24.06.2024
Технології

3 Платформи, де можна читати та купувати електронні книжки

Електронні книги дуже часто застосовуються високою кількістю користувачів. Можливість завжди носити з собою 100 книг без потреби носити їх на простому смартфоні або менеджер електронних книг означає, що під час поїздки або під час очікування може бути доступний засіб розваги, такий як читання.

Далі ми збираємося перерахувати 3 платформи, на яких ви можете купувати легальні електронні книжки та мати змогу читати їх у будь-який час із будь-якого сумісного додатка на фізичних комп’ютерах і мобільних пристроях.

Amazon, лідер у секторі електронних книг

Amazon — найефективніший цифровий книжковий магазин в Інтернеті. Тут ви можете придбати фактично будь-яку книжку в цифровому форматі та прочитати її з будь-якого сумісного застосунку, наприклад зі свого застосунку Kindle. Він також розробив пристрій для читання електронних книжок "Kindle", завдяки якому можна читати будь-яку електронну книжку у форматі MOBI з будь-якого місця за допомогою екрана з електронним чорнилом, що імітує екран справжньої книжки.

Ціни в магазинах Amazon найжорсткіші і, що дуже важливо, дешевші за звичайні книжки.

Не так давно Amazon запустила платформу Kindle Unlimited, сервіс, у бібліотеці якого міститься понад 700 000 різних назв, з яких понад 25 000 іспанською мовою. Kindle Unlimited надає доступ до всієї цієї бібліотеки всього за 9,99 доларів протягом місяця.

Користувачі, які обрали Amazon як книжкову крамницю, зможуть отримати доступ до всієї бібліотеки компанії з будь-якого пристрою Kindle і з додатка для читання книжок Amazon на пристроях iOS і Android.

3 Платформи, де можна читати та купувати електронні книжки

Amazon, безумовно, вважається сьогодні лідером ринку цифрових книжок. Або придбайте книги, які нас цікавлять, одну за одною, щоб мати їх на невідомий термін, або оплатіть передплату в розмірі 9,99 євро протягом місяця за всю бібліотеку Amazon.

Ми можемо отримати доступ до бібліотеки Amazon за адресою за наступним посиланням.

Google Play Книги, зібрання книг Google

Google не хотів відставати на ринку електронних книжок і, скориставшись простором власного магазину цифрового контенту, Play Store, відкрив простір, зарезервований для цифрових книжок. У Google Play Книгах користувачі можуть купувати книжки, які вони хочуть читати зі зручністю, з власного пристрою в будь-яких місцях за вартістю, що дуже підійде для сьогоднішнього ринку.

Однією з найкращих функцій Google Play Книг вважається можливість для користувачів завантажувати власні електронні книжки, збережені на комп’ютері у форматі epub або pdf, для зберігання їх у хмарі Google, не займаючи місця на Google Диску. Таким чином, користувачі можуть отримати доступ до власних книжок у будь-який час лише за наявності підключення до Інтернету, і їм не потрібно буде завжди носити їх із собою.

Google Play Книги за замовчуванням постачається на пристроях Android, хоча є в нього офіційний застосунок для iOS і дає можливість отримувати доступ до книг із власної веб-платформи.

Ми можемо отримати доступ до бібліотеки Google за адресою за наступним посиланням .

iBooks Store, книжковий магазин Apple

В Apple також є ніша, відведена для електронних книг. Це абсолютно не така потужна платформа, як дві попередні, вона пропонує всім користувачам власних продуктів дуже широку бібліотеку книжок за найнижчими цінами, доступну як із додатка iOS iBooks, так і з додатка Mac OS X з повною синхронізацією.

3 Платформи, де можна читати та купувати електронні книжки

Ця платформа власне розроблена так, щоб користувачі платили лише за книжки, які вони хочуть прочитати. Він не пропонує ані такий пакет, як нещодавній від Amazon, ані можливість завантажувати користувацькі книжки "сумнівної законності" у форматі PDF на власні сервери, як це робить платформа Google.

Додаток також дає можливість запускати документи PDF і книги EPUB, що зберігаються на відповідному пристрої.

Ми можемо отримати доступ до книжкового магазину Apple за адресою за наступним посиланням.

Ви любите електронні книги? У якому магазині ви купуєте цей контент?

Добавить комментарий