13.06.2024
Новини України

Для путіна «конфлікт з НАТО став би кінцем його президентства і росії, якою він її бачить».

Полковник Матисяк про витоки "Північного потоку": це зробив той, для кого це вигідно, а вигідно це Росії

Полковник запасу Мацей Матисяк, фахівець Фонду Stratpoints і колишній заступник начальника Служби військової контррозвідки, в ефірі програми "Факти за фактами" на каналі TVN24 сказав, що Володимир Володимирович Путін чинить "цілий тиск" на союзників України, але знає, що "для нього інцидент із НАТО буде кінцем його президентства та Росії у тому вигляді, в якому він її бачить".

Юліус Сабак, військовий фахівець порталу Defence24, сказав, що "практично Російська Федерація веде проти нас війну на багатьох рівнях, насамперед на інформаційному, психологічному".

Газовий витік із трубопроводів "Північний потік 1" і "Північний потік 2" трапився поблизу данського острова Борнхольм у Балтійському морі. Юліуш Сабак, військовий фахівець порталу Defence24, і полковник Мацей Матисяк, фахівець фонду Stratpoints, в.о. директора Інституту безпекових наук при Академії прикладних наук у Гнєзно і колишній заступник керівника Агентства внутрішньої безпеки, у програмі "Факти за фактами" на каналі TVN24 обговорили, чи могли за цим стояти навмисні дії.

— Поки що ми будуємо припущення і припущення, як це роблять більшість експертів або країн. Поки цю ситуацію не розслідувано, ми можемо робити припущення. З іншого боку, на думку всіх, це зробив той, хто на цьому наживається, а наживається Російська Федерація, тому всі ясно і чітко вказують на дії Росії", — сказав полковник Матисяк.

— Це ціла черговість тиску, який президент Путін, Російська Федерація, чинить на нас, на західні країни, на союзників України, почавши з мобілізації, анексії, ядерного шантажу та завершуючи фактичним саботажем свого трубопроводу, щоб показати: "У мене є можливість, я можу погрожувати вам", — продовжив він. Він також наголосив, що "досі де-факто не було агресивних дій проти якоїсь сфери послуг, установки країни НАТО або ЄС".

— Тому, Путін веде ескалацію доволі обережно, бо знає, що для нього інцидент з НАТО означає кінець його президентства і Росії, як він її бачить, сказав військовий офіцер. 

— 'Метою цієї диверсії у нас на своєму трубопроводі було посіяти страх і налякати нас, змусити нас вжити заходів і змусити суспільство злякатися. Це частина війни за уми", — заявив гість TVN24.

Сабак: Російська Федерація перебуває у стані війни з нами на багатьох рівнях

Юліус Сабак сказав, що це "досить явне припущення", що газовий витік стався з вини Росії.

Аналізуючи дії Кремля, фахівець говорить про дії, які "виходять за рамки бойових дій, війни, але є частиною гібридної війни".

Для путіна "конфлікт з НАТО став би кінцем його президентства і росії, якою він її бачить".

Він сказав, що "насправді Російська Федерація веде проти нас війну на багатьох рівнях, насамперед на інформаційному, психологічному".

Він також говорив про можливе використання Росією атомної зброї у зв'язку з її агресією проти України. — Більшою мірою пов'язують це з тим, що ми боїмося цієї атомної зброї. При її застосуванні радіус дії буде обмежений. Але однаково важливо пам'ятати, що будь-яка катастрофа або використання атомної зброї в Україні — це дуже велика загроза, набагато більша, ніж для Європи, для Білорусі, для Росії, це найближчі території, сказав він.
 

⚡ВІЙСЬКА НАТО ЗАЙДУТЬ В УКРАЇНУ! Польща відповіла Путіну зустрічним ультиматумом

Добавить комментарий