13.07.2024
Корисні статті

Секрети замовлення курсової роботи

Чому багато студентів стикаються з труднощами при замовленні курсових і дипломних робіт, стають жертвами шарлатанів і непорядних авторів?

Оскільки вони не хочуть дотримуватися елементарних правил, які допоможуть замовити хорошу роботу, захистити її на високу оцінку і при цьому заощадити.

На основі нашого великого досвіду нижче розкриємо 5 секретів, як правильно замовити курсову або дипломну роботу і вберегти себе від допустимих проблем.

Про такі секрети не говорять агентства, але дочитавши цю статтю до кінця, ви будете знати чітко, як правильно замовляти роботи. А замовити выгідно курсову професійно написану, можно за посиланням https://diploms.kiev.ua/uk/uslugi/kursovaya-rabota/, також на сайті ви можете ознайомитись з актуальними цінами.

Секрет 1. Відгуки

Відгуки — найголовніше правило під час вибору фірми або приватного автора. У сучасних реаліях виконанням курсових і дипломних робіт займається багато хто. Але ролі не грає, агентство це чи приватний автор, спочатку необхідно дивитися на відгуки. Деякі погані виконавці займаються написанням робіт за принципом: зібрати максимальну кількість замовлень за всіма можливими предметами, а коли збираються погані відгуки і зауваження, просто змінюється назва і діяльність триває в тому ж дусі. Окремі виконавці володіють одночасно 5-10 різними сайтами і назвами. Для якої мети це необхідно, можна собі уявити.

Відгуки на фірму або автора на замовлення курсової повинні легко перевірятися. Відгуки можуть бути розташовані vkontakte від імені справжніх користувачів, зняті на відео тощо.

Секрет 2. Чіткі вимоги

Чіткі вимоги — до замовлення курсової роботи слід максимально чітко і детально розповісти всі вимоги до замовлення: зміст, оформлення, роки аналізу, програму практики (для звіту по практиці), вимоги до списку джерел та решту. Оскільки у багатьох виконавців, що пропонують виконання згідно з індивідуальним замовленням дипломних і курсових робіт безкоштовне доопрацювання зауважень викладача тільки в рамках початкових вимог. Якщо вимоги після написання курсової зміняться, можуть попросити заплатити.

Також радимо попросити приблизний план з курсової або диплому для затвердження у керівника, зразковий опис змісту розділів роботи, списку джерел. За цією інформацією можна буде судити про кваліфікацію автора.

Секрет 3. Стиль спілкування

Стиль спілкування — хамство, відмова давати відповіді на запитання, необізнаність — привід замінити виконавця. Адже після отримання оплати спілкуватися з вами краще не стануть. Швидше навпаки.

Секрети замовлення курсової роботи

Секрет 4. Вибіркова оплата

Вибіркова оплата — не варто оплачувати курсову повністю, оскільки гроші повернути в разі проблем майже не можна. Таким чином ви хоча б захиститеся від ще більших витрат.

Секрет 5. Перевірка роботи

Перевірка роботи — якщо навіть ви слабо розбираєтеся в дисципліні, ви можете хоча б перевірити роботу через сайт антиплагіату, щоб прибрати наявність подібних же робіт в інтернеті. Зробити це краще до оплати повної вартості курсової.

Якщо ви знайшли в курсовій фрагменти законів, навчальних посібників, розміщених в інтернеті статей, то це нормально. Але якщо ваша робота повністю повторює курсову з сайту безкоштовних рефератів, то це погано. Якщо в роботі не обумовлювався конкретний показник унікальності, це все одно не привід копіювати її з інтернету. Тим більше, для цього не замовляйте курсову роботу, скопіювати можна особисто і безкоштовно.

Бонусні рекомендації щодо правильного замовлення курсової роботи для тих, хто дочитав до цього місця 🙂

  • Договір не дає жодних гарантій у разі поганої роботи. Зазвичай, у договорі прописані послуги, типу «вибір матеріалу», «допомога у виконанні роботи» тощо. Відповідно до подібного формулювання, якщо виконавець навіть скачає курсову з інтернету, віддалено схожу на вашу тему, згідно з договором його послуги будуть вважатися наданими. Відгуки та відповідальність виконавця мають набагато більше значення, ніж те, що написано в договорі.
  • Ролі не відіграє, де замовити роботу — в агентства або приватного автора. Все одно виконувати вашу роботу буде одна конкретна людина. Хороший приватний автор візьме за власні послуги на рівні агентства, а то й дорожче, однак у разі проблем, знайти його і змусити виправити роботу буде складно.
  • Якщо ціна роботи набагато менша за середню по ринку (за винятком того, що автор — ваш родич або знайомий), то слід подумати. Хороша робота дешевою не може бути — ніхто не буде за доступну вартість сидіти годинами в бібліотеці, вивчати вашу тему, вивіряти оформлення стандартно. Найімовірніше це буде варіація подібної роботи з інтернету. З іншого боку, і велика ціна курсової роботи не означає, що вона буде високоякісною. У всякому разі потрібно дотримуватися зазначених у цій статті правил.
  • Сміливо звертайтеся до виконавця роботи з найрізноманітніших питань, які пов’язані з навчанням.
Секрети замовлення курсової роботи

Источник Світ Знань

Добавить комментарий