23.04.2024
Технології

Amazon vs walmart який варіант кращий для покупок в інтернеті?

Якщо ви шукаєте прекрасний варіант для покупок в Інтернеті, вам слід брати до уваги низку моментів. Деякі з них безпека, з якою вони будуть поводитися з вашими даними, вартість доставки і стан, в якому ви отримаєте продукт.

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу фізичному магазину, вам доведеться взяти до уваги час, який ви витратите марно, і ціну вашого переїзду.

Як ви зможете побачити, існує низка моментів, які слід брати до уваги під час ухвалення рішення про те, чи хочете ви здійснити покупку в Інтернеті, чи відправитися в приміщення офісного типу. Щоб Вам допомогти в цій темі, ми спробуємо пояснити, чому Амазонка і Walmart — абсолютні лідери в online-магазинах і звичайних магазинах, а також якими є переваги купівлі в будь-якої з цих компаній.

Король електронної комерції Як Amazon домінував у цьому способі покупок?

Amazon vs walmart який варіант кращий для покупок в інтернеті?

Його сьогоднішній господар, інженер-електрик і вчений-комп’ютерник. Джеффрі Безос, створений у 1995 році майданчик для продажу книг в Інтернеті. Він назвав цей сайт "Амазон.ком", який після місяця життя було продано більш ніж у 45 країнах, включно з усіма Сполученими Штатами. Його стратегія ґрунтувалася на дуже чіткому представленні каталогу продукції, який пропонували відвідувачам у досить нескладній формі.

У 1996 році, лише через рік після його створення, його успіх продовжує зростати. Його цікавило понад 2000 відвідувачів на день. купуючи книги в Інтернеті. Це спонукало le журнал Час a ім’я Безос це персонаж 1999 року .

Протягом наступних кількох років Amazon почала інтегрувати інші напрямки бізнесу, поки не отримала список із 20 продуктів, які можна було продавати в Інтернеті. Не без попереднього створення програми підписки Amazon Prime , який полягає в безкоштовному відправленні товарів, придбаних у магазині, протягом максимум 48 годин.

Це принесло більший успіх майданчику, що приносить неймовірний дохід у перший день власного існування. Таким чином, за допомогою бізнес-стратегій на основі Інтернету, Amazon став королем електронної комерції. Зараз є у нього Alexa , Луна, Музика, Вогонь, Розпалити вогонь, Хмарний накопичувач в якості ключових напрямків діяльності. Наразі Amazon оцінюється в 460 млд дол.

Король фізичних магазинів Walmart — найкращий роздрібний ринок у світі?

Успіх Walmart пов’язаний трохи далі в часі, оскільки зазначена компанія з’явилася на світ на початку 1960-х років в Америці.

Бізнес-модель Walmart спрямована на ротацію продуктів. Потрібно розуміти, що прибуток компанії складається з обороту (часу, необхідного для продажу продукту при придбанні), на який потрібно помножити ціну.

Говорячи відверто, Walmart зосередився на тому, щоб ціна була якомога нижчою, щоб люди були зацікавлені і, таким чином, могли продавати більше одиниць. Спочатку це не мало б сенсу, тому що маржа дуже низька, однак якщо взяти до уваги високий оборот, зробимо цей дистриб’юторський ланцюжок успішним. Завдяки цьому в 1970 році йому вдалося відкрити власний центральний офіс, а через 2 роки він почав вести торгівлю на біржі.

Il вважається зараз однією з найбільших у світі роздрібних мереж, пропонуючи найбільшу пропозицію роботи у часників на планеті. Також, він вважається великим роздрібним продавцем завдяки наявності практично 11 магазинів, якими він володіє .

Під час планування бізнес-одиниць враховано різні приміщення виробничого типу, які в принципі пов’язані з кількістю жителів і близькістю інших магазинів. Таким чином, виникає 4 типи магазинів Walmart. Le "Суперцентр" , то "Ринок, що знаходиться по сусідству" , то "Магазин" et "Експрес" . Різноманітність продуктів залежить від кожної з цих одиниць, дуже маленькі з яких мають лише найпотрібніше.

На додачу до всього цього Walmart також володіє Клубом Сема et Волмарт Інтернешнл Останнє дуже схоже на те, що ми знаємо, але відрізняється, бо вони повністю володіють усім.

Купуйте online або купуйте у звичайних магазинах. Як найкраще витратити мої гроші?

