28.05.2024
Полезные статьи

Як знайти хорошого бухгалтера

Саме від професіоналізму головного бухгалтера залежить позитивне вирішення багатьох фінансових питань. З цієї причини до вибору головбуха керівник компанії просто зобов’язаний підходити з усією відповідальністю. Як знайти хорошого бухгалтера серед безлічі претендентів?

Наше кадрове агентство вже займалося підбором фахівців в даному напрямку і готово поділитися своїми напрацюваннями, детальнiе на сайтi https://finintellect.com.ua/.

Професійні навички

Перш ніж затвердити кандидатуру, керівник повинен мати уявлення про те, які функції будуть поставлені працівникові і якими професійними знаннями він повинен володіти.

Хороший головний бухгалтер повинен досить глибокі пізнання в наступних питаннях:

Знати чинне законодавство. У закони постійно вносяться різні поправки, і співробітник зобов’язаний бути в курсі всіх останніх нововведень.
Знати бухгалтерський облік і розбиратися у всіх тонкощах. Крім того, вміти працювати в комп’ютерних програмах.
Вміти розраховувати податки.
Консультувати, зокрема, мати досвід консультацій в темі оподаткування.
Вміти знижувати рівень податкового навантаження.
І, звичайно, прямий обов’язок першокласного бухгалтера — вміло звітувати перед податковими службами.

Вибір бухгалтера: покрокова інструкція

Вибрати кваліфікованого фахівця серед безлічі потенційних претендентів буває дуже складно. Щоб спростити вам завдання, ми склали покроковий інструктаж, який дозволить вибрати хорошого професіонала.

Перш за все, визначте коло обов’язків, які будуть поставлені головному бухгалтеру. У будь-якому випадку фахівець повинен вміти створювати бухгалтерську і податкову звітність, мати повне уявлення про фінансове планування і можливі шляхи оптимізації діяльності компанії.

У невеликих фірмах головний бухгалтер часто замінює директора під час його відсутності. Крім того, він суміщає посади директора з фінансів та аналітиці, тому в маленькі і середні компанії ми рекомендуємо залучати широкопрофільних фахівців. Великим підприємствам варто віддавати перевагу вузькопрофільних претендентам.

Другий крок — рівень компетенції співробітника. У цьому випадку все залежить від наявного стажу. Бухгалтерів відрізняє акуратність. Вони уважно прислухаються до слів керівника і чітко виконують усі отримані вказівки.

Бухгалтера, що мають середній досвід роботи в професійній сфері, — хороші фахівці. Вони відмінно розбираються у всіх тонкощах професії. Фахівці з великим досвідом роботи — першокласні співробітники, здатні вирішувати будь-які поставлені завдання. Але вони мають право розраховувати на високу оплату своєї праці.

Третій крок — визначення рівня заробітної плати.

Пошук бухгалтера — можливі варіанти

Щоб знайти хорошого бухгалтера, почати пошук можна серед друзів і знайомих. Вони здатні порекомендувати дійсно хорошого фахівця своєї справи.

Наступний і найпопулярніший варіант — Інтернет-дошки з оголошеннями. Вони використовуються для розміщення вакансії з докладними вимогами.

Не виключений варіант звернення за допомогою до кадрових агентств. В цьому випадку ви можете бути впевнені, що вам нададуть найкращі кандидатури, які повністю відповідають всім вимогам.

Після того як кандидат підібраний, необхідно оцінити його професійні якості. Ви зможете протестувати потенційного кандидата, задаючи профільні питання. Дуже важливо, що фахівець добре розбирався в нюансах діяльності, на яку орієнтована компанія.

При необхідності наша компанія підбере вам кращого фахівця Москви, що відповідає всім заявленим критеріям.

Добавить комментарий