06.12.2023
Технології

8 Найкращих казуальних комп’ютерних ігор для linux

Вам подобаються казуальні комп’ютерні ігри на вашому комп’ютері з Linux, як-от пасьянс, шахи чи судоку? Не знаєте, перш за все, про встановлення такої відеогри на власний комп’ютер з Linux? Якщо так, то дотримуйтесь інструкцій в огляді 8 найкращих казуальних комп’ютерних ігор для Linux!

1. Квадрапассель

Quadrapassel — це гра з відкритим вихідним кодом, натхненна відомою відеогрою Тетріс. Як і у випадку з тетрисом, у Quadrapassel перед вами стоїть завдання — розставляти шматочки падаючих блоків, щоб швидко закінчити горизонтальний ряд. Якщо ви припустилися помилки з розташуванням блоку, гру завершено.

Quadrapassel — чудова відеогра, яка відтворюється практично так само, як Tetris, з додатковою перевагою у вигляді відкритого початкового коду та сумісності з Linux. Якщо ви любите тетріс, вам сподобається і Quadrapassel!

Установити Quadrapassel

Quadrapassel розроблений проектом GNOME, тому ви можете отримати його фактично у всіх операційних системах Linux, які також мають середовище Стол для роботи Gnome Shell .

Якщо ви хочете грати в Quadrapassel на власному ПК з Linux, ви можете встановити його через Flathub App Store, наприклад Flatpak. Для початку переконайтеся, що встановлено ??середовище виконання Flatpak . Потім введіть команди нижче, щоб керувати грою.

2. Бово

Bovo — гра типу "п’ять у ряд". У грі 2 гравці (гравець проти комп’ютера), мета гри — зібрати 5 X або O поспіль на піктограмі, щоб виграти. Bovo підтримує кілька режимів складності, і в ньому зовсім не складно вчитися і грати, щоб швидко розважитися.

Встановити Bovo

Комп’ютерна гра Bovo вважається частиною лінійки пакетів "KDE Extra" для Linux. У результаті гру просто поставити в будь-якій операційній системі Linux, яка підтримує Оточення робочого столу KDE .

8 Найкращих казуальних комп'ютерних ігор для linux

Якщо ви хочете випробувати Bovo на власному ПК з Linux, введіть наступні команди у вікні терміналу.

Ubuntu

Debian

Arch Linux

повсть

OpenSUSE

3. Пасьянс "Айслеріот"

Aisleriot Solitaire — це додаток для карткової гри для платформи Linux, люб’язно наданий проектом GNOME. З його допомогою користувачі можуть грати більш ніж у 80 різних карткових пасьянсів, застосовуючи мишу і клавіатуру. Якщо ви любите грати в карти на власному комп’ютері, пасьянс Aisleriot вартий вашого часу.

Встановити Aisleriot Solitare

Як вище говорилося, пасьянс "Айслеріот" розроблений GNOME. Тому, не буде у вас проблем із запуском цієї комп’ютерної гри на вашому ПК з Linux. Щоб встановити його, переконайтеся, що середовище виконання Flatpak налаштоване . Потім введіть команди нижче, щоб змусити його працювати.

8 Найкращих казуальних комп'ютерних ігор для linux

4. П’ять або більше

Five or More — це відеогра, в якій користувачі повинні вишикувати п’ять або більше об’єктів одного кольору в лінію на ігровому полі, змушуючи їх зникати і, таким чином, набирати очки. Гра вважається виграною, коли гравець прибирає з дошки всі кольорові кулі.

Встановіть п’ять або більше

Five or More можна поставити на всіх платформах Linux кількома варіантами. При цьому оптимальний спосіб змусити його працювати фактично в будь-якій операційній системі Linux — це Flatpak. Щоб встановити його, переконайтеся, що середовище виконання налаштоване . Потім введіть такі команди.

5. Нарди

Backgammony — безкоштовна гра в нарди для Linux. Користувачі можуть грати в нарди з комп’ютером AI або іншим користувачем через Інтернет або локальну мережу. Backgammony застосовує GNU Backgammon для забезпечення важкопрохідного ШІ.

Встановити нарди

Нарди доступні на Flathub у вигляді пакета Flatpak. Щоб встановити гру на власний комп’ютер з Linux і грати в неї, переконайтеся, що Встановлено ??середовище виконання Flatpak . Потім введіть наступні команди в термінал.

6. KBBreakOut

KBreakOut — це клонувати " Прорив Від команди KDE. Він забавний. Мета гри в KBreakOut — вдарити стрибаючим м’ячем цеглою цеглою знизу дошки (за допомогою миші) по цеглинах зверху екрана. Якщо ви знищите всі цеглини, ви перейдете на наступний рівень, а якщо ви впустите м’яч, ви програєте.

Установити KBreakOut

Проект KDE розробив KBreakOut. У результаті він доступний у будь-якій операційній системі Linux, яка підтримує середовище робочого столу KDE. Щоб встановити його у вашій системі, відкрийте вікно терміналу і введіть команди нижче.

Ubuntu

Debian

Arch Linux

повсть

На превеликий жаль, KBreakOut недоступний для Fedora Linux.

OpenSUSE

7. Міни GNOME

GNOME Mines — це версія традиційної гри "Сапер" для Windows від Project Gnome. Як і в грі для Windows, GNOME Mines інструктує гравця сканувати дошку на предмет активних мін, щоб не схибити, щоб залишитися в живих.

Встановіть GNOME Mines

Ви хочете зіграти в GNOME Mines на власному ПК з Linux? Ось як це налаштувати. Спочатку переконайтеся, що на вашому комп’ютері налаштовано середовище виконання Flatpak . Потім введіть дві команди нижче, щоб запустити гру.

8.Хборд

Xboard — це графічна шахова гра для платформи Linux. Він розроблений в 2D і сумісний з іграми гравець / комп’ютер і людина / людина в мережі. Xboard унікальний власним великим спектром шахових опцій, як-от історія ходів, статистика гравців та багато іншого. Варто сказати; Якщо ви любитель шахів, вам сподобається Xboard!

Встановити Xboard

Якщо ви хочете грати в Xboard у власній системі Linux, ви можете встановити його через термінал, застосовуючи наведені нижче команди.

Ubuntu

Debian

Arch Linux

повсть

OpenSUSE

висновок

У цьому списку ми говоримо про 8 чудових казуальних комп’ютерних ігор для Linux. Ми також покажемо вам, як їх встановити, щоб ви могли розважитися. Яка ваша улюблена комп’ютерна гра для Linux у списку? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче!

Добавить комментарий