18.04.2024
Технології

9 Найкращих інструментів для управління мобільними пристроями на 2020 рік

У зв’язку з поширенням сьогодні мобільних пристроїв, як-от смартфони та планшетні комп’ютери, організації дуже часто хочуть ними скористатися. Кілька років тому організації почали з того, що дозволили користувачам мобільних пристроїв власних співробітників застосовувати корпоративну бездротову мережу для доступу в Інтернет. Сьогодні вони хочуть, щоб їхні співробітники могли застосовувати власні свої переносні пристрої для роботи. Це означає, що вони повинні надавати користувачам мобільних пристроїв доступ до корпоративних ресурсів, а не до Інтернету. А для захисту мережевої безпеки потрібна наявність деяких засобів, що дозволяють управляти тим, що користувачі здатні робити з власними мобільними пристроями, і забезпечувати їх відповідність конкретним базовим нормам. Тут допомагає управління мобільними пристроями (MDM). Сьогодні ми обговоримо наявні деякі з найкращих інструментів для управління мобільними пристроями.

9 Найкращих інструментів для управління мобільними пристроями на 2020 рік

> До> Ми думаємо, що це допоможе вам краще оцінити майбутні огляди продуктів. Ми побачимо, як переносні пристрої увійшли у світ бізнесу і як те, що починалося як незручність, яку необхідно було осягнути, швидко перетворилося на можливість збільшити продуктивність. Далі ми розглядатимемо управління мобільними пристроями і спробуємо роз’яснити, що це таке. Ми також обговоримо необхідність розділення професійних і власних аспектів мобільних пристроїв. Коли ми всі на одній сторінці, ми будемо готові поглянути на деякі з найкращих інструментів управління мобільними пристроями. Ми познайомимо вас із важливими характеристиками кожного товару, його плюсами та мінусами.

Переносні пристрої в компанії

Різні люди по-різному реагують на одне й те саме. Наприклад, коли переносні пристрої почали набирати популярність і стали доступними додатки, що обіцяли високу ефективність і ефективність організації, люди реагували по-різному, часто залежно від їхньої ролі в організації.

Перша група висловила великий порив з приводу таких нових можливостей, які можуть пред’явити переносні пристрої, і помітила в них ще один інструмент у власному арсеналі. Інші зайняли більш цинічну позицію і висловили серйозне занепокоєння. Вони поставили запитання: "Це необхідно? Чи справді нам необхідно, щоб дані компанії були перенесені на іншу платформу? Ми все ще в безпеці? Усе це досить серйозні побоювання, і другій групі швидко вдалося привернути інтерес членів першої групи.

Члени другої групи, зазвичай ІТ-адміністратори та менеджери з ІТ-безпеки, потребували запевнення. Можливо, це одна з головних причин виникнення інструментів управління мобільними пристроями (MDM). Ці системи і служби можуть контролювати і захищати всі мобільні активи організації, одночасно захищаючи корпоративні мережі від будь-яких вірусів, які можуть працювати на них. Інструменти MDM пропонують найкраще з двох завдань і обіцяють, що люди з першої групи можуть брати участь і отримувати вигоду з інструментів, тоді як представники другої групи впевнені, що їхні проблеми вирішено.

BYOD: перетворення проблеми на актив

Усе BYOD, абревіатура від Bring Your Own Device, почалося з того, що співробітники, у яких були переносні пристрої, принесли їх на роботу і захотіли використовувати мережу Вай-фай компанії для використання власних пристроїв у власних справах у вільний час, приміром, під час обіду та кава-брейків. Більшість організацій створили для себе окрему мережу Вай-фай. Ця мережа забезпечувала вихід в інтернет, але не дозволяла особистим пристроям співробітників отримати доступ до корпоративної мережі.

Коли співробітники стали більше знайомитися з власними мобільними пристроями, і ці пристрої стали більш популярними, незабаром стало ясно, що підприємства можуть мати перевагу, даючи можливість співробітникам застосовувати власні переносні пристрої в ділових цілях. Так почалося BYOD.

Керуйте мобільними пристроями

Однак підключення власних пристроїв до корпоративної мережі пов’язане з ризиком. На відміну від корпоративних комп’ютерів, на яких підприємства мають повний контроль над встановленим програмним забезпеченням, встановленим захистом від вірусів та застосованими виправленнями безпеки, персональні пристрої не обов’язково є найнебезпечнішими.

Ось чому було винайдено ідею управління мобільними пристроями або MDM. MDM зазвичай включає в себе реалізацію конфігурації додатків та/або налаштувань на пристрої, корпоративних політик і сертифікатів, а ще внутрішньої сфери послуг. Його мета — полегшити та покращити ІТ-управління пристроями кінцевих користувачів.

