15.04.2024
Технології

1-Дюймова біржа та огляди токенів 2022 р. чи законно це?

Щодня виникають нові проєкти децентралізованого фінансування (DeFi), що ускладнює їхнє відстеження, вже не кажучи про їхнє застосування. 1inch пропонує дуже ідеальне рішення, тому його внутрішній механізм шукає їх усі, щоб пред’явити вам найкращий варіант для торгівлі, яку ви хочете зробити, все, не покидаючи власної платформи.

У цій статті я вам розповім, що таке 1 INCH, які продукти він пропонує і чим вони можуть вам допомогти, а ще навіщо потрібен його нативний токен 1 INCH і чого від нього можна очікувати.

Що таке 1 ДЮЙМ?

1 дюйм це обмін децентралізований (DEX), який з’єднує десятки децентралізованих протоколів, так що об’єднання всіх призводить до майданчика з розширеною функціональністю.

Ви новачок у криптографічних валютах? Якщо ви хочете почати інвестувати в криптографічні валюти, ми рекомендуємо вам почати купувати власні перші токени на Coinbase. Якщо ви вносите 100 євро, реєструючись на НАШЕ ПОСИЛАННЯ, ви заробите додатково 10 євро!

Таким чином, обмін 1 INCH може досліджувати різні блокчейн-проекти в дусі розслідування найнижчих комісій або найшвидших транзакцій, навіть розділити команди надвоє і перемістити їх у різні обміни, якщо він пропонує найкращу пропозицію для користувачів.

Крім того, можна розміщувати лімітні ордери, що приносить користь користувачам, які мають токени 1INCH. ставка і допомагати платоспроможності пулів платформи.

Походження проєкту

Походження 1inch сходить до 2019 року, точніше до хакатону ETHGlobal, конференції проєкту на основі мережі Ethereum. Цей захід спонукав Сергія Кунца (CEO 1inch) і Антона Букова (CTO 1inch) почати роботу над проєктом.

До серпня наступного року їм уже вдалося залучити $2,8 млн на Binance Labs, а до кінця того ж року їм вдалося закрити раунд фінансування на $12 млн з Pantera Capital.

Їхня мета та ж сама від самого початку, стати місцем зустрічі для всіх обмінів децентралізований , або, як кажуть: "Провідний агрегатор DEX".

У перших варіантах обмін 1 дюйм, було 2 платформи; знаменитий 1inch і Mooniswap, спеціалізований портал для фермерське господарство . Однак у грудні 2020 року 1inch запустила власний протокол пулів платоспроможності, тому цей портал було закрито.

Таким чином, команда розробників 1inch додає все більше і більше інтеграцій з іншими обміни, таким чином покращуючи якість власних послуг.

Наразі, незважаючи на невеликий період служби, 1 INCH вже інтегрований з мережею Ethereum, Polygon та Binance Smart Chain.

1-Дюймова біржа та огляди токенів 2022 р. чи законно це?

Протоколи Ethereum об’єднані в екосистему 1 INCH

Як зареєструватися на 1inch? Це точно?

Вам не потрібно створювати обліковий запис, щоб почати застосовувати 1inch, просто увійдіть на його біржу і підключіть власний криптовалютний гаманець. Зараз гаманці дозволені:

 • Підключити гаманець
 • Web3
 • Registre
 • Трезор
 • двері
 • МЯУ
 • Формальний
 • Автентичний
 • торус
 • Bitski
 • Мережевий гаманець Binance
 • Arkane
 • Ярмарковий гаманець

Однак ви маєте знати, що не всі криптовалютні гаманці можна застосовувати у всіх мережах. Тому, якщо ви хочете застосовувати reseau Polygon, ви зможете підключитися лише через Web3 або Arkane.

Що стосується безпеки, ви маєте знати, що 1 дюйм — це обмін децентралізовані, не пов’язані із заощадженням, тобто вони ніколи не матимуть ваші криптографічної валюти у володінні. Таким чином, криптографічні валюти постійно залишаються у вашому зовнішньому гаманці, захищеному від хакерів.

