25.05.2024
Технології

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Якщо ви хочете знайти програми для редагування фото безкоштовно, ви можете увійти Canva, PicMonkey, Photoscape, Fotor , серед інших. Тепер, якщо вам необхідна програма з професійними і дизайнерськими інструментами, у вас є Adobe Photoshop, Lightroom, Affinity Photos і т. д. Залежно від результатів, яких ви хочете досягти на власних фотографіях, у даній статті ви зможете знайти різні інструменти, які можна застосовувати одночасно на комп’ютері та на вашому смартфоні.

Підфарбовування фотографій потрібне для збереження естетики. і пред’явити чудовий пост на випадок, якщо зображення буде завантажено в соцмережу. Тому слід вдатися до програми редагування для виправлення кольорів, додайте фільтри, налаштовуйте яскравість тощо. Ви можете застосувати багато інструментів, які будуть порушені в Інтернеті, або завантажити програму на власний комп’ютер для зручності.

Toile

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Canva позиціонується як один із хороших сайтів для редагування зображень або фотографій. Його інтерфейс іспанською мовою, і для доступу до його інструментів, вам потрібно зареєструватися і створити користувача через це посилання на сайт . В обліковому записі всі дизайни і видання, які ви створюєте на майданчику, будуть заархівовані. Точно так само він має там мобільний застосунок, доступний на Android (натисніть це посилання для завантаження) та iOS (скачайте застосунок за цим посиланням на сайт).

Picasa

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Незважаючи на те, що Picasa — одна з найстаріших програм для редагування фотографій. в ньому обов’язково є інструменти, що дозволяють ретушувати зображення без втрати якості. Його функції включають перетворення фотографій у фільми, видалення ефекту червоних очей, видалення плям і багато іншого. Немає доступний що для комп’ютерів із системою Windows .

ви можете завантажити цю програму за наступним посиланням: https://picasa.uptodown.com/windows

Фотографічний пейзаж

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Якщо вам потрібен інструмент, у якому ви можете додавати ефекти, редагувати та розташовувати зображення на власний смак, Photoscape — завантажуване програмне забезпечення для редагування eable для системи Windows . Дана програма має комплект інструментів, які дадуть можливість вам професійно ретушувати фотографії, виправляючи подібні деталі, як світло, яскравість, тіні, колір і т. д.