладом текстів, роблять вичитку перекладів, верстку готової роботи та інше. Усе це допомагає не лише зекономити час клієнта, а й підійти до справи професіонально. В результаті — отримати якісну послугу.

Звернувшись до бюро перекладів, спершу ви тримаєте зв’язок із менеджером. Саме ця людина займається підбором відповідного перекладача, виходячи з ваших потреб. Коли робота буде готова — документи передають редактору та коректору. Наявність в команді таких фахівців підкреслює її професіоналізм. До того ж переклад проходить додаткову вичитку. Що дозволяє уникнути дрібних помилок.

Команда, що працює в бюро перекладів, завжди перебуває на зв’язку із замовником послуг. І це, безумовно, є перевагою. Адже таким чином людина має можливість отримати консультацію у будь-який момент.

Найчастіше до фахівців звертаються стосовно перекладу таких документів:

  • Свідоцтва про цивільний стан: про народження, шлюб, смерть, розлучення, зміну ПІБ і заяви про сімейний стан.
  • Ліцензії та дозволи, паспорти, ідентифікаційні коди, водійські посвідчення, військові квитки, посвідчення особи, посвідки на проживання, дозволи на роботу, довідки про громадянство, довідки з місця проживання тощо.
  • Атестати й додатки, дипломи, академічні виписки, студентські залікові книжки, свідоцтва про підвищення кваліфікації, сертифікати про закінчення курсів.
  • Банківські виписки, довідки з податкової, кредитні історії, довідки з роботи, довідки про доходи, фінансові та податкові декларації.
  • Договори, витяги з державного реєстру, довіреності, витяги з кадастру, свідоцтва права власності.
  • Рецепти, медичні висновки, медичні форми й результати лабораторних досліджень
Треба перекласти документи. Куди звертатись і які переваги

Що пропонують бюро перекладів в Хмельницькому?

У Хмельницькому перекласти документи можуть в чотирьох компаніях. Усі вони подані на сайті ТОП 20. Саме там можна переглянути відгуки тих, хто вже скористався послугами компаній. І таким чином обрати для себе справжніх професіоналів.

Загалом для хмельничан в бюро перекладів пропонують наступне:

  • заповнення анкет, форм;
  • усний переклад, зокрема телефоном, а також супровід делегацій;
  • терміновий переклад за кілька годин (в тому числі у вихідні дні);
  • нотаріальне засвідчення, апостилізація, проставлення печатки бюро перекладів.

Добавить комментарий