18.04.2024
Полезные статьи

Як правильно подорожувати поїздом

Романтика перестуку коліс, чаю в підстаканнику і зупинки по 120 секунд — ну хто не їздив на поїздах хоч один раз в житті?

Виявляється, що подібних повно також, як і тих, хто ніколи не літав літаком. Передчуваючи майбутню поїздку, пам’ятай, що романтика часто валитися про жорстокий обіг — підзарядка телефону, погане місце або не відкриваються вікно. І це, не дивлячись на запах шкарпеток, вареної курки і малосольних огірків. Brodude допоможе тобі перемогти великий РЖД!

Вибирай місця правильно

Золоте правило, яке повинен пам’ятати кожен пасажир: в плацкартному вагоні всім відомі «бічні, біля санвузла» — це місця 37, 38. Хоча, якщо подобається, чому ні?
У звичайному вагоні 54 місця, втім після введення обов’язкового забезпечення пасажирів білизною плацкарт став на 2 місця менше. 53 і 54 місця віддані провідникам. У вагонах купе у провідників забрали купе на 2 місця і привласнили їм номери 37-38, а перше купе з місцями 1-4 конфіскували з обороту. Ця схема працює виключно на поїздах проходженням більше 36 годин. З цієї причини, купивши квиток у вагон купе на місця 37-38, будеш їхати практично як в СВ. Тому, якщо вы бажаете придбати квитки укрзалізниця купити можна на сайтi proizd.ua

У кожному поїзді є кажучи інакше «зарезервовані місця», їх називають «Особистий резерв НП»: два місця в вагонах купе та три в плацкарті. У більшості випадків вони не надходять у відкритий продаж, а видаються тим, хто їде у відрядження від держструктур або на похорон.

Любиш чисте повітря — не купуйте квитки на місця з номерами 9-12, 49-50, 21-24, 43-44, там вікна глухого типу. Якщо не можеш придбати квиток до необхідної точки, візьми до наступної станції після необхідної — квитки будуть. Це пов’язують з резервом під поселення, просто виходь раніше, і перемога за тобою.

Ти всередині. Розділяй і володарюй!

Будь-яка особа може зійти з поїзда на станції, пробути там деякий час і відправиться за тим же квитком далі, проте вже на іншому поїзді.
Зупинка в дорозі реально можлива в термін до 10 діб, одноразово в кожному місті по шляху руху, який сподобався. Просто протягом 4 годин після прибуття необхідно підійти до адміністратора вокзалу і зробити спеціалізовану позначку в квитку, при проходженні далі «прокомпостувати» квиток, можливо, доведеться заплатити, але мало. Є категорії пасажирів, які подібних зупинок здатні робити більше однієї: інваліди та супроводжуючі їх особи, ветерани і ще пару категорій пільговиків.

Розетки в плацкарті розміщуються біля кип’ятильника, навпаки санвузла з не робочої сторони, в іншому і восьмому купе плацкартного вагона (39-40 і 51-52). У вагонах купе — між 3 і 4 купе і між 7 і 8 купе в просторі коридору. Якщо вони перестають працювати — просто попроси провідника їх включити.

Також радимо тобі возити з собою розширювач на 4 розетки — сусіди будуть задоволені, навіть в тому випадку, якщо ти підключиш планшетний комп’ютер, телефон і плеєр.

У вагоні існує два «зимових холодильника», кожен з них обсягом по 150 літрів, (раніше там тримали аварійний запас палива для титану і опалювальної системи, потім з повсюдним введенням електричного опалення місце спорожніло, а інструкції залишилися, ось і вийшов непередбачений ніштяк від нових електричних технологій), так що можна просити провідників все пахучі продукти прибирати туди, пам’ятаючи про винагороду.

Добавить комментарий