15.04.2024
Технології

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Telegram і WhatsApp — два прямих суперники в боротьбі за звання найбільш затребуваної платформи обміну повідомленнями на планеті. На сьогодні WhatsApp виграє, але Telegram загрожує пануванню широкими функціями і безпекою, яку він пропонує користувачам.

Якщо ви ще не вирішили вийти з WhatsApp і переключитися на Telegram, у цьому посібнику ми даємо вам безліч причин для цього, зокрема 103. Це правда, в Telegram можна знайти 103 функції, яких немає в WhatsApp, і це допоможе вам отримати повніший користувацький досвід. Готові зустрітися з ними?

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Хочете знати, що є в Telegram, а в WhatsApp немає? І так ці 103 функції.

Додати контакт без телефонних номерів

Однією з найголовніших переваг Telegram перед WhatsApp вважається те, що ви можете додавати контакти без потреби їхні телефонні номери, лише через власне ім’я користувача.

Це чудовий показник безпеки та конфіденційності, оскільки тобі не обов’язково мати щось дуже власне, ніж номер телефону, для зв’язку з ким-небудь.

Якщо ви хочете додати контакт, застосовуючи його ім’я користувача, перетягніть ліве меню і введіть "Контакти". Потім натисніть на пошукову систему в правому верхньому кутку і введіть ім’я користувача, якого ви збираєтеся додати. Коли він з’явиться серед результатів, натисніть на нього, і ви зможете надсилати йому повідомлення.

Виберіть ваше ім’я користувача

Ми вже бачили, що ви можете додавати інших людей, вводячи їхнє ім’я користувача в пошуковій системі, але інші люди також можуть знайти вас, якщо ви перевірите свій особистий нік . Зробіть це протягом кількох секунд, зайшовши в налаштування програми і натиснувши "Ім’я користувача". Мінімальна довжина 5 символів і ви можете застосувати az, 0-9 і деякі лінії виділити.

Посилання T.me для зручного контакту

Цей підібраний псевдонім також можна змінити на посилання, щоб інші користувачі могли легко зв’язатися з вами. У розділі імені користувача ви можете знайти дане посилання, яке ви можете включити у себе на сайті, на візитній картці або поділіться ним з компанією друзів, щоб вони могли безпосередньо спілкуватися з вами в Telegram.

Напишіть коротку біографію про себе

У WhatsApp у вас є можливість відображати коротке речення в розділі "Інформація", але Telegram робить ще один крок уперед, пропонуючи "Біографію", розділ, у якому ви можете написати опис себе, щоб його могли спостерігати інші користувачі. Увійдіть у налаштування власного профілю та натисніть "Біографія", щоб ввести текст довжиною до 70 символів, щоб інші користувачі впізнали вас краще.

Додати пару фото профілю

Telegram не обмежує вас, коли доходить справа до показу зображення вашого профілю, оскільки він дає можливість вам додати більше одного, а не лише одного. Це цікава можливість, якщо ви хочете мати галерею, в якій ви проявляєте себе в найрізноманітніших гранях: найпрофесійніший, найвеселіший, найспортивніший.

Для цього просто перейдіть у ліве меню і натисніть на зображення власного профілю. Наступний, натисніть на значок камери зі знаком + і виберіть з галереї фотографію, яку хочете додати у власний профіль.

Як можна помітити, зображення вашого профілю з’явитися тепер у дусі Instagram Stories, з розділеною смугою вгорі. Щоб побачити різні зображення, які є у вашому профілі, натисніть на саме фото.

Відтворення звуку на інших екранах

Платформа обміну повідомленнями зручніша, ніж WhatsApp, і вам достатньо лише побачити подібну функцію, щоб перевірити її. Під час відтворення звуку з Telegram ви можете переміщатися по інших розмовах і застосовувати інші додатки, але без переривання відтворення у WhatsApp цього не відбувається, і ви маєте залишатися в бесіді, в якій знаходиться аудіо, яке ви читаєте. хочу послухати його повністю.

Це може бути безглузда різниця, якщо це короткий звук, але все змінюється, коли голосова стаття триває кілька хвилин, тому що протягом цього часу вам необхідно залишатися в WhatsApp, не використовуючи стільниковий телефон для інших завдань.

