18.04.2024
Корисні статті

Символіка квітів — які квіти дарувати?

Протягом століть квіти дарували майже на всі випадки життя. Не дивно, що такий подарунок є елегантним і свідчить про хороші манери дарувальника. До того ж, квіти порадують практично кожну жінку. Саме тому відправка квітів онлайн стає такою популярною.

Більшість замовлень, які обробляє онлайн-флорист, — це відправка квітів в якості подарунків. Як зробити так, щоб одержувач залишився задоволений подарунком, а ви не допустили незручної помилки при виборі квітів? Варто ознайомитися з символікою хоча б найпопулярніших видів квітів. А якщо вам потрібна бистра Доставка квітів Київ, читайте нашу статтю далі.

Символіка квітів - які квіти дарувати?

Троянди

Троянди — найпопулярніші квіти, які дарують жінкам. Навіть ті, хто не дуже знайомий з символікою квітів, знають, що вони означають любов і пристрасть. Це пов’язано з тим, що символ дуже глибоко вкорінений у нашій культурі. Ще стародавні греки вважали, що троянди виникли з морської піни разом з богинею кохання Афродітою, а Данте, автор «Божественної комедії», порівнював ці квіти з райським коханням. Любов і пристрасть символізують насамперед троянди червоного кольору. Чоловік, який дарує червоні троянди своїй коханій, показує, що він має до неї велику любов і бажання, сами такими займаеться Доставка квітів Одеса.

Тому цей колір варто приберегти для особливої жінки. Втім, троянди також є гарним вибором для інших випадків. Білі квіти символізують невинність і душевну любов, тому вони чудово підходять в якості невеликого подарунка для молодят. Помаранчеві троянди означають захоплення і бажання. Вони є ідеальним подарунком для жінки, якій ви хочете показати, що піклуєтеся про неї, коли вона вступає в нову фазу ваших стосунків. Однак будьте обережні, коли вирішуєте купити букет жовтих троянд. У багатьох людей цей колір асоціюється з ревнощами. Тому краще уникати такого подарунка для коханої жінки. Втім, жовті троянди мають і позитивне значення. Вони символізують нові починання, мудрість і силу. Це робить їх чудовим подарунком на випускний, підвищення по службі або здачу іспитів.

Тюльпани

Тюльпани — квіти, які в першу чергу асоціюються з жіночим днем в нашій країні. За часів комуністичного режиму тюльпани та колготки були стандартним подарунком для представниць прекрасної статі. Їх символіка не така «сильна», як у троянд. Хоча червоний тюльпан традиційно символізує любов, стандартне послання, яке передають ці квіти, полягає в тому, щоб повідомити: я радий тебе бачити, мені добре з тобою. Кольори тюльпанів ми можемо інтерпретувати подібно до троянд. Однак, коли ми замовляємо букет, що складається з квітів різних кольорів, ми передаємо повідомлення жінці-одержувачу про те, що у неї красиві очі. Тому Доставка квітів Львів пропонуе гарні ціни та пунктуальність, замовляйте, вам сподобвветься.

Фрезії

Фрезії — красиві, ніжні квіти, які поширюють дуже інтенсивний аромат. Даруючи їх, ми висловлюємо свою повагу та вдячність обдарованій людині. Як і у випадку зі згаданими вище квітами, тут також велике значення надається кольору. Білі фрезії символізують ніжність і невинність, фіолетові — залякування, рожеві — флірт.

Символіка квітів - які квіти дарувати?

Лілії

Лілії — прекрасні квіти, які символізують чисті наміри та найкращі побажання для іншої людини. Тому букет лілій відмінно підійде в якості подарунка на день народження або іменини. Однак, будьте обережні, даруючи його жінці, оскільки він символізує серйозні наміри. Якщо ви не хочете донести такий меседж, краще вибрати інші квіти.

Добавить комментарий