15.04.2024
Полезные статьи

Як вибрати якісні меблі для їдальні

З такою кількістю різних тенденцій і пропозицій брендів, ми наповнені величезною кількістю варіантів, коли справа доходить до меблювання та оформлення наших приміщень. В даний час люди більше стежать за міжнародними тенденціями і хочуть більше дізнатися; їм цікавий світ, в якому ми живемо, і вони хочуть відобразити цей космополітичний менталітет у своєму повсякденному приватному просторі, який вони називають домом.

Їдальня, яка є центром спілкування в будинку, ймовірно, найбільше прагне відобразити це, і тому тут більше можливостей для персоналізації. Отже, варто витратити час на ретельне обдумування того, що ви купуєте. Тут ми наводимо деякі важливі моменти, які необхідно враховувати, щоб отримати оптимальну якість і відмінне співвідношення ціни і якості в довгостроковій перспективі.

Стиль їдальні-актуальний, але поза часом

Хоча колекція BoConcept 2019 року зосереджена навколо двох домінуючих у світі стилів — столичного, натхненного промисловими матеріалами, міськими лофт-квартирами і висококласними готельними номерами, і скандинавського, натхненного скандинавської природою і майстерністю дизайнерів, обидва стилю поза часом, оскільки колекції орієнтовані на бездоганний і мінімалістський дизайн, який може бути скоординована, щоб вписатися в різні декори. Тому, якщо ви хочете купити якісні та екологічні меблі, переходьте на сайт https://eco-mebli.net.

Однак одного стилю недостатньо. Саме тому компанія виділяє себе серед інших, приділяючи особливу увагу функціональності, персоналізації, якості, інноваціям, увазі до деталей і дизайну у всіх своїх колекціях.

Функціональність

Завжди думайте про те, для чого вам потрібен ваш обідній стіл. Ви регулярно приймаєте гостей? Висувні або стаціонарні обідні столи бувають різних розмірів, круглої або прямокутної форми. Якщо ви виберете розсувний стіл, то зверніть увагу на бездоганну конструкцію механізму, що забезпечує плавний рух, інакше кожен раз, коли ви будете розсовувати стіл, це може викликати невдоволення. Якщо у вас невелике приміщення, але при цьому потрібно максимум обіднього простору, зверніть увагу на розумні, багатофункціональні столи, які розроблені спеціально для невеликих приміщень і орієнтовані на адаптацію. Стіл Billund відкидається до стіни для відокремленої трапези на двох або розкладається, щоб посадити 4 осіб. Стіл Rubi розкладається з журнального столика в повнорозмірний обідній стіл на 6 осіб.

Матеріал

Обідня меблі представлена в широкому асортименті матеріалів-скло, шпон, ламінат і кераміка в різних варіантах обробки, але найрозумніше вибрати матеріал, який найбільше відповідає вашим потребам. Шукайте міцні матеріали для всього обіднього столу-висувних механізмів, ніжок і стільниці. Завдяки їм обідній стіл не тільки краще виглядає, але і краще працює за призначенням, а також прослужить довше.

Можливості персоналізації

Компанія завжди була в авангарді, пропонуючи широкі можливості персоналізації всієї своєї колекції, з одним з найбільших на ринку вибором тканин, які можуть бути використані для обідніх стільців, крісел або диванів. Більше 80% всієї колекції можуть бути адаптовані за розміром, кольором, матеріалом або компонентами.

Якість та інновації

У якісних предметів є своя історія — не бійтеся питати продавця-консультанта про походження і методах виробництва предметів, які він продає. Більше 98% дерев’яних меблів виробляється в Данії, а космополітичний ланцюжок міжнародних експертів забезпечує якість на всіх етапах. Шпон відбирається вручну в Канаді, а інноваційний дизайн гарантує, що виріб буде виділятися серед інших. Наприклад, стілець Florence — це продукт інноваційного дизайну, Виготовлений з скульптурного сидіння з шпону, що вважалося неможливим на стадії проектування. Керамічні стільниці на кавових і обідніх столах практично не схильні до подряпин і стійкі до нагрівання до 200 градусів Цельсія. При покупці дизайнерського виробу звертайте увагу не тільки на його зовнішній вигляд; варто також звернути увагу на більш тонкі деталі.

Увага до деталей

Якщо ви хочете, щоб ваша їдальня виділялася, зверніть увагу на предмети, в яких простежується певна увага до деталей. Це не тільки підтверджує справжність предмета, але і підвищує його вартість. Найбільш продаваний стілець Adelaide тепер поставляється зі вставкою з тканини на ваш вибір або зі стьобаним м’яким сидінням. Вражаюча конічна основа нового обіднього і журнального столу Madrid виготовляється вручну-спочатку воно відливається з бетону, а після застигання неминучі тріщини закладаються. Потім його сушать, шліфують і фарбують — цей процес займає приголомшливі 6 тижнів. Але коли він з’являється у вашій кімнаті, ви знаєте, що у вас є унікальна, справжня сучасна річ.

Світ Комфорту салон меблів м.Тернопіль

#92 Як вибрати стілець? Види стільців у Меблева кімната. Купити стілець. Стільці в Меблевій Кімнаті

Добавить комментарий