Редагування повідомлень

Якщо є одна причина, через яку справді варто перейти з WhatsApp на Telegram у 2021 році, то це редагування повідомлень. Замість того, щоб видаляти неправдиве повідомлення для повторної відправки, в Telegram ви можете швидко відредагуйте, щоб виправити .

Щоб зробити це, натисніть 1 раз неправильне повідомлення, виберіть "Змінити" і використовуйте необхідні зміни, перед тим як знову натиснути кнопку відправки. Без сумніву, редактор повідомлень Telegram суттєво покращує взаємодію з користувачем під час контакту, і це одна з функцій, яку WhatsApp повинен додати якомога швидше.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Кроки з редагування повідомлення в Telegram.

Надсилайте файли розміром до 2 ГБ

Telegram також послужить плита — форма для надсилання великих файлів з мобільного, оскільки це дає можливість надсилати файли до 2 ГБ . Це один із характерних аспектів між Telegram і WhatsApp, оскільки обмеження на розмір файлів, що відправляються з останнього, залишається на рівні 100 МБ .

Таємні обговорення

Як ми вже розповідали на початку, Telegram відрізняється від WhatsApp інструментами безпеки, які він пропонує користувачам. Один із наших улюблених — таємний чат, з повідомленнями, які можете прочитати лише ви та інший користувач, тому що вони не зберігаються у хмарі і Telegram не може їх розшифрувати.

Este type de chat es util tambien porque no se pueden realizar capturas ni reenviar sus mensajes , y solo puedes access el desde el dispositivo en el que lo has creado. Estos son los pasos que debes seguir для створення таємного чату в Telegram:

  1. У пестані кішок, пінча-ен-ель-іль-іконо-дель-лапіс де ла есквіна нижня дереча.
  2. Натисніть на ?? Nuevo чат секрети ?? .
  3. Виберіть контакт Con el que quieres розмовляти в таємному чаті.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Передбачені терміни доопрацювання інтерфази

Вимкніть функцію Telegram і не застосовуйте WhatsApp для персоналізації інтерфейсу у визначений час aplicacion . A Diferencia de WhatsApp, en la que los elementos tienen el color que tienen y no los puedes cambiar, en Telegram puedes elegir entre varios aspectos para Darle нова область для додатка .

Para seleccionar un tema pretermined, desliza el menu lateral izquierdo, вступил в Подходит> Кішки Y elige una de las opciones que aparecen en el apartado Tema. Puedes optar між Clasico, Dia, Oscuro, Nocturno, Artico o entre los colores que aparecen justo abajo de estos. Автоматично кольори елементів інтерфейсу застосовуються і відображаються в нових повідомленнях Telegram.

Створення індивідуальних тем

En caso de que no te gusten los temas preterminados que te te ofrece Telegram, puedes crear otros personalizados a tu gusto eligiendo el color de los differentes elementos, які відповідають додатку.

Paracrear temas personalizados de Telegra, desliza el menu lateral izquierdo, введенный в Adjustments> Cats y pincha en el boton de tres puntos de la esquina superior derecha. У меню опцій pincha en ?? Crear nuevo tema ?? y toca de nuevo в ?? Crear tema .

Постійно застосовуйте кілька інших тем і llegara el momento de darle color і cada uno de los elementos de la interfaz. Pincha en la paleta de la esquina superior derecha, selecciona elemento por elemento en la lista que aparece en la parte inferior y elige el color en el circulo chromatic .

Poco a poco, iras dandole forma tu tema personalizado для Telegram. Cuando готово, pincha en ?? Guardar tema ?? y ya podras utilizar el disno, що tu mismo має creado.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Asi el processso de creacion de temas propios в Telegram.

Amplias posibilidades al Modifier el tamano del texto

У налаштуваннях чату Telegram ви можете підібрати розмір тексту повідомлень. У WhatsApp це теж можливо, проте можливостей менше, оскільки ви можете підбирати тільки між малим, середнім і великим. З іншого боку, в Telegram ви можете підібрати розмір шрифту від 12 до 30 пунктів .

Перейдите в «Настройки»> "Чати" і перемістіть повзунок над смугою розміру тексту повідомлення, щоб налаштувати розмір на свій розсуд.

