14.07.2024
Полезные статьи

Газоблок та газобетон

На даний момент українські виробники газобетону випускають блоки D-400 з класом бетону В 2,0 або 2,5. Тому якщо ви введете в пошуковій системі запит «купити газоблок Чернівці», то отримаєте у видачі доволі якісний продукт.Одним з найпопулярніших матеріалів на сьогоднішній день, для будівництва заміських будинків і котеджів є газобетон або газоблок, Чернівці та іх жителі особливо поціновують цей вид будівельних матеріалів. Цей матеріал дуже швидко і агресивно завойовує популярність, як у забудовників, так і будівельників. Секрет успішності цього матеріалу полягає в цілому ряді ключових переваг перед іншими матеріалами для зведення зовнішніх стін. Легка вага дозволяє зменшити витрати на зведення фундаменту, за рахунок зменшення кількості арматури та обсягу заливається бетону.

Газоблок та газобетон

Високі показники теплоізоляції це самий основний козир газобетону перед конкурентами, такими як рядова цегла, шлакоблок і керамічний блок. Також зазначаємо високу швидкість укладання газобетонних блоків в порівнянні з цеглою. Різниця в швидкості укладання може досягати в чотири рази, а це серйозний аргумент, який впливає на вибір матеріалу для зведення стін. Окремо виділяємо лінійку розмірів газобетонних блоків, яка дозволяє оптимально підбирати оптимальну товщину стіни в залежності від тих вимог, які висуває забудовник. І останнє, але не менш важливе це вартість самого матеріалу в сукупністю з його доступністю. Побудувати будинок з газобетонних блоків може кожен середньостатистичний забудовник. Це є черговим підтвердженням популярності газобетону на сьогоднішній день

Міцність або щільність газобетонних блоків?

Багато забудовників вважають, що чим вища щільність газобетонних блоків, тим надійніше і міцніше буде готова стіна. Але насправді все трохи не так. Наприклад, дуже часто будівельники рекомендують використовувати для зведення зовнішніх несучих стін газобетон щільністю 500 кг. / М.куб., Аргументуючи це тим, що стіна буде міцніше. В даному випадку блоки з газобетону порівнюють з рядовою цеглою, де визначальним критерієм в плані здатності витримувати навантаження є марка міцності, яка вимірюється величиною кг. / См2. Для газобетону визначальною величиною є клас бетону, який може мати однакове значення як для щільності D-400 або D-500. На даний момент українські виробники газобетону випускають блоки D-400 з класом бетону В 2,0 або 2,5. Це більш ніж достатньо для малоповерхового будівництва. Тому якщо ви введете в пошуковій системі запит «купити газоблок Чернівці», то отримаєте у видачі доволі якісний продукт.

Яка різниця між газобетонними блоками щільністю D-400 і D-500?

Газоблок та газобетон

Перше і основне, на що слід звернути увагу в цьому питанні це різний коефіцієнт теплопровідності. Або кажучи по-простому, стіна з газобетону D-400 тепліше, ніж з D-500. Крім того вагу метра кубічного теж відповідно менше. Щільність D-500 використовують для зведення будівель заввишки до чотирьох поверхів.

Як закріпити побутові предмети на стіні або перегородці з газобетону?

Це питання стояло досить гостро ще пару років тому, саме тоді газоблок активно почав продаватися на території нашої країни. У зв’язку з пористою структурою звичайні дюбеля і металовироби не підходять. Але на сьогоднішній день ринок метизів вже пропонує різного виду дюбеля для вирішення вище зазначеної проблеми. Єдиний момент на який звертаємо увагу це вартість, яка незначно дорожче в порівнянні з іншими аналогами.

Добавить комментарий