Крім того, вам не потрібно надавати будь-які персональні дані, щоб застосовувати 1 INCH, тому вони не можуть викрасти будь-які персональні дані, які можуть вас визначити.

За весь час роботи 1 INCH ніколи не було ніяких труднощів, і ніхто не повідомляв про якісь інциденти, тож усе вказує на те, що ви можете бути спокійні.

Товари

1inch — це платформа, що регулярно розвивається, тому вони пропонують дуже цікаве розмаїття фінансових продуктів. Ось основні:

Поміняти

L’обмін 1 INCH найімовірніше флагман платформи. Доступ до нього можна отримати з самого сайту 1inch, натиснувши "Запустити dApp".

Трохи пізніше я вам розповім, як ви можете застосовувати цей обмін, інвестувати в криптографічну валюту та заощадити десятки доларів на комісіях. Однак на сьогоднішній день ви повинні дотримуватися того, що власне тут відбувається торгівля між криптографічними валютами і де ви можете підібрати, який блокчейн застосовувати для інвестування.

1-Дюймова біржа та огляди токенів 2022 р. чи законно це?

1 ДЮЙМ торгове замовлення

1 дюйма

У 1inch є свій токен, про який я розповім пізніше, 1INCH. Загальну кількість токенів 1INCH було встановлено на рівні 1,5 мільярда, і команда розробників дійшла висновку, що 30% буде передано спільноті 1inch.

Ці 30% токенів (450 мільйонів) будуть розподілятися протягом 4 років за допомогою аірдропів, які, якщо екстраполювати на іспанську мову, можна було б назвати такими, що "впали з неба". Причина? Вона полягає в наданні токенів спільноті зацікавлених інвесторів.

Таким чином, під час першого аірдропу 2020 року серед користувачів, які працювали з платформою, було розподілено 90 мільйонів токенів 1INCH.

Тому необхідно знати, коли почнуться роздачі 1 INCH, щоб гарантувати, що ви маєте право стати одним зі щасливчиків, які отримають ці токени безкоштовно. Особисто я раджу вам стежити за ними в соцмережах, оскільки це напевно одне з перших місць, де вони це рекламують.

Ставка токенів

Як я вже сказав, у 1inch є свій токен (1INCH), але Яка його роль? Перша і найважливіша — це управління. Інакше кажучи, володіння токенами 1INCH надає вам право брати участь у рішеннях, які приймають творці платформи.

Однак ви також можете отримувати дохід у вигляді більшої кількості токенів 1INCH, ставка . Ставка 1INCH токени дуже проста. Для цього все, що вам необхідно зробити, це перейти на вкладку DAO платформи 1 INCH і застосувати діалогове вікно, яке виникає в правій частині екрана.

Таким чином, вам необхідно підключити криптовалютний гаманець, у якому у вас є токени 1INCH, вибрати кількість токенів, які ви хочете поставити, et довести операцію.

Коли ви хочете зупинитися застовпити ваші токени, вам просто необхідно отримати доступ до цієї ж вкладки і підібрати варіант відмови.

гаманці

У 1inch є свій криптовалютний гаманець, який, так само як і платформа, підтримує мережі Ethereum, Binance Розумний ланцюг і полігон. Цей гаманець має пряму інтеграцію з платформою, тому в нього є кілька найцікавіших функцій.

1-Дюймова біржа та огляди токенів 2022 р. чи законно це?

Доступні гаманці для 1 ДЮЙМА з Polygon

Цей гаманець 1 INCH розроблено в партнерстві з Wallet Connect, тому він має багато функцій цього престижного криптовалютного гаманця. На сьогоднішній день єдина складність у тому, що додаток доступний виключно для iOS.