Редагувати кути повідомлення

Ми часто говоримо, що можливості налаштування Telegram великі, якщо порівнювати з WhatsApp. Ще одним доказом цього вважається те, що ви можете поміняти зовнішній вигляд кутів стійок, плюс прямий або більш округлий.

Если вы хотите изменить такой элемент, перейдите в «Настройки»> "Чати" і зробіть перетягніть маркер на панелі кутів повідомлень . Якщо ви створите це вліво, кути будуть більш прямими; якщо ви створите це вправо, вони будуть більш округлими.

Адаптація вигляду списку розсилки

Еще один вариант настройки, который есть в Telegram, а не в WhatsApp, построен на изменении вида списка чатов, что предоставляет вам выбор из 2-ух или трех строк. Опять зайдите в Настройки> Чати і виберіть потрібний варіант у розділі "Відображення" списку кішки.

Автоматизований Режим для ночі

Якщо ви не хочете регулярно перемикатися зі світлового режиму на нічний у Telegram, ви можете спланувати автоматичну зміну. На відміну від WhatsApp, Telegram має автоматизований Режим для ночі, який надає вам різні можливості застосування.

З одного боку, ви можете підібрати варіант "Планований" де ви можете налаштувати такий режим, щоб він був увімкнений протягом якогось періоду часу або із застосуванням тутешніх сутінків і світанку. Однак ви можете застосувати оптимальний Режим для ночі, який активується, коли навколишня яскравість менша за 25%. Нарешті, з опцією "Система за замовчуванням" , темна тема з’явиться під час активації в налаштуваннях вашого мобільного Android.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Ви можете спланувати Режим для ночі Telegram.

Керування стікерами та скінами

Щоб додати в розмови веселощів і динамізму, ми зазвичай застосовуємо вінілові наліпки, які також доступні у WhatsApp. Однак у Telegram у вас є багато варіантів для налаштування його застосування.

Если вы войдете Настройки> Кошки> Наліпки та скіни, ви можете підібрати, чи хочете ви отримувати пропозиції стікерів при введенні емодзі та чи хочете ви, щоб анімовані вінілові наліпки відтворювалися в циклі.

Застосовуйте маски в зображеннях

У Telegram є інструмент для редагування зображень, якого немає у WhatsApp, знаєте, що це таке? Маються на увазі маски, види наліпок, якими можна гарно оформити власні світлини і які автоматично адаптуватимуться до площі зображення, якому вони відповідають. Наприклад, якщо ви підберете маску для маски, вона буде накладена на рот людини на фотографії.

Завантаження раніше видалених файлів

Якщо ви приберете файл, завантажений із WhatsApp із власного стільникового телефону, і захочете завантажити його знову, ви, можливо, отримаєте повідомлення "Вибачте, цей медіафайл не існує у внутрішній пам’яті".

Ця ситуація інша в Telegram, де ви можете легко ще раз завантажити fichiers precedemment видалений на вашому терміналі.

Інтернет-сховище

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Telegram також служить платформою для хмарного зберігання.

Telegram також функціонує як хмарна служба зберігання, тому що ви, як і раніше, можете отримати доступ до файлів, якими ви поділилися у власних розмовах, навіть у тому випадку, якщо ви відправили їх з інших пристроїв. Точніше, ми рекомендуємо вам застосовувати чат "Збережені повідомлення", щоб поділитися файлами, які ви хочете безпечно зберігати там.

Швидко і з необмеженим простором для зберігання, Telegram, безсумнівно, один із найкращих застосунків для хмарного зберігання. ти можеш застосовувати.

Потокове відео та відтворення аудіо

В Telegram нет необходимости в том, чтобы удалить полное видео или аудио для воспроизведения, которое можно воссоздать в потоковом режиме. En caso de que no quieras que el contenido multimedia se воспроизводится в потоковом режиме, puedes дезинфекция opcion desde Ajustes> Datos y almacenamiento .

Збережені повідомлення

Ademas to serve para almacenar los archivos que quieres conservar en la nube, conservar ??? Mensajes guardados ?? puedes utilizarla tambien як розділ нотаток , для захисту важливих повідомлень або для створення нотаток про аудіо, які будуть соло в списку, що розкривається. In Definitiva, se trata de una herramienta muy util para порівняння змісту поодинці, щоб отримати доступ o Que quieres guardar a buen recaudo para utilizarlo en el futuro.

