23.04.2024
Технології

3 Речі, які ви більше не зможете робити у whatsapp, якщо не погодитеся з новими умовами 15 травня

Назад дороги немає: WhatsApp зробить нові умови обслуговування ефектнішими 15 травня внести кілька змін у власну політику, деякі з яких не спрямовані безпосередньо на поліпшення досвіду користувачів додатка.

Це, однак, не означає, що не буде обмеження для тих, хто вирішив не приймати нові умови. Практично, за два-три дні, функції додатка волі видалений до того часу, поки користувач не вирішить прийняти політики або вийти з програми. Кукурудза що не реально виконати в WhatsApp, якщо ви не згодні з новою політикою?

3 Речі, які ви більше не зможете робити у whatsapp, якщо не погодитеся з новими умовами 15 травня

WhatsApp не буде повністю блокувати облікові записи тих, хто не згоден з новими умовами.

Доступ до списку обговорення

На початковій стадії одразу ж після того, як відхилив нові умови застосування сервісу з 15 числа, WhatsApp заборонить доступ до списку розсилки додатка.

Однак можливість відповідати на вхідні дзвінки та відеодзвінки зупинимося.

Також, якщо сповіщення WhatsApp увімкнено, можна буде відповідати на повідомлення, натиснувши на нього. Вони також будуть застосовуватися для відповідати на пропущені дзвінки або відеодзвінки.

Отримувати дзвінки та сповіщення

Після кількох тижнів користувачі, які все ще не згодні з новою політикою обслуговування, перестануть приймати дзвінки та сповіщення.

Отримувати повідомлення на мобільний

До цього всього до вищесказаного, WhatsApp перестане надсилати повідомлення і дзвінки на телефон, таким чином блокуючи головні функції програми для обміну повідомленнями. З цього періоду функціональність буде повністю обмежена, і у користувачів не буде вибору, окрім як прийняти нові політики або переключитися на альтернативний додаток для обміну повідомленнями.

3 Речі, які ви більше не зможете робити у whatsapp, якщо не погодитеся з новими умовами 15 травня

Що можна зробити у WhatsApp, якщо ви відхилите нову політику застосування.

WhatsApp вказує, що в разі неприйняття нових умов можна буде експортувати чати і звіт за акаунтом на випадок, якщо ви хочете зберегти резервну копію перед виходом із програми. Потім завжди можна буде назавжди видалити обліковий запис WhatsApp.

Добавить комментарий