Як вести торгівлю 1 ДЮЙМОМ

Думаєте про застосування 1 INCH для ваших криптовалютних транзакцій? Тоді вам просто необхідно виконати такі кроки:

 1. Доступ до майданчика де trading . Вам для цього потрібно натиснути кнопку "Запустити dApp" на сайті 1 INCH.
 2. Виберіть криптовалютну мережу, яку хочете застосовувати для обміну, і під’єднайте до неї сумісний гаманець. Обидва налаштування можна зробити за допомогою 2-ух кнопок, які ви зможете знайти в правому верхньому кутку.
 3. Як тільки 1inch розпізнає ваш портфель, вам необхідно вибрати токени, якими ви хочете вести торгівлю. Якщо токен, з яким ви хочете вести торгівлю, ще не вказаний у списку 1 INCH, ви можете додати його за допомогою маленької кнопки зі знаком "+", яка виникає зверху діалогового вікна. Коли ви натиснете, відкриється текстове поле для вставки адреси договору.
 4. Поміняйте налаштування замовлення відповідно до ваших смаків; ринковий ордер, лімітний ордер, максимальний дохід, мінімально можливі комісії…
 5. Коли ви встановили всі параметри, вам доведеться розблокувати токени, щоб обмін може виконати операцію. Саме зараз у вас є 2 варіанти; "розблокувати" і "розблокувати дуже довго". Другий варіант дає обміну необмежений дозвіл на роботу, зменшення витрат і комісій. Але це створює чутливість для хакерів, тому краще платити трохи більше за кожну транзакцію, але бути обережним.
 6. Підтвердіть операцію.

Якщо ви помітили, трохи нижче графіка криптовалютної пари, якою ви торгуєте, є 2 секції:

 • Маршрутизація: це шлях, яким 1 INCH виконає вашу транзакцію. У більшості випадків це обмін прямий, але в інших випадках робить 2 і навіть 3 проміжні зупинки.
 • обміни : Це пропозиції, пропоновані деякими з обміни хто пропонує цю криптовалютну пару і наскільки вони відрізняються від угоди, яку вам уклав 1 INCH.

Комісії та збори

Однією з чудових переваг 1 INCH вважається те, що він дає можливість вам працювати дуже економічно. Говорячи відверто, 1 INCH не додає ніяких зборів до тих, які потрібні блокчейн, тобто обміни третіх сторін, які беруть участь в обміні та заохочення для постачальників платоспроможності.

Але, навіть якщо вам потрібно буде платити ці комісії, 1inch завжди шукає найкращу пропозицію для вас. , і насправді на такому ж майданчику ви можете побачити, скільки ви економите, просто працюючи з ними.

Що таке токен 1 ДЮЙМ?

Нативним токеном платформи 1INCH вважається токен 1INCH, і його центральна роль у цьому обміні має працювати як токен управління та слугувати постачальником платоспроможності для всіх обмінів децентралізованих, які складають 1 ДЮЙМ.

Усі власники токенів 1INCH (незалежно від суми, яку вони мають) можуть брати участь у голосуванні, що відбувається на майданчику, полегшуючи та демократизуючи ухвалення рішень в 1inch.

Як це придбати

1INCH — це токен, який приймається високою кількістю обмінів, тому у вас, можливо, не з’явиться проблем з його пошуком. При бажанні можна придбати від 1 ДЮЙМА, хоча для цього необхідно мати гаманець криптографічна валюта з коштами для роботи.

1 ДЮЙМ на Coinbase

Якщо ви хочете придбати 1 ДЮЙМ за карту, я особисто раджу застосовувати Coinbase. Ось кроки, які вам слід здійснити:

 1. Створити акаунт Coinbase.
 2. Поищите токен 1INCH. Это можно выполнить из раздела "Эксплойт" на компьютере, однако если вы на телефоне, то нужно: нажать синюю кнопку с двумя стрелочками > "Приобрести" > Знайти актив.
 3. Оберіть кількість токенів, яку ви бажаєте придбати, або суму, яку ви розраховуєте витратити, та введіть дані власної картки.

Ви також можете зробити SWIFT переказ і придбати криптографічну валюту на власний баланс у євро, але вам потрібно буде почекати, поки переказ коштів набуде чинності.

Кошти

Одне з питань, яке так чи так ви маєте проаналізувати, шукаючи обмін або платформу для придбання криптографічної валюти, це якість обслуговування клієнтів.

Хоча 1 дюйм обмін децентралізований і не стягує дуже високу комісію, має багато ресурсів для користувачів, у яких з’явилися труднощі;

 1. Має систему Живий чат зі справжніми людьми. Щоб почати розмову, все, що вам необхідно зробити, це натиснути на синю іконку зі збільшувальним склом, що з’являється в правому нижньому кутку екрана.
 2. Якщо ви шукаєте рішення самостійно, ви можете отримати доступ до центру допомоги за посиланням "Довідка" в 1-дюймовому застосунку або за посиланням "Довідковий центр" у нижньому колонтитулі сайту. Тут ви зможете знайти десятки статей із вирішенням усіх ваших сумнівів.

Крім того, ви можете надіслати Email на [електронна пошта захищена] , хоча я думаю, що дуже швидкий спосіб отримати допомогу — це застосовувати систему чату.

Зрозуміло, ви також можете спробувати зв’язатися з командою 1inch через їхні соцмережі:

 1. Discord: https://discord.com/invite/FZADkCZ
 1. Для прямого спілкування зі службою підтримки та іншими користувачами.
 1. Чудово підійде для того, щоб бути в курсі новин, пропозицій і новин з платформи.
 1. Для перегляду конференцій та оновлень з 1 дюйма.
 1. Мати прямий контакт з іншими користувачами платформи.
 1. Чудово підійде для розробників, які хочуть знати код за 1 дюйм.

Можеш зателефонувати?

Ні, у 1inch немає загальнодоступного телефонного номера.

Аргументи за і проти

Як усі обміни децентралізовані, 1inch має власні переваги та недоліки. Ось важливі переваги платформи:

Avantages:

 • Безпека платформи дуже велика і досі не було інцидентів, пов’язаних зі зломом або крадіжкою.
 • Платформа має доволі приємний та інстинктивно зрозумілий інтерфейс, тому навчитися нею користуватися дуже легко, навіть у тому випадку, якщо ви не є досвідченим інвестором.
 • 1inch запевняє, що не стягує жодних додаткових комісій, окрім тих, які суворо потрібні для закінчення обміну. Ба більше, вміє шукати більш вигідні пропозиції серед десятків торгів.
 • Його токен управління 1INCH дає можливість вам брати участь у рішеннях, які ухвалюються платформою, навіть у тому випадку, якщо у вас є лише один токен. Додатково можна зробити провішування і отримати чудові відгуки.
 • Є у нього власний дуже цікавий криптовалютний гаманець, який має дуже багато інтеграцій з платформою.
 • Обслуговування клієнтів дуже хороше, беручи до уваги тип обмін це і наскільки низька їхня ціна.

недоліки :

 • У вас повинна бути криптографічна валюта, щоб застосовувати платформу, тому якось ви маєте застосовувати іншу біржу, щоб придбати їх.
 • Платформа може заплутати користувачів, які звикли до застосування обміни на сторожі.
 • Застосовувати " Довге розблокування " несе додатковий ризик, і багато користувачів можуть спокуситися більш невисокими комісіями.

Прикінцеві повідомлення

Як ви бачили, 1inch — доволі Цікава платформа для інвестицій у криптографічну валюту, тим паче якщо ви, як і я, ненавидите платити високі комісії. 1 дюйм представлений як повне рішення цього клубка обмінів децентралізованих мереж, які блукають в інтернеті, і якби ви аналізували їх одну за одною, ви б витратили даремно години і години.

Мені дуже сподобалося, як легко почати інвестувати з цією платформою і всіма варіантами, які вона пропонує, як з погляду криптовалют і токенів, які можна застосовувати, так і з погляду факторів, які можна змінити під час розміщення замовлення.

Особисто я думаю, що ідея, яка стоїть за 1inch, досить хороша, хоча ще невідомо, чи займає 1inch цю позицію на крипторинку, чи це якась інша платформа, яка ще не з’явилася.

Добавить комментарий