13.07.2024
Технології

2 Важливі новини з твіттера, які ви могли пропустити

Twitter досить давно змінив різні функції, щоб поліпшити досвід власних користувачів. Таким чином, з’явилася, приміром, імовірність, що тільки згадані користувачі або ті, за якими ми стежимо, могли відповідати на твіт, створення ланцюжків обговорень чи можливість налаштувати, які дописи ми побачимо першими, чи є вони найостаннішими або запропонованими алгоритмом соцмережі.

А річ у тім, що це все пройшло перевірку і влучно реалізовано, але останню знахідку від розробників Twitter ne здається не спіткала та сама доля. І ні, ми не говоримо про "флоти", їхні приватні історії.

Прощавай, нова система ретвітів

2 Важливі новини з твіттера, які ви могли пропустити

Додаток Twitter для Android.

Нова неоднозначна система ретвітів Twitter, яка спочатку була пов’язана зі створенням цитованого твіта, тепер давня історія. У соціальній мережі пташки вирішили обійтися без цього завдатку і залишити все як є після багато відгуків, які він отримав від своїх користувачів і що це не дало необхідного результату.

Твіттер мав намір застосовувати нову систему ретвітів, щоб змусити людей більш обізнані про інформацію, якою вони поділилися. Після вивчення впливу цього заходу понад 2-ух місяців компанія дійшла висновку, що тільки дуже маленька частина вищезазначених твітів служила новій меті. Дійсно, 45% з них містили одне слово (практично не думали), а в 70% загалом містилося менше 25 символів.

Немов усього цього було недостатньо, пропозиція зробити ретвіт з відмінністю не була добре трактована спільнотою, тоді як основна частина користувачів вважала, що ретвітити по-старому вже неможливо поки що було, єдине знадобилося вдруге жати. Twitter має спробував прояснити останнє без видимого успіху.

І до побачення з Перископом теж

2 Важливі новини з твіттера, які ви могли пропустити

Periscope офіційно зупинить роботу в березні 2021 року.

Ми вже розповідали вам нещодавно, що Twitter може подумати про закриття Periscope і що це досить популярний застосунок, щоб дивитися відео в теперішньому часі за годину, який підтвердив, що чутки були правдою.

Periscope перестане працювати et зупиниться з’явитися в будь-якому магазині додатків з березня 2021 р., хоча з дня анонсу (16 грудня), il або створення нового користувача на майданчику більше неможливе. Головна причина для бізнесу — це велика вартість про "підтримання спільноти, яка відверто зменшилася в останні роки".

Так само команда Periscope потурбувалася про те, щоб усі минулі трансляції зберігаються в Твіттері паритет le Тенденційність "повторення" і що, крім того, користувачі можуть завантажити файл з усіма власними творіннями та даними до припинення дії заявки в березні 2021 року.

Добавить комментарий