Зокрема, системи MDM можуть надавати великий спектр функцій, як-от забезпечення того, щоб різні користувацькі комп’ютери були налаштовані для узгодженого/звичайного набору корпоративних політик, функцій та/або додатків. Вони часто відповідатимуть за оновлення обладнання, додатків, функцій або політик з можливістю масштабування, забезпечуючи при цьому, щоб користувачі застосовували додатки поступово та узгоджено, а обладнання працювало стабільно. Більшість систем також дають можливість контролювати та відстежувати обладнання (розташування, статус, володіння, активність), забезпечуючи при цьому засоби для ефектної діагностики та усунення неполадок обладнання віддалено.

Окремі професійні та свої поля

Важливим аспектом управління мобільними пристроями вважається розмежування професійних і власних аспектів пристроїв, що надаються співробітниками. Під час під’єднання до корпоративної мережі пристрої мають відповідати конкретним нормам, залишаючи повний контроль за господарем кожного пристрою, коли він не під’єднаний до корпоративних мереж.

Це можна зробити по-різному, але не всі інструменти забезпечують таке чітке розмежування. Найкраще обмотати сеанс користувача додатковим додатком, який запускається на його мобільному пристрої при підключенні до мережі. Це забезпечує чудовий контроль над тим, що дозволено робити, які додатки можна застосовувати, і над безпекою сеансу. Ще одна суттєва перевага такого способу полягає в тому, що щойно користувач виходить із системи, він отримує повний доступ до власних пристроїв без постійних корпоративних обмежень, що постійно або зберігаються.

Найкращі інструменти для управління мобільними пристроями

Інструменти для управління мобільними пристроями набагато різняться один від одного. Частково проблема в тому, що не всі погоджуються з тим, які власне функції слід включати в інструменти MDM. Як ви зможете побачити з наших оглядів, наш комплект інструментів відображає все таке різноманітне. У нашому списку 6 повних інструментів MDM (або інструментів, що пропонують повний функціональний набір MDM), а ще кілька маленьких інструментів, які, згідно з нашою точкою зору, заслуговують на згадку.

1- Віддалений моніторинг і управління SolarWinds (безкоштовна проба)

Багато мережевих адміністраторів знайомі з SolarWinds. Компанія з Америки виробляє одні з найкращих інструментів системного та мережевого адміністрування. Його флагманський продукт під назвою Network Performance Monitor відомий як один з хороших інструментів для моніторингу пропускної здатності мережі. SolarWinds також славиться безліччю безкоштовних інструментів, кожен з яких призначається для певних потреб мережевих адміністраторів. Двома чудовими прикладами подібних інструментів є Advanced Subnet Calculator і Kiwi Syslog Server.

9 Найкращих інструментів для управління мобільними пристроями на 2020 рік

> Пт> La Платформа віддалений моніторинг і управління (RMM) інтегрує багато функцій MDM. Як не складно здогадатися з найменування, цей інструмент пропонує більше, ніж просто управління мобільними пристроями. До цього всього до MDM, цей продукт пропонує всі необхідні комп’ютерні інструменти на одній зручній панелі. SolarWinds RMM пропонує повний комплект інструментів для ефектного захисту, обслуговування та поліпшення вашого ІТ-середовища, зокрема:

 • Відображення мережевого шляху
 • Віддалений доступ
 • Автоматичний моніторинг і обслуговування
 • Управління виправленнями
 • Нормативний аналіз даних
 • Інформація про ризики витоку даних
 • Резервне копіювання та відновлення
 • Керований антивірус
 • Веб-захист

Що стосується функції управління мобільними пристроями в інструменті, то вона не радує. La SolarWinds віддалений моніторинг і управління полегшити управління мобільними пристроями та їх захист. MDM масштабований, простий у налаштуванні та управлінні. Це робить управління пристроями успішнішим, допомагаючи зменшити небезпеки за рахунок швидкого автоматичного налаштування та обслуговування мобільних пристроїв. Поєднавши управління мобільними пристроями з іншими функціями інструменту — віддалений моніторинг і управління, ви можете легко керувати кількома типами пристроїв з однієї веб-консолі.

