Вибираємо ламінат для кухні
Для кожної кімнати в квартирі потрібно здійснювати особливий вибір оздоблювальних матеріалів як для стелі, так і для стін і підлоги. Пов’язано це з тим, що простір в будинку цілком і повністю підпорядковано людської активної діяльності, тобто людина прибиранням, готуванням, навіть просто застосуванням духів та іншими хімікатами, які роблять наше життя простіше і краще, а так само застосовуючи електронні прилади, сприяють руйнуванню оздоблювальних матеріалів. Так, відбувається це повільно і практично не помітно, але цей процес не зупинити.
У вільний час можна дізнатися як проводиться ремонт карданних валів цим займаються фахівці. Можна лише уповільнити його, якщо використовувати відповідні оздоблювальні матеріали в тих чи інших приміщеннях. Скажімо, довгий час вважалося, що ламінат не можна використовувати на кухні. Пов’язували це з тим, що ламінат не стійкий до води, а так само при сильному використанні різних засобів для чищення може просто втрачати зовнішній вигляд, і псується як зовні, так і на рівні структури матеріалу. Але сучасні розробки дали можливість випустити на ринок особливі види ламінату, який не взаємодіє з миючими засобами, прекрасно миється, витримує тривалий фізичний вплив з боку людей, і може прослужити довгі роки.
Ламінат і трохи про його історію
Деякий час тому ламінат був показником високо достатку зараз же все змінилося і це не означає, що ламінат став гірше, просто він на даний момент використовується мало не в кожній квартирі. Популярність цього матеріалу постійно зростає, причому вже зараз маючи дуже велике значення. Багато хто називає ламінатом будь ламіноване підлогове покриття зараховуючи до цього матеріалу паркетну дошку і штучний паркет, але це невірне судження. Ламінат перш за все це покриття, яке імітує натуральна паркетна підлога.
Ламінування підлоги пішло зі Швеції близько 25 років тому, саме тоді швед Перстроп винайшов конструкцію ламінату, до речі яка істотно відрізняється від тієї яка використовується зараз. Той ламінат являв собою конструкцію з двох частин одна з яких, а саме нижня була просякнута фенольними смолами. Сторони дощок з’єднувалися під впливом високої температури і високого тиску. Але справедливості заради потрібно сказати, що цей спосіб незабаром став не єдиним. Були й інші способи, але і вони і перший спосіб незабаром перестали використовуватися через свою малу ефективність, оскільки були винайдені інші технології виробництва цього матеріалу.
Коркова підкладка під ламінат
Серед теплоізоляційних матеріалів пінопласт до недавнього часу займав перше місце. Але потім стало відомо, що у пінопласту відзначена дуже висока горючість і в процесі згоряння він виділяє їдкий фенол. І якщо раптом виникає загоряння, людини може очікувати задуха. Набагато зручніше і безпечніше використовувати для утеплення пробку.
Її провідність тепла досить висока, але тим не менш і теплоізоляційні властивості пробки досить високі. Навіть коркова підкладка під ламінат товщиною тільки 3 мм може утримувати тепло в десятки разів. Така особливість матеріалу дає можливість успішно його використовувати в будівництві і створювати теплі підлоги без застосування інших матеріалів. Укладання коркової підкладки починається з вирівнювання підлоги. Потім перевіряють отримане покриття а дефекти, їх усувають і очищають покриття від пилу. А якщо ви хочете купити якісний ламінат, переходите на сайт магазину Leoceramika https://leoceramika.com/catalog/laminat_101.
Укладання підкладки-це зовсім не складні процес, який можна виконати при бажанні і самостійно. Але все ж результат набагато краще буде, якщо звернутися до професіоналів. Вони виконають роботу більш якісно і швидко. Після укладання підкладки і усунення перехлестов можна починати створювати ламіноване покриття. Сьогодні і укладання підкладки, так як і укладання ламінату виконуватися можуть абсолютно без проблем. І якщо майстер у ваші плани не входить, можна використовувати інструкцію, яка є в довіднику або знайти таку інструкцію в Інтернеті.
Догляд за ламінатом
Ламінат (ламіновані підлоги) – загальнопоширене найменування підлогового покриття. Спочатку подібний матеріал імітував Паркетна підлога. По суті ламінат це паперове підставу в міцній оболонці. Волога для цього матеріалу згубна тільки з боків. Необхідно щоб ламіновані підлоги були завжди сухими.
У разі потрапляння на них рідини її слід прибирати. Сучасні зразки підлогового покриття мають захист від проникнення вологи. Але жоден дерев’яна підлога не витримає її тривалого впливу. У таких приміщеннях як коридор і кухня при монтажі ламінату слід застосувати спеціальний герметик для замків. В такому випадку виключається склеювання панелей між собою. Це також прекрасний захист від проникнення вологи. Для представленого покриття найбільше шкоди може зробити гаряча вода.
При сушінні підлоги не можна застосовувати Фени або інші нагрівальні прилади. Краще влаштувати протяг для просушування і провітрювання приміщення. Забороняється використовувати поліролі або віск для підлоги. Подібне підлогове покриття утворює гарне поєднання з багатьма матеріалами, застосовуваними в дизайні інтер’єрів. Воно задовольняє найвибагливіші смаки і дозволяє експериментувати з різноманітними сталями.