18.04.2024
Технології

Активувати whatsapp messenger без перевірочного коду

WhatsApp Посланник — досить популярний у світі додаток для обміну миттєвими повідомленнями. Звідси причина, через яку мільйони людей хочуть його застосувати. Але цей додаток потребує активації коду доказу на пристрої. Це захід безпеки, який платформа застосовує для доказу того, що ви власник телефонної лінії, яку ми розглядаємо, її непросто ігнорувати, проте існує кілька порад, які ви можете застосувати для цього.

Або застосовуючи перевірку електронної пошти, або заздалегідь активувавши двоетапну перевірку з меню налаштувань. Це надає вам доступ до вашого облікового запису та всієї пов’язаної з ним інформації в перспективі без потреби повторного застосування коду. Подібним чином, якщо у вас не було можливості активувати цю опцію до втрати стільникового телефону або видалення додатка, ця остання заміна не є можливою. У цьому разі вам потрібно буде виконати це простим способом.

Увімкнути двоетапну перевірку

Ця опція буде корисною, якщо у вас є вже активований обліковий запис WhatsApp Messenger на вашому пристрої та ви хочете уникнути таких проблем у перспективі. Вам просто необхідно активувати двоетапну перевірку в меню налаштувань додатка, для цього вам доведеться дотримуватися інструкцій, описаних нижче:

Таким чином, у вас буде ввімкнено двоетапну перевірку WhatsApp і вам більше не знадобиться застосовувати перевірочний код у перспективі, якщо ви захочете застосувати той самий номер стільникового телефону, навіть у тому разі, якщо він перебуває на іншому пристрої.

Застосовуючи вашу email

Цей прийом дасть можливість вам активувати WhatsApp на власному пристрої без коду доказу, який необхідний. Щоб це зробити потрібно активувати " Авіа режим Або "Автономний профіль" на стільниковому телефоні та дотримуйтесь інструкцій, зазначених нижче:

  1. Активуйте WIFI з’єднання .
  2. Увійдіть у додаток, прийміть умови застосування та введіть номер мобільного який ви хочете пов’язати з обліковим записом WhatsApp.
  3. Оскільки телефон не зможе приймати повідомлення або дзвінки з кодом доказу, вам буде запропоновано застосовувати ще один варіант. У даному випадку, email .
  4. Після того, як ви ввели адресу електронної пошти, натисніть "Приймати". то, перед виконанням операції, натисніть на "Анулювати".
  5. Шукати по email отриманий перевірочний код, запишіть його і поверніться в додаток.
  6. Напишіть код активації у відповідному полі.
Активувати whatsapp messenger без перевірочного коду

Таким чином ви можете активувати WhatsApp Messenger без перевірочного коду. Потрібно сказати, що ви можете застосувати його з будь-яким номером стільникового телефону, оскільки ви не отримуватимете жодних повідомлень.

Активуйте WhatsApp з кодом доказу

Якщо з якоїсь причини ви не можете застосувати жоден з перерахованих вище варіантів, єдиною доступною альтернативою буде активувати WhatsApp Messenger з кодом доказу відповідний. Це ви можете отримати за допомогою SMS або телефоном, у разі відмови першого способу. Це не тільки простий, але й швидкий процес.

Голосовими дзвінками

Іноді телефонна мережа або отримання повідомлення з кодом доказу має тенденцію до збою. У цьому разі ви можете підібрати ще один варіант, наприклад голосовий виклик. Вам для цього просто необхідно натиснути відповідну опцію і почекати пару секунд, поки WhatsApp ініціює набір номера на Ваш стільниковий телефон.

Переконайтеся, що подивіться дуже уважно на код, продиктований оператором так що ви можете ввести його в обов’язкове поле. Оскільки, щойно цю опцію буде застосовано, ви маєте почекати e затримку на одну годину, щоб можна було застосовувати його знову. Отримавши його, ви можете перейти в WhatsApp і активувати власний обліковий запис так само, як за допомогою текстового повідомлення.

За текстовим повідомленням

Коли ви встановлюєте додаток на власний пристрій і вказуєте телефонний номер, який хочете пов’язати з обліковим записом, який ви розглядаєте, той самий додаток дасть вам шестизначний код активації за допомогою SMS. Вам просто необхідно пошукати в поштовій скриньці стільникового телефону, записати PIN-код і ввести його у відповідне поле WhatsApp. Потім ви зможете застосовувати його без якихось неприємностей.

Активувати whatsapp messenger без перевірочного коду

Немає чіпа або SIM-карти

Коли у вас немає активної SIM-карти, де ви можете отримати перевірочний код і рекомендації щодо активації облікового запису, перестають працювати. застосування мобільних застосунків, що генерують віртуальні номери телефону, таких як TextNow, може бути прекрасним варіантом. Потрібно сказати, що не у всіх є можливість отримувати SMS, а тільки дзвінки по телефону. Ця конкретна заміна поєднувана з WhatsApp та іншими подібними додатками.

Таким чином, застосування цього додатка без коду перевірки не завжди можливе і, також, вимагає застосування хитрощів, таких, як ті, про які йдеться на початку цього тексту. Тому оптимальний спосіб уникнути цього заходу безпеки — це ввімкнути двоетапну перевірку .

Добавить комментарий