 • Спробувати БЕЗКОШТОВНО: Віддалений моніторинг і управління SolarWinds
 • Офіційне посилання для завантаження: https://www.solarwindsmsp.com/products/remote-management/trial

Ось деякі з важливих функцій продукту для управління мобільними пристроями:

 • Безпека — Налаштуйте детальні параметри безпеки на пристроях, якими володіла компанія.
 • Відстеження розташування — Застосовуйте вбудований GPS у мобільних пристроях для пошуку втрачених або викрадених смартфонів чи планшетних комп’ютерів.
 • Деталі нерухомості — Слідкуйте за пристроями, зареєстрованими з іменами людей і відповідними телефонними даними.
 • Моніторинг застосування даних — Переконайтеся, що ви не платите додаткові штрафи за користування даних, налаштувавши застосування даних моніторингу RMM на оформлених пристроях ваших користувачів.
 • Віддалені функції — Блокуйте телефони, ставте паролі або стирайте пристрої, не покидаючи консолі RMM. Крім того, ви можете віддалено налаштувати доступ до email і Вай-фай на віддалених пристроях.
 • Різні типи пристроїв Підтримується: інструменти управління мобільними пристроями сумісні з пристроями Apple iOS, Google Android і Мікрософт Windows.

La плита — форма SolarWinds віддалений моніторинг і управління належить SolarWinds MSP, підрозділу SolarWinds, що надає комплексні та масштабовані рішення для управління ІТ-послугами, які дозволяють постачальникам керованих послуг створювати високоефективні та прибуткові підприємства. Інформацію про ціни можна отримати тільки зв’язавшись з відділом продажів SolarWinds MSP. Безкоштовна, необмежена і повна пробна версія доступна протягом 30 днів.

2- ManageEngine Mobile Device Manager Plus

ManageEngine — ще одне відоме ім’я в галузі інструментів управління мережею. Його добре названий інструмент MDM ManageEngine Mobile Device Manager Plus , дає можливість керувати мобільними активами вашої організації, при цьому зберігаючи хорошу безпеку. Він доступний як хмарне програмне забезпечення як послуга або як локальне програмне забезпечення. Інструмент сумісний як з пристроями Apple, так і з Android.

L ‘ Мобільний пристрій ManageEngine Manager Plus має великий функціональний набір та інструментів. Його модуль реєстрації пристроїв, наприклад, надає параметри масової реєстрації для певної платформи, а його модуль управління пристроями забезпечує віддалене управління пристроями в теперішньому часі з можливістю налаштування політик. Профілю відповідно до відділів або корпоративних ієрархій.

9 Найкращих інструментів для управління мобільними пристроями на 2020 рік

> > Мобільна безпека, вона захистить активи та інформацію за допомогою кодів доступу, географічних обмежень, а ще віддаленого блокування та очищення, також вважається частиною продукту.

Віддалене видалення неполадок дає можливість переглядати пристрої та керувати ними віддалено в реальному часі, а управління мобільним контентом відправляє документи та інші ресурси на свої пристрої співробітників. Нарешті, інструменти аудиту можуть застосовуватися, щоб тримати адміністраторів у курсі кількості пристроїв у мережі, бачити, які програми ким застосовуються, і визначати, коли пристрій виходить за встановлені межі.

Le ManageEngine Manager Plus для мобільних пристроїв безкоштовно для 25 пристроїв, керованих адміністратором. Для більшої кількості користувачів ціни починаються з 645 доларів протягом року за хмарну версію і 495 доларів протягом року за локальну версію, причому ціни варіюються все залежить від кількості керованих пристроїв і кількості адміністраторів. На ManageEngine доступна 30-денна безкоштовна пробна версія.

3- Джамф Про

Якщо ви поціновувач Apple або ваше місце для роботи — тільки Mac, Джамф Про може бути вашим інструментом. Він пропонує системне рішення для управління мобільними пристроями Apple на підприємстві. Інструмент проголошує себе "Швейцарський військовий ніж для задоволення потреб власних користувачів". Мережеві адміністратори можуть застосувати цей інструмент для усунення неполадок пристроїв iOS, їхнього оновлення, управління їхньою безпекою та забезпечення всіх користувачів необхідними додатками та службами на власних пристроях. Усі такі завдання можна автоматизувати, що дає велику зручність. Крім того, інтерфейс користувача зрозумілий і простий у застосуванні. До інструменту звикне будь-який досвідчений адміністратор. І навіть новачок швидко звикне до роботи з продуктом.

> Джамф>здатна працювати як хмарна служба або як локальне програмне забезпечення. Він добре взаємодіє з інструментами управління активами, мережевими воротарями та іншими сервісами завдяки вбудованій інтеграції. Підтримка за email, телефоном і в чаті доступна в робочий час, якщо вона вам знадобиться. Служба підтримки Premium також доступна для отримання додаткових технічних і стратегічних знань.

Ціна Джамф Про розумно з тарифними планами, що починаються з 6,67 американських доларів за Mac протягом місяця.

