21.05.2024
Технології

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Термінали стільникові телефони або смартфони actuels стали незамінними пристроями у звичайному житті, чи то інструмент для роботи, чи то наше дозвілля, чи то наші соціальні стосунки. Ми спілкуємося з іншими людьми, розмовляючи або в месенджері, фотографуємо, записуємо відео, слухаємо музику, взаємодіємо з соцмережами, давайте перевіримо нашу email… Застосовує це споживати мало-помалу простір для зберігання у нас на стільниковому телефоні. І якщо у нас є один з дуже останніх терміналів з 32, 64 ГБ або більше пам’яті, нам не потрібно буде хвилюватися про його ємність; навпаки, якщо у нас ще є термінали 8 або 16 ГБ, ми будемо регулярно контролювати, якщо у нас багато місця. Тому пропонуємо вам 10 найкращих порад щодо звільнення місця на стільниковому телефоні .

Як заощадити пам’ять на стільниковому телефоні

Для нормальної роботи смартфона рекомендується не більше 80% його ємності зберігання; тому, в терміналах на 8 ГБ практично половина його простору буде зайнята ОС, що нам залишає дуже мало місця для установки додатків або зберігання мультимедійних файлів, таких як фотографії або відео. Навіть на стільникових телефонах із 16 ГБ нам доведеться знати про це через великі розміри поточних додатків. Застосовуйте такі рекомендації, щоб заощадити простір на стільниковому телефоні та забезпечити його справну роботу.

Очистити мобільний кеш

Перший і дуже корисний крок — це очистити кеш-пам’ять мобільного, це простір, який додатки застосовують для зберігання тимчасових файлів для більшої оперативності, але який протягом певного часу може займати чималу частину пам’яті терміналу.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Постійно вимикайте або перезавантажуйте власний стільниковий телефон

Ще одне гарне рішення — постійно вимикайте або перезавантажуйте стільниковий телефон, оскільки щоразу під час перезапуску ОС звільняється деяка тимчасова пам’ять, яка використовується стільниковим телефоном. Ви можете завжди подряпати пару десятків МБ, роблячи це постійно.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Застосовуйте карту microSD

Ще одне відносно звичайне і бюджетне рішення — придбайте карту microSD, щоб заощадити простір для зберігання, таким чином зберігаючи мультимедійні файли на зазначеному зовнішньому носії і звільняючи простір усередині. Ми навіть можемо перемістити деякі сторонні додатки на карту microSD і звільнити додаткове місце. У нас є карти даного типу значних розмірів. за найнижчими цінами.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Зберігайте власні фото та відео в хмарі

У випадку айфонів ми не можемо зробити більшою їхню місткість, додавши карту microSD, тому нам потрібно мати хмарне сховище для зберігання наших медіафайлів і, таким чином, звільняючи простір усередині. Коли ви завантажуєте файли в ICloud, ви маєте розуміти, що якщо навіть ви приберете фотографії, вони зберігатимуться протягом певного часу в нас на стільниковому телефоні, перед тим як будуть видалені без можливості відновлення, тому найрекомендованіша річ — це напряму видалити зображення з папки.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Встановити Lite версії додатків

Більшість найпоширеніших застосунків мають власні Lite або легші версії ніж звичайні версії. Це додатки, які більш обмежені за розмірами і потребують менше ресурсів для запуску (звільняючи кеш-пам’ять), хоча зазвичай у них мало функцій, як у звичайних варіантах.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Видалити попередньо встановлені програми

Він намагається знайти встановлені додатки, які багато займають місця і споживають ресурси, сповільнюючи роботу стільникового телефону. Це так звані віруси; Вони намагаються видалити їх або, як мінімум, деактивувати, щоб заощадити простір, оскільки часто ми навіть не можемо з ними впоратися.

Приберіть або приберіть додатки

Ми завжди можемо видалити додатки, які ми не застосовуємо або які ми застосовуємо менше за інших, щоб заощадити місце для зберігання; Зрозуміло , якщо ви захочете перевстановити їх у перспективі, ми рекомендуємо вам видалити замість їх видалення, оскільки ви автоматично збережете налаштування та дані. З іншого боку, якщо ви знаєте, що більше ніколи ними не скористаєтеся, приберіть їх, щоб заощадити набагато більше місця .

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Застосовуйте потокові сервіси

Якщо ви любитель музики і хочете слухати власні улюблені гурти або виконавців, де б ви не знаходилися з власним стільниковим телефоном, проте у вас недостатньо місця для зберігання кількох альбомів, ви можете підібрати потокове передавання замість збереження файлів у пам’яті. Зрозуміло, іноді ми рекомендуємо вам очистити кеш такого типу додатків, як Spotify ou Netflix , оскільки вони споживають багато пам’яті цього типу.

10 Основних порад щодо економії місця на мобільному телефоні

Приберіть додатки, які звільняють місце

Хоча їхня назва свідчить про протилежне, позбудьтеся тих додатків, які обіцяють звільнити місце на вашому стільниковому телефоні, оскільки самі додатки зазвичай наймасивніші та споживають багато ресурсів; краще підібрати звільнення місця вручну.

Retablir les parametres d’usine

Якщо ви віддаєте перевагу почати з нуля і мати максимум місця, ви можете відновити заводські налаштування терміналу . Таким чином, усе сховище буде безкоштовним, щоб ви могли організувати себе якнайкраще; Зрозуміло, спершу переконайтеся, що ви зберегли резервну копію ваших даних і документів, які ви хочете зберегти.

Добавить комментарий