22.05.2024
Кухня

Як вибрати дизайн кухні

Сьогодні ми з Вами обговоримо, як з урахуванням всіх властивостей, невидимих ​​моментів і небезпек правильно визначитися з інтер’єрним дизайном кухні.

Якщо судити по частоті пошукових запитів в гугл, ця тема сьогодні затребувана, як ніколи. Для початку нагадаємо, що кухонний дизайн утримується «на 3 китах»: планування, стиль і колір. Перед тим як проектувати кухонний інтер’єр, необхідно визначитися з цими дуже важливими складовими. Інакше кажучи — вибрати, де, що і як буде стояти, в якому стильовому рішенні буде зроблений гарнітур кухні, і вибрати потрібний колір. А якщо вас цікавить проектування кухні, переходите на сайт https://pani-kuhnia.com.ua/katalog/kuhni/sklyani/.

Не залежно від того, яку площу займає Ваша кухня, ці три моменти необхідно пройти, хоча це визнана нелегким завданням. Дуже до речі в подібній ситуації консультація кваліфікованого дизайнера, який запропонує кілька допустимих варіантів, а Ви підберете самий хороший. На першій стадії кухонного дизайну найголовніше — правильно розмістити важливі елементи: стіл, гарнітур кухні і, зрозуміло, холодильник. Необхідно брати до уваги багато різних факторів, наприклад, якщо стіл поставити близько між холодильником і гарнітуром кухні, це буде заважати відкриватися дверцят гарнітура. Якщо в кухні є вікно, то небажано, щоб людина під час приготування стояв до нього спиною. Є безліч тонкощів, які необхідно брати до уваги ДО того, як замовляти гарнітур кухні. У кожному конкретному випадку вони індивідуальні, і виключно професіонал може без помилки вибрати єдине рішення. А якщо вас цікавить архітектурне проектування у Львові, переходите на сайт https://pani-kuhnia.com.ua/services/arhitekturno-proektuvalyni.

Отже, коли Ви нарешті виберіть планування на власний смак, то перед тим, як замовити гарнітур кухні, необхідно перевірити всі як слід ще раз десять. Подумки пройдіться по власній кухонній кімнаті, уявіть, немов ви миєте посуд, накриваєте на стіл або готуєте велику вечерю. Встановіть, як вам комфортно подібне розміщення, підрахуйте все власні ходи і руху. Краще сім раз відміряти, ніж сім раз відрізати. Завершивши з плануванням, необхідно з не меншою серйозністю підійти до вибору стилю. Зрозуміло, жоден із стилів навіть краще один іншого, проте необхідно знати, чого хочете саме ви, що у Вашому смаку, а що ні.

Необхідно ще розуміти, що деякі стилі набагато комфортніше в застосуванні для певних людей, наприклад, абсолютно новий дизайн кухні в стилі high-tech набагато зручніше в плані чищення й вбирання, ніж модерн або класика. Однак це все відносно, у кожного власні переваги. хто-небудь отримує більше задоволення від стилю, ніж від функціональності, комусь важлива краса, а кому-то — зручність і невибагливість. Різноманітність інтер’єрних стилів кухні історично складалося насамперед як відповідність вимогам і потребам Домовласниця, а потім вже як естетична система. Коли домашні господині, а також час тримати в чистоті різні завитки в кухні сільського стилю — до нього претензій не було, але як тільки жінки стали масово влаштовуватися на роботу і цінувати вільний час, стиль інтер’єрного дизайну кухні став все більше спрощуватися.

Але не турбуйтеся — будь-який недолік «завитків» і естетичної труднощі в модерністських стилях легко відшкодовується сміливим поєднанням кольорів, яких зараз все більше. Більш того в сьогоднішньої кухонного кімнаті існує дуже багато всіляких корисних і оригінальних пристроїв, які класно спрощують наше життя, економлять простір кухні і несуть художнє навантаження. Для того, щоб вибрати правильно стиль для власної кухні, необхідно виходити не тільки з смаку, але і з власних можливостей. Причому до оцінки останніх необхідно підходити розсудливо. Ні-ні, мова йде не про гроші. Йдеться про ступінь Вашої зайнятості та наявності вільного часу — чим менше часу, тим більше аргументів на користь модерністського стилю. Однак якщо вільного часу у Вас вистачає, або у Вас є старанна домробітниця — то кухня в класичному стилі або кантрі порадує Вас власним витонченістю і надихати на творчі пориви протягом багатьох років.

Добавить комментарий