4. Мобілок Про

Коли в компанії вперше з’явилися пристрої Android, багато хто висловив занепокоєння і визнав, що ОС дещо небезпечна, якщо порівнювати з пристроями BlackBerry або айфон. Рішення для управління мобільними пристроями, наприклад Мобілок Про, були створені власне для вирішення таких проблем, і завдяки їм ІТ-менеджери та мережеві адміністратори набагато більше довіряють присутності Android у власних профільних організаціях.

МобіЛок Про — це хмарна платформа, яка дає можливість користувачам керувати всіма пристроями Android у власних мережах. Однією з найбільш примітних особливостей системи вважається її здатність блокувати пристрої в режимі кіоску, замінюючи звичайний домашній екран пристрою екраном, що налаштовується і обмежує доступ користувачів до додатків і веб-сайтів. Це тип функції, яка буде застосовуватися для загальнодоступного пристрою, такого як кіоск, де клієнти можуть підписатися на отримання спецпропозицій по email.

Адміністратори можуть застосувати цей інструмент для надсилання файлів на пристрої з панелі управління, віддаленого надсилання сигналів тривоги на пристрої з сигналізацією, надсилання односторонніх повідомлень на будь-яку кількість оформлених пристроїв і віддаленого видалення всіх зображень, відео та файлів із пристроїв. аудіо з галерей пристроїв.

МобіЛок дає можливість керувати сотнею пристроїв. Якщо вам необхідно керувати високою кількістю пристроїв, Вартість MobiLock Pro від 12 доларів за пристрій протягом року.

5- Мірадор online

Останній у нашому списку — інструмент для середнього та малого бізнесу. Мірадор Інтернет — ще один хмарний MDM. Ви можете застосувати платформу для всіх ваших потреб в управлінні смартфоном і планшетним комп’ютером, незалежно від того, чи працюють вони під управлінням Android, iOS або Windows Phone.

Деякі з функцій управління інструменту включають коди доступу, шифрування пристрою і віддалене блокування, а ще можливість стерти всі ці пристрої в разі втрати або крадіжки. Загублені пристрої iOS можна віддалено перевести в режим пропажі за допомогою програмного забезпечення, таким чином заблокувавши телефон або планшетний комп’ютер і вказавши контактний номер для всіх, хто зможе його знайти.

> > Хоча інструмент прибирає всі дані компанії з пристрою, він не зачіпає ваші персональні дані. Також є вбудовані інструменти, які справді дають змогу відстежувати розташування будь-якого пристрою (з такою інформацією, як довгота і широта, поштовий індекс та адреса), можливість налаштовувати параметри електронної пошти, Вай-фай і VPN, а ще параметри обмеження, які вони можуть бути налаштовані на роумінг даних, доступність вебконтенту і застосунків. За ціною це один із найдешевших інструментів із вартістю від 1 долара за пристрій протягом місяця.

Інші чудові продукти

Вивчаючи найкращі інструменти для управління мобільними пристроями, ми виявили низку продуктів, які, хоча й не змогли (або не спромоглися) потрапити до нашого списку, як і раніше були чудовими варіантами, що надавали допомогу, незамінну для мобільних пристроїв.

6- СурМДМ

СурМДМ — ще одна служба MDM, яку можна застосовувати для управління айфоном, Android і Windows. 42Gears, видавець інструменту, описує його як звичайне і гарне рішення, яке призначене для середнього та малого бізнесу і стартапів. Його головні функції включають розгортання додатків, політики безпеки, відстеження розташування, спільне застосування екрана і віддалене видалення неполадок.

7- Простий MDM

На відміну від попереднього інструменту, Простий MDM — це спеціалізується виключно на управлінні пристроями Apple, щось подібне до Jamf Pro, про який йшлося вище. За допомогою цього інструменту компанії можуть захищати корпоративні активи і дані на мобільних пристроях, ховаючи додатки, вимикаючи функції, використовуючи паролі, блокуючи "небезпечні" функції iOS і багато іншого.

8- Шестигранний вузол MDM

Шестигранний вузол MDM — ще одне кросплатформенне рішення, яке здатне працювати з iOS, Android і Windows. Це дасть змогу вам залишатися в курсі всіх пристроїв у вашій мережі та забезпечувати індивідуальне та групове управління. Інші цікаві функції включають режим кіоску, управління додатками, веб-фільтрацію, відстеження, геозону та управління витратами.

9-ЕйрВотч

Enfin, AirWatch також здатна працювати з пристроями, що працюють під управлінням однієї з трьох популярних мобільних операційних систем. Він сповнений безлічі інструментів і функцій. Інструмент дає можливість вам підбирати з трьох інструментів управління (кожен з набагато більшими функціями і вартістю), які можуть підтримувати пристрої в актуальному стані та гарантувати захищеність за допомогою ретельно продуманої і звичайної в застосуванні централізованої панелі інструментів.

Добавить комментарий