13.07.2024
Полезные статьи

Як вибрати дитячу парту

Дайте відповідь для себе на дані питання і пам’ятайте ці відповіді, вони нам знадобляться. Також дуже і дуже важливо знати, на чому буде сидіти ваша дитина. Від цього залежить, яку парту необхідно купувати. Наприклад, якщо у вас дитяче крісло з підніжкою, то ви повністю можете обійтися і столом стандартної висоти, не витрачаючи бюджет на придбання парти. Якщо ж у вас зростаючий шкільний стілець або крісло, то вам дуже рекомендована зростаюча парта, яка повністю розкриє функціональність вашого крісла. Про вибір дитячого крісла ви можете прочитати в іншій нашій публікації.

Як вибрати дитячу партуможе бути

Ок, з відправними даними сформувалися, переходимо до суті. При підборі парти ми будемо керуватися наступними параметрами (за ступенем значущості):

  • Відповідність анатомічним даним дитини
  • Відповідність характеру дитини
  • Співвідношення ціна / функціональність

Справжній термін можливої експлуатації зростаючої парти, так би мовити»ступінь зростаючої».
Цей параметр як ергономіка ми не розглядаємо як ознака для вибору, тому що в цій статті ми будемо розглядати парти тільки проявили себе виробників зростаючих дитячий столів. У відборі беруть участь парти наступних брендів: Comf-pro, (Тайвань) Kettler (Німеччина), Libao (КНР), Moll (Німеччина), TCT Nanotec (Тайвань), Демі (Російська Федерація).

Зростаюча парта-зростаючої парті ворожнечу

Як вибрати дитячу партудитячу

Більшість виробників вживають словосполучення» зростаюча меблі«,» зростаюча парта «і при цьому не пояснюють суті: як власне» росте » їх продукція. Ми дамо відповідь на це питання так: ідеальна зростаюча парта це та парта, яка практично в будь-який час життя вашої дитини буде йому максимально зручна і буде забезпечувати необхідний рівень турботи про здоров’я дитини. Однак це не все. Адже парта-це, по-суті, місце для роботи вашої дитини на тривалий час вперед. Воно не тільки повинно бути зручним, але і повинно викликати у Нього приємні емоції, бажання займатися і знаходиться на своєму «робочому місці». Отже, ідеальна зростаюча парта зобов’язана володіти наступним функціоналом:

Регульована висота парти

Висота столу повинна підходити і першокласнику, і дитині вже готується до переходу в 10 клас.

Похила стільниця парти

Для забезпечення правильної постави під час мистецтва і занять — дуже і дуже важливо мати можливість налаштувати похилий кут стільниці, щоб дитина не нависав скорчившись над столом.

Чи знаєте ви, що працювати стоячи часто буває корисніше ніж сидячи? І до того ж корисніше чергувати ці стани. Для тих, хто бажає розібратися для чого дитині працювати (вчитися) стоячи, наша публікація про парти для роботи стоячи.

Достатні розміри парти

Дитина не повинна відчувати себе затиснуто під час занять. На столі повинен бути простір. В іншому випадку він може відволікатися від занять намагаючись зручно розміститися на столі і при цьому нічого не повалити.

Додаткові місця для зберігання в парті

Причина та ж, дитині має бути комфортно сидіти за столом. Крім того не потрібно забувати, що дитині, також як і дорослій людині необхідно власне особистий простір, куди він може прибирати власні свої речі. Якщо у нього в парті буде «потайний» ящик або висувається поличка — це допоможе йому відчути власну важливість і дорослість. Таким чином ви простимулюєте дитини до занять. У нього з’явиться інтерес.

Як вибрати дитячу партуможе бути

Додаткова не Похила частина парти

Якщо біля столу нахиляється стільниця-це класно! Але ще ідеально, якщо біля столу частина стільниці нахиляється, але є при цьому зони, які постійно залишаються в горизонтальному стані. Це може бути частина стільниці з правого боку або зліва від дитини (для лівші зручніше якщо це буде зліва) або, припустимо, ззаду за основною стільницею. Ця зона на парті потрібна щоб поставити на неї ноутбук або монітор, покласти зошити і пенал. Потрібно погодиться, не дуже зручно коли доводиться повністю чистити стіл, щоб позайматися?

Матеріали виконання

Якщо ви купуєте зростаючу меблі, то розраховуєте, що вона прослужить дуже довго, щоб встигнути скористатися її функціоналом. Тому важливо, щоб зростаюча парта для занять по дому була зроблена з сучасних матеріалів.

Отже, ми сформувалися з прекрасним функціоналом зростаючої парти. Всі перераховані вище виробники парт мають моделі парт, що відповідають даним вимогам до функціональності, проте вони відносяться до високих сегментів цін в рамках кожного бренду.

«Що, є парти які не відповідають даним вимогам?»- запитаєте ви. І так, скажімо ми, дійсно є. Адже, запити у кожного свої і площа квартир і кімнат дитини теж різна. Це не кажучи вже про бюджет, виділений на придбання зростаючих меблів. Тому ми запропонуємо» рецепти » зростаючих меблів для будь-якого випадку.

Якщо ви вирішили купити дитячі парти за оптовими цінами і не знає яку парту купити і де, рекомендуємо відвідати магазин raspashonka.ua. Тут дуже великий вибір, матеріал з яких виконані парти, вироби дуже зручні.

Як вибрати дитячу партудитячу

Вже зараз сотні сімей в різних регіонах нашої країни роздруковують свої покупки і насолоджуються онлайн шопінгом, не виходячи з дому. Ми-потужний, активно-розвивається бізнес, що працює для Вас і вашої родини. Довіряючи нам Ваше замовлення, Ви робите крок назустріч всім людям, які для Вас працюють. Натомість ми віддаємо вам свою турботу, увагу до дрібниць, намагаємося виправдати цю довіру на 110%. Так, щоб ви і ваша дитина були задоволені, щасливі і знову приходили до нас за покупками.

Добавить комментарий