Ведуться суперечки про те, чи зручно купувати у звичайних магазинах або в Інтернеті. Оскільки кожен із них має переваги перед іншим. Якщо хочеш витратити гроші, Ви можете знайти прекрасний варіант згідно з проведеним нами нижче аналізом:

доставка

Що стосується ціни доставки, ви отримаєте велику економію, якщо станете виконувати покупки в традиційному магазині. Однак, слід розуміти, що для того, щоб дістатися до підприємства, вам потрібно буде витратити паливо на машину, якщо ви не подорожуєте пішки або на велосипеді. Є й зворотний бік медалі: ви не зможете придбати дуже багато речей, оскільки не зможете завантажити їх вручну.

У всякому разі, витрати на паливо та інші витрати завжди будуть меншими, ніж в онлайн-магазині. Таким чином, ми можемо визначити, чи хочете ви заощадити на доставці, чи вам доведеться купувати в традиційному магазині.

Комфорт

Купувати вдома завжди буде дуже зручно і остерігайтеся черг на касах у магазинах або крамницях. Ба більше, якщо ви вже вважаєтеся частим користувачем, вам буде простіше знайти всі необхідні продукти, і це навіть займає менше часу, ніж похід до магазину.

Спосіб оплати

Amazon vs walmart який варіант кращий для покупок в інтернеті?

Способи оплати фактично однакові, оскільки у звичайних магазинах і в Інтернеті приймають позикові та зарплатні картки. Але під час оплати готівкою, що не рекомендується, ми пропонуємо вам робити через фізичний магазин, оскільки онлайн-сторінки не завжди отримують цей варіант оплати.

Не забувайте, що для здійснення покупок в Інтернеті вам знадобиться безпечне з’єднання, щоб ваша карта не була зламана. Це недолік, якщо порівнювати зі звичайним магазином, адже ви, як і раніше, контролюватимете власну картку і передаватимете її тільки тому, хто отримає ваш платіж.

Задоволення

Задоволення прямо пов’язане з очікуваннями клієнтів. Таким чином, вважається, що коли ніхто не купує за допомогою комп’ютера, почуття задоволення відчутно нижче ніж у клієнта, який зробив це фізично.

Дійсно, коли є дотик і зір, почуття активуються і працюють у мозку сприятливо, так що очікування перевищуються. Цього не відбувається в онлайн-магазині, оскільки існує так багато програм для редагування зображень, що обов’язково є тенденція думати, що товари не будуть доставлені в тих умовах, які замовник уявляв під час оформлення покупки.

Надіслати подарунки

На сьогоднішній день, онлайн-магазини мають провідну перевагу. Оскільки вони дозволяють вам відправити товар іншій людині, а не тому, кого ви купуєте, вони стають ідеальним інструментом для подарунків людям, які перебувають в інших провінціях і навіть в інших державах.

Великий продукт

Щоб бути в безпеці, перейдіть на Параметри на власний стільниковий телефон і перейдіть у розділ акумулятор . У цьому меню ви побачите відсоток заряду батареї, що залишився, і список застосунків, які споживають батарею та їхній вплив на автономність терміналу. Якщо ви виявите додаток, який регулярно споживає ресурси і не відображається у списку встановлених додатків, починайте сумніватися.

Велика температура терміналу

Високе споживання ресурсів, як на попередньому кроці, зазвичай спричиняє перегрів терміналу; Отже, якщо ви виявите, що ваш стільниковий телефон нагрівається більше, ніж зазвичай, це означає, що програма, можливо, регулярно використовує ресурси, навіть коли ви не користуєтеся стільниковим телефоном .

Перевірити застосування даних програми

Шпигунським додаткам, як і будь-якому іншому додатку, потрібне певне споживання даних; Щоб виявити можливий незрозумілий додаток, який споживає конкретний обсяг даних, перейдіть у налаштування на вашому Android-терміналі та відкрийте мережі та Інтернет . У цьому меню натисніть Утилізація Донні, щоб перевірити, які додатки під’єднані до Інтернету та їхнє споживання даних; якщо ви виявите незрозумілу програму, зробіть помилку .

Якість звуку під час дзвінка

Ще одна функція, яка може дати можливе шпигунське додаток, яке записує голосові виклики, полягає в тому, що ці голосові виклики з конкретного часу невірно зрозумілі , з більш поганою якістю звуку, ніж зазвичай, або якщо навіть приходять незрозумілі звуки змусити чути під час того ж, можлива презентація того, що хтось може записувати наші дзвінки без нашої згоди.

Amazon vs walmart який варіант кращий для покупок в інтернеті?

