26.02.2024
Корисні статті

Металопластикові балкони — ціни в Києві, Харкові

Благоустрою лоджій та балконів сьогодні приділяється набагато більша увага, ніж ще кілька років тому. Власники більшості приватних будинків та квартир дійшли раціонального рішення, що це приміщення можна дуже ефективно використовувати як додатковий житловий простір.

Тут можна оформити робочий кабінет або ігрову зону, спальню чи просто приміщення для спокійного відпочинку. У будь-якому випадку насамперед потрібно продумати спосіб скління, адже варіантів представлено чимало. Одне з найпопулярніших рішень — пластикові балкони, ціна яких не спричинить затримку ремонту, адже вона доступна для всіх людей за середньостатистичним доходом. Щоб досягти в приміщенні балкона максимально комфортних умов, потрібно уважно та ретельно підбирати відповідні складові, конструктив та характеристики.

Металопластикові балкони — ціни в Києві, Харкові

ПВХ вікна на балкон — вибір за призначенням

Перед тим як переглядати каталог доступних на сьогодні моделей ПВХ вікна на балкон, замовити які можна навіть в онлайн-режимі, важливо визначитися зі своїми цілями й вимогами. Насамперед враховується тип скління:

  • холодне;
  • тепле.
Металопластикові балкони — ціни в Києві, Харкові

При холодному склінні приміщення буде захищене від природних опадів, пилу, бруду, вітру. Додатково можна продумати захист від надміру яскравих ультрафіолетових променів, якщо вікна виходять на бік, де велику частину дня інтенсивно світить сонце. Однак не варто при такому підході розраховувати на те, що в холодну пору року тут буде комфортно перебувати тривалий час, оскільки енергозберігаючі характеристики конструкцій, що використовуються, будуть не дуже високими. Проте на такий пластиковий балкон ціна буде дуже низькою, що приваблює певну категорію власників квартир.

При теплому склінні встановлюються посилені ПВХ вікна на балкон, замовити які можна з профілем товщиною від 70 мм, варіативною кількістю камер — 3-6. При такому підході можна облаштувати повноцінну житлову кімнату, що дуже вигідно, якщо площа балкона чимала. Користуватися приміщенням без дискомфорту можна буде будь-якої пори року.

ПВХ вікна на балкон — типи конструкцій

На сучасному будівельному ринку представлені пластикові вікна на балкон, ціна яких може кардинально відрізнятись. Щоб інтер’єр приміщення та його функціональність повністю відповідали очікуванням, достатньо визначитися за такими пунктами, що краще вибрати:

  • кількість стулок — зазвичай розрахунок робиться, виходячи з довжини балкона, проте виробники та монтажники зазвичай беруть до уваги не лише загальні рекомендації згідно з будівельними нормами, а й індивідуальні уподобання замовників;
  • тип стулок — металопластикові балкони, ціна яких найнижча, зазвичай облаштовуються за допомогою глухих стулок, проте краще чергувати такі склопакети з розстібними або поворотно-відкидними — так буде простіше організувати провітрювання балкона, прилеглої кімнати, здійснювати догляд за поверхнею профілів та склопакетів.
Металопластикові балкони — ціни в Києві, Харкові

Додатково можуть використовуватись допоміжні опції. Наприклад, якщо в сім’ї є маленькі діти, варто продумати про комплектацію віконної системи спеціальним замком безпеки. При надмірно інтенсивному сонячному освітленні додати тонування чи рулонні штори.

Хороше рішення — пластикові вікна на балкон купити у постачальника, який виконає їх встановлення. Так можна розраховувати на те, що і самі конструкції будуть якісними, і всі роботи зі встановлення, налаштування фурнітури будуть виконані професійно та з гарантією позитивного результату. При такому підході вища ймовірність того, що віконні системи будуть безвідмовно служити тривалий час, забезпечуючи мешканцям необхідний рівень комфорту.

Добавить комментарий