13.06.2024
Корисні статті

Скління балкону — популярні сучасні рішення

Скління балкона — не перший етап ремонту квартири або приватного будинку, але не менш відповідальний. Вже давно минули ті часи, коли це приміщення призначалося виключно для складування не дуже потрібних речей.

Сьогодні навіть власники хрущовок думають про те, як розширити за рахунок балкону корисну площу в прилеглій кімнаті, облаштувати на лоджії зону для комфортного відпочинку, спальню або робочий кабінет. І все це цілком реально, якщо грамотно виконано засклення балкону. Саме внаслідок якісних сучасних вікон є можливість підтримувати у цьому приміщенні оптимальний мікроклімат.

Скління балкону — популярні сучасні рішення

 

Скління балкону — популярні сучасні рішення

 

Засклення балкону — види систем за матеріалами

Залежно від того, як саме вирішено облаштувати балкон, вибирається найкращий спосіб скління. У рамках конкретного проєкту ухвалюється рішення встановити:

  • металопластикові вікна;
  • алюмінієві вікна.

Металопластикові вироби мають найвищий попит через те, що вони мають такі переваги:

  • оптимальна надійність та механічна міцність, якої достатньо для безпроблемної експлуатації протягом 20-30 років;
  • хороша стійкість до негативного впливу вологи, хімічно агресивних речовин;
  • відмінна функціональність, яка задається певним типом фурнітури;
  • зовнішня привабливість.

Однак засклити лоджію можна й за допомогою алюмінієвих конструкцій. У деяких випадках навіть вони є єдиним можливим варіантом, оскільки такі системи:

  • абсолютно стійкі до руйнування протягом 50–80 років;
  • мають меншу масу, що ідеально вписується в умови, коли потрібно знизити навантаження на перекриття, стіни, фундамент, замінити скління у старій багатоповерховій будівлі;
  • створити панорамне скління — у цьому випадку застосовується така технологія, як безрамне засклення балконів.
Скління балкону — популярні сучасні рішення

Що стосується дизайну, то і пластикові, і алюмінієві вікна представлені досить широкою різноманітністю кольорів, форм.

Чим засклити балкон — ціна проєкту

Плануючи засклити лоджію, насамперед потрібно позначити свої вимоги щодо енергозбереження. Дешевші однокамерні склопакети ставляться в тому випадку, якщо приміщення буде використовуватися частіше в теплу пору року для відпочинку мешканців квартири або будинку. Якщо ж шляхом реконструкції балкона збільшуватиметься корисна площа прилеглої кімнати або тут планується створити окреме приміщення практичного призначення на всі сезони, тоді є сенс поставити двокамерні склопакети з енергозбереженням або мультифункціональні.

Скління балкону — популярні сучасні рішення

Якщо площа лоджії досить велика, необхідно подумати про те, щоб зробити панорамне скління. Це оптимально, якщо балкон буде використовуватися як міні-вітальня, робочий кабінет або спальня, а навколишній ландшафт досить красивий. Однак варто подумати про те, щоб захистити внутрішній простір від надмірної дії сонячних променів. В цьому випадку достатньо замовити пластикові або алюмінієві вікна з тонуванням.

Добавить комментарий