Незрозуміла поведінка та помилки терміналу

Ми можемо виявити аномальну поведінку мобільного, приміром як помилки ОС, дивні сповіщення, непередбачувані перезавантаження або оригінальний тип перегляду Інтернет-браузера нашого терміналу. У цьому сенсі важлива історія огляду де-Notre навігатор Мобільний Інтернет для виявлення допустимих відвідувань дивних або маловідомих сайтів.

Як видалити шпигунські програми з власного стільникового телефону

Зазвичай ми можемо видалити такі додатки класичним способом, тобто через le меню додатків стільникові телефони та натиснувши на деінсталяцію в самому додатку. В інших випадках нам знадобиться звернутися до спеціальних додатків, щоб знайти і прибрати додатки сумнівного походження, які можуть бути шкідливими або фішинговими. Хоча останнє рішення — відновити стільниковий телефон до початкового стану , en повністю скинути власну операційну систему для усунення будь-яких допустимих кореневих загроз; так, подумай про те, щоб зробити резервні копії ваші персональні дані або ваші мультимедійні файли, як-от фотографії чи відео!

Ми дещо говорили в попередніх абзацах, але варто повторити. У традиційному магазині, такому як Walmart, ви можете розплачуватися готівкою або банківською карткою.

З іншого боку, на Amazon ви можете зробити це тільки з другим способом оплати, тому, якщо ви один із тих, хто любить платити готівкою, вам слід вирушити до Walmart, щоб знайти власні продукти.

Увага до клієнта

Обслуговування клієнтів вважається визначальною проблемою для більшості бізнес-одиниць. Хоча в два магазини, ви, зрозуміло, знайдете індивідуальне обслуговування в Walmart.

Потрібно пам’ятати, що Walmart заснував власну імперію не тільки з невеликими цінами, а й з прекрасним обслуговуванням клієнтів.

Безпека

Робити покупки в Walmart завжди буде безпечно, оскільки інформація про вашу банківську картку буде захищена дуже результативно, якщо Ви захочете зробити це через веб-сторінку.

Потрібно розуміти, що існують різні методи злому власних даних. Один із них — створити аналогічну сторінку, щоб змусити браузер повірити в те, що він перебуває на правильній сторінці, і тому йому потрібно скинути дані з картки, а потім викрасти їх.

доставка

Якщо ви один із тих людей, які не люблять витрачати велику кількість часу на купівлю власних товарів, ви маєте звернутися до Amazon, щоб придбати їх.

Пов’язують це з тим, що процес покупки займає пару хвилин, тоді як у Walmart вам потрібно буде пройтися, знайти товар, перейти до каси, а потім просто поїхати додому.

Спосіб оплати

У маркетингу існує методика, іменована "Острів" . Яка полягає в тому, щоб поставити продукт нижче його ціни, але виставити його серед інших додаткових продуктів, які мають дуже значну вигоду.

Це робиться в роздрібних магазинах, тому, якщо ви зацікавлені в купівлі подібних продуктів, у Walmart у вас будуть прекрасніші варіанти, ніж на Amazon.

Також у традиційному магазині у вас будуть предмети, які можуть бути додатковими, близькими або близькими до того, що ви хочете знайти, і які часто є більш практичними з погляду вартості та якості, ніж те, що ви збиралися носити з собою. Хоча в онлайн-магазині є схожа техніка, вона не така ефективна, як під час персональної зустрічі.

Amazon vs walmart який варіант кращий для покупок в інтернеті?

Підбиваючи підсумок у цьому розділі, ми можемо сказати, що у Walmart ви зможете контролювати власні споживчі спонукання дещо краще, ніж якби ви робили це в Інтернеті.

Отже, як найкраще робити покупки?

Усе залежить від смаків і ризиків, на які ви хочете піти. Завжди буде безпечно купувати в традиційному магазині, оскільки вам буде дуже легко переглянути продукт і підібрати його. Крім того, у вас з’явиться можливість заплатити готівкою і зберегти дані власної банківської картки.

Однак серед таких переваг можна абсолютно чесно сказати, що ви витратите більше часу на придбання, а якщо ви придбаєте важку річ, ви не зможете доставити її додому таким же легким способом, як в онлайн-магазині.

Тому, ми можемо сказати, що Amazon, Walmart і будь-які фізичні та онлайн-магазини не кращі і навіть кращі. Це визначатиме замовник, який, залежно від власного профілю неприйняття ризику, ухвалить рішення, в якому він почуватиметься комфортніше.

Якщо у вас є якісь запитання, залишайте їх у коментарях, ми зв’яжемося з вами якнайшвидше, і це буде великою підмогою для більшої кількості учасників спільноти. Je Vous remercie!

Добавить комментарий