22.05.2024
Полезные статьи

Фасади для кухонних меблів-які вибрати?

Фронти є невід’ємним елементом будь-якої меблевої конструкції. Може здатися, що шафи — це просто шафи, і вони можуть відрізнятися тільки кольором або малюнком. Однак виявляється, що кухонні фасади розрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, але і за властивостями. Декорування кухні передбачає прийняття багатьох рішень-в тому числі і про тип фасадів.

Які фронти доступні на ринку? Що найкраще підійде для нашої кухні? Відповіді в наступному тексті.

Організація нової кухні-це справжній виклик, тим більше що в наш час у нас такий великий вибір всього. Від кількості доступних варіантів і рішень часом голова йде обертом. Мало хто розуміє, що ми можемо вибирати з цілих шести типів кухонних фасадів. Кожен з них характеризується різними властивостями і створюється з різного матеріалу. Тому, якщо ви хочете купити якісні меблі для кухні, звертайтеся на сайт компанії «Меблі Венге» https://www.meblivenge.com.ua/kyhni/.

Дерев’яні Фасади

Дерев’яні фасади на кухні-це справжня класика. Незважаючи на високу ціну і необхідність догляду, багато вирішуються на це рішення. Тут колір фасадів залежить від породи дерева. Дерев’яні Фасади відмінно виглядають в кухнях в скандинавському і сільському стилі.

Шпоновані фасади

Шпоновані фасади — це більш дешевий варіант дерев’яних фасадів. Вони створюються шляхом комбінування звичайного меблевого щита з дерев’яними панелями. За зовнішнім виглядом їх важко відрізнити від»оригіналу». Вони випускаються в широкій колірній гамі-доступні в матовому і глянцевому виконанні.

Акрилові Фасади

Кухонні фасади з акрилу стають все більш популярними. Вони являють собою комбінацію меблевого щита з товстим шаром твердого акрилу. Їх характерною особливістю є висока жорсткість і стійкість до подряпин. Крім того, акрилові Фасади легко утримувати в чистоті, і вони не бояться високих температур. Вони цінуються за свою довговічність і бездоганний зовнішній вигляд.

Лаковані Фасади

Лаковані Фасади створюються в результаті лакування плит МДФ. Вони характеризуються високою міцністю і довговічністю, тому користуються популярністю у споживачів. Вони не бояться вологи і високих температур, тому ідеально підходять для інтер’єру кухні і частого використання. На жаль, лаковані фасади в глянцевому виконанні можуть бути схильні до подряпин, які важко видалити.

Фасади з шпону

Ще одна пропозиція-Фасади, фанеровані плівкою ПВХ. Це не що інше, як меблевий щит, який був покритий термопластичною плівкою. Фронти цього типу характеризуються високою стійкістю. Їм не страшні ні дуже високі температури, ні будь-які механічні пошкодження. Найбільшою перевагою фанерних фронтів є їх сприйнятливість до зміни форми. Їх можна використовувати для виготовлення найскладніших меблевих конструкцій.

Ламіновані передні панелі

Ламіновані Фасади частіше використовуються в якості бічного корпусу меблів, ніж фасаду кухонних шаф. Це МДФ або деревно-стружкова плита, на поверхню якої напресована папір. Ламіновані Фасади випускаються в широкій колірній гамі, тому їх легко підібрати до будь-якого інтер’єру. Вони стійкі до стирання, подряпин і високих температур.

Добавить комментарий