Зберігання зображень у додатковій галереї

Para ver una image en WhatsApp tienes que descargarla si o si, es decir, almacenarla en tu galeria. Удачі, ні es igual в Telegram, donde puedes ver las imagenes sin necesidad de guardarlas в галереї del telefono y, de esta forma, ahorrar memoria.

Para elegir si las imagenes de Telegram se guardan o no en la galeria, введенный в Настройки> Кішки та активувати або деактивувати опцію ?? Guardar en galeria ?? .

Створення tus propios canales para difundir informacion

Канали Telegram вважаються однією з найбільш хороших функцій платформи і однією з характеристик, які відіграють велику роль для найрізноманітніших служб. Estos canales son una herramienta para diffundir informacion a miles de personas al mismo tiempo , ось і ті та una oportunidad enorme для hacer llegar tu mensaje a toda la comunidad de Telegram.

Ви створити свій особистий канал, pincha en el lapiz de la esquina inferior derecha y selecciona ?? Канал Нуево ?? . Цей номер на каналі персоналізується на мініатюрі та для опису для того, щоб з’ясувати, що відбувається в простому порядку. Tambien puedes elegir si el canal sera publico o privado, y дорога, міцні обійми щоб порівняти вашого каналу.

Y listo, ya habras creado tu propio channel Telegram, ahora solo tienes que difundirlo para que los usuarios interesados ??se suscriban розділити інформацію con ellos.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Asi puedes create tu propio Telegram channel.

Union a canales de otros usuarios

Al igual que puedes Crear tu propio канал Telegram, tambien puedes підписуєшся на лос-креадос по отросу усуаріев . Легко puedes Buscar Nuevos Canales, los hay relacionados con los deportes, con el maintenimiento, con la informacion y con muchasategorias mas. Descubre nuevos canales y aprovecha todo lo que te pueden aportar que, te adelantamos, es mucho.

Боти, про які ви не так давно говорили, toda su ayuda

Ви також не знайдете ботів у WhatsApp, автоматичні роботи, які виконують дуже багато завдань. Ось деякі з них: за допомогою таких ботів ви можете перевіряти погоду, шукати відео на YouTube, вивчати англійську, перекладати текст і навіть грати в ігри.

У Telegram є найбільш хороші роботи, таким чином ми рекомендуємо вам застосувати їх, щоб вам допомогти в самих розмовах.

Видалити чати, дзвінки та групи для всіх учасників

Ще одна функція Telegram, яка пов’язана з конфіденційністю, яку ми не можемо знайти у WhatsApp, — це функція, яка надає шанс видаляти чати, дзвінки та групи для всіх учасників, які в них беруть участь. Підібравши пункт і натиснувши "Видалити", ви також приберете ці дані з терміналів інших користувачів.

Сховати власний телефонний номер

Ми вже говорили, що однією з яскравих переваг Telegram перед WhatsApp вважається те, що ви можете додавати інші контакти, застосовуючи тільки їхні імена. Якщо ви також не хочете, щоб люди мали доступ до вашого телефонного номера, ви можете легко сховати його, щоб він не відображався у вашому профілі.

Чтобы спрятать собственный телефонный номер, сдвиньте левое меню, перейдите к Настройки> Конфиденциальность и безопасность> Телефонний номер і натисніть "Ніхто", щоб ніхто не мав можливості його побачити. Якщо хочете, можете додати винятки.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Закріпити повідомлення в чаті

У WhatsApp ви можете налаштувати відображення розмов зверху вкладки чатів, але ви не можете встановити повідомлення в самій розмові. Як ви розумієте, ви можете зробити це в Telegram, особливо корисний інструмент у групах з високою кількістю учасників, де відповідні повідомлення легко губляться.

Щоб встановити повідомлення в бесіді, натисніть його на пару секунд і в меню параметрів, що з’явиться, виберіть виберіть "Визначити" .

Скаржитися на повідомлення в чаті

Якщо ви відчуваєте, що повідомлення може бути образливим або шкідливим, ви можете попередити посадових осіб Telegram, щоб вони могли вжити заходів проти відправника. У цьому разі вам необхідно натиснути кілька секунд на повідомлення і підібрати "Звіт" у меню параметрів.

Потім вам необхідно показати, чи небезпечне це повідомлення, оскільки воно містить спам, насильство, жорстоке поводження з дітьми, порнографію або інші причини.

Збирайте обговорення в різні папки

У 2020 році Telegram працюватиме як la que nosotros ya estamos sacandole todo el partido. Хабламос організація чатів на найрізноманітніших килимах, una opcion muy util para agrupar las конверсії в категоріях como trabajo, amigos, familia o maintenimiento. Estos son los pasos que debes seguir para agrupar tus chats de Telegram:

  1. Abre Telegram спрямує вас до налаштувань додатка.
  2. Pincha en ?? Carpetas .
  3. Тока тверезий ?? Crear nueva carpeta ?? y anade todos aquellos chats que quieres guardar en ella, y los que quieres exclude para que no aparezcan en ella. Tambien дебютує ponerle номер.
  4. У Regresa є головна панталла додатка. Veras como la parte superior ahora esta dividida en distintas pestanas que представляє када уна де лас коверас.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Делікатний контент

Ще одна особливість Telegram, якої немає у WhatsApp, — це фільтр, щоб заховати конфіденційний контент на громадських каналах. Останнє слово залишається за вами, оскільки ви можете вимкнути цей фільтр, щоб платформа показувала вам конфіденційний медіаконтент за цими каналами на всіх підключених пристроях.

Щоб керувати фільтром конфіденційного вмісту, відкрийте Telegram Web, клацніть значок із трьома горизонтальними лініями у верхньому лівому кутку, виберіть "Налаштування" та увімкніть область конфіденційного вмісту, якщо ви не хочете, щоб вона приховувалася.

Не необхідно мати стільниковий телефон, щоб користуватися Telegram Web

Одним із дуже незручних аспектів застосування WhatsApp Web вважається те, що вам завжди необхідно тримати власний стільниковий телефон поруч із комп’ютером, щоб сеанс залишався на зв’язку. На щастя, в Telegram все не так, його мультиплатформеність дає можливість спокійно спілкуватися в Telegram Web. немає обов’язку мати телефон поруч із ним.

Відео нотатки

Аудіозамітки — це добре, але можливість надсилати відеозамітки — це добре. Так справа йде з Telegram, платформою, на якій ви можете записувати швидкі відео для надсилання власним контактам , який буде відтворювати їх прямо на екрані розмови.

Щоб відправити відеозамітку, натисніть 1 раз на кнопку мікрофона в правому нижньому кутку, щоб перетворити її на відеокамеру. Потім утримуйте цю кнопку натиснутою під час запису відео з фронтальної камери.

У Telegram є свій канал для зв’язку з вами

Ще одна відмінність між WhatsApp і Telegram полягає в тому, що останній застосовує свій канал для розповісти Вам про новини, включені до оновлень, і для надіслати вам код, який вам необхідно ввести, щоб отримати доступ до Telegram Web. Це дуже корисний захід для спілкування з вами без потреби застосування зовнішніх платформ.

Архівуйте обговорення, змахнувши вліво

Якщо ви не хочете витрачати час на виконання різних кроків, потрібних для архівування чату Telegram, ви можете застосувати ярлик, який відправляє розмови прямо в розділ "Архівовані чати". Правильно, ти можеш заархівувати розгляд з основної сторінки додатка, перетягнувши його вліво.

Архівні обговорення не повертаються на головну вкладку

Слід погодиться, що одна з функцій, яка найменше переконує нас у WhatsApp, — це функція, що застосовується для архівування розмов, тому що вони повернуться на головну вкладку, коли ви отримуєте або надсилаєте нове повідомлення.

Цього не відбувається в Telegram, де, на щастя, чати, які ви заархівували, залишаються такими, заархівованими, якщо ви змусите їх замовкнути. Вам достатньо перейти в розділ "Архівовані обговорення", щоб побачити нові повідомлення, що були відправлені в бесідах, які ви приховали та відключили. Таким чином, Telegram дозволяє нам позбутися менш цікавих кішок, яких ми не можемо залишити.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Тож ви можете архівувати обговорення в Telegram.

Просунутий редактор відео

У Telegram немає вбудованого редактора відео в WhatsApp, який дає можливість змінювати кліп у додатку. Введення в оновлення вересня 2020 р., цей редактор спростив вам завдання: модифікація параметрів залежно від насиченості або яскравості, La Mejora de la calidad de las imagenes y te da la posibilidad de anadir наліпки ввімкнено.

Якщо потрібно редагувати відео для відео, ви не можете завантажити інші редактори відео, існує кілька способів, які змінюють параметри важливого відео за допомогою Telegram.

Редактор фотографій Avanzado

Video Editor — не один просунутий редактор Telegram, оскільки в його мобільному додатку ви також можете редагувати фотографії за допомогою різних інструментів. Виберіть фотографію з галереї програми, натисніть кнопку "Змінити", і ви зможете змінювати такі параметри, як тіні, освітлення або температура.

Ви також можете розмити зображення, додавати вінілові наліпки і маски, текст, відрізати і обертати. Інакше кажучи, справжній редактор, який послужить швидким рішенням, якщо ви не хочете завантажувати додатки для редагування фотографій.

Зображення, які самознищуються після того, як їх побачать

У нашому списку улюблених функцій Telegram також є самознищення фото та відео після перегляду одержувачем. Правильно, ви можете встановити таймер, щоб зображення автоматично забирається з розмови через певний проміжок часу після перегляду, вкрай корисний інструмент, коли ви хочете відправити свої фотографії.

Щоб дозволити самознищення зображення, перше, що необхідно зробити, — це вибрати його в галереї Telegram. Наступний, натисніть на значок годинника, який відображається в правому нижньому кутку, і виберіть час, після закінчення якого він буде видалений після перегляду. Нарешті, вам просто необхідно відправити зображення.

103 Функції телеграми, яких немає у whatsapp

Додаткові параметри під час вимкнення звуку розмови

Telegram tambien te da mas opciones a la hora de Silenciar las notificaciones de una converacion. Мієнтири, які у WhatsApp соло показують вишуканість між 8 годинами, 1 тижнем або siempre, у Telegram las opciones son 1 година, 8 годин, до вимкнення esas notificaciones Definitivamente.

Mandar nota de audio elevando el telefono

Мобільний додаток Telegram cuenta tambien con una funcion con la que puedes enviar una nota de audio tan solo елевандо ель телефоно . Asi, ganas en comodidad, pues no tienes que pulsar el boton del microfono mientrasgrabas.

Esta herramienta, это tampoco esta в WhatsApp, puedes habilitar desde Ajustes> Cats> Elevar para hablar.

Хабілітар чи десабілітар Пряма акція

У 2015 році в Telegram з’явилася функція Direct Share, в якій була технологія, що дає змогу отримувати доступ до чатів для застосунків, які працюють з Android. Si te fijas bien, cuando quieres comptir una imagen o un documento desde el almacenamiento, Entre las opciones aparecen varias converaciones de Telegram .

Если quieres que esos chats no aparezcan al compare contenido, solo tienes que desicing Direct Share. Entra en Ajustes> Кішки y деактивував однойменне казино .

Habilitar o desicing el navegador у застосунку

Ще один варіант, представлений у Telegram, а не у WhatsApp, пов’язаний із відкриттям посилань у своєму браузері додатка. Що це означає? Коли ви тиснете на посилання загального доступу в одній із розмов, ви виходите в Інтернет, не виходячи з Telegram без відкриття веб-браузера терміналу.

Если вы хотите, чтобы такое случилось, применяйте внешний браузер, чтобы открывать ссылки Telegram, перейдите в «Настройки»> "Чати" і вимкніть параметр "Браузер у додатку". Цієї опції немає у WhatsApp, проте є ще одна відмінність між двома додатками.

Розклад надсилання повідомлень

WhatsApp пройшов довгий шлях останнім часом, але за призначеннями він все ще відстає від Telegram. Хороший доказ — це розклад надсилання повідомлень, інструмент, який ми завжди очікуємо від WhatsApp.

Добавить комментарий