21.05.2024
Корисні статті

Впровадження нового стандарту ISO/IEC 27001:2022: Ключ до успішного забезпечення інформаційної безпеки

Стандарт інформаційної безпеки ISO 27001 є визнаним міжнародним регулятором для систем управління інформаційною безпекою. У червні 2022 року вийшла оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022, яка містить нові вимоги та рекомендації щодо захисту даних, керування ризиками та підвищення ефективності системи управління інформаційною безпекою. У цій статті ми розглянемо основні зміни, внесені у нову версію стандарту, а також важливість впровадження ISO/IEC 27001:2022 для забезпечення надійності та конфіденційності інформації в сучасному цифровому світі.

Впровадження нового стандарту ISO/IEC 27001:2022: Ключ до успішного забезпечення інформаційної безпеки

Оновлені вимоги та зміни:

  1. Розширення контексту інформаційної безпеки: Оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022 враховує ширший контекст інформаційної безпеки, уключаючи розвиток технологій, зміни в бізнес-середовищі та зростання кіберзагроз. Вимоги до системи управління інформаційною безпекою більш адаптовані до сучасності.
  2. Розширені вимоги до керування ризиками: Нова версія стандарту звертає особливу увагу на керування ризиками. Вимоги щодо ідентифікації, оцінки та керування ризиками були розширені з метою забезпечення більш ефективного захисту інформації та запобігання інцидентам.
  3. Актуалізовані заходи безпеки: Оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022 включає нові вимоги щодо заходів безпеки, спрямованих на захист інформації. Ці заходи охоплюють широкий спектр аспектів, включаючи фізичну безпеку, кібербезпеку, контроль доступу, шифрування даних, управління зберіганням та знищенням інформації, а також забезпечення неперервності бізнесу.
  4. Посилення ролі керівництва: Нова версія стандарту визнає важливість активної ролі керівництва в управлінні інформаційною безпекою. Вимоги щодо залучення та підтримки керівництва організації в процесі впровадження та підтримки системи управління інформаційною безпекою стали більш конкретними і вимагають залучення ресурсів та зобов’язань зі сторони керівництва.
  5. Поновлені вимоги щодо перегляду та покращення: Оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022 вносить зміни у вимоги щодо перегляду та постійного покращення системи управління інформаційною безпекою. Організації повинні систематично оцінювати ефективність системи, вживати заходів для покращення та вдосконалення, а також враховувати зміни в зовнішньому середовищі та ризики, пов’язані з інформаційною безпекою.

Чому сертифікація потрібна саме Вам

Оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022 є важливим кроком у напрямку забезпечення надійності та конфіденційності інформації в організаціях. Впровадження цього стандарту допоможе підвищити рівень захисту даних, керувати ризиками та забезпечити впевненість стейкхолдерів щодо інформаційної безпеки. Якщо ваша організація прагне вдосконалити свою систему управління інформаційною безпекою, варто розглянути впровадження нового стандарту ISO/IEC 27001:2022.

Впровадження нового стандарту ISO/IEC 27001:2022: Ключ до успішного забезпечення інформаційної безпеки

Детальнішу інформацію про новий стандарт і процес сертифікації можна знайти на сторінці сайту компанії «Сістем Менеджмент», що спеціалізується на сертифікації згідно зі стандартами ISO. Відвідайте сторінку: https://isocert.org.ua/iso-iec-270012022/, щоб дізнатися більше про нову версію сертифікату ISO/IEC 27001:2022 та отримати консультацію від експертів з сертифікації.

Забезпечення інформаційної безпеки є важливим елементом сучасного бізнесу. Оновлена версія стандарту ISO/IEC 27001:2022 створена, щоб допомогти організаціям впоратися зі зростаючими викликами в галузі інформаційної безпеки та забезпечити надійний захист їхньої інформації. Розгляньте можливість впровадження цього стандарту в вашу організацію, щоб забезпечити безпеку та довіру в епоху цифрової трансформації.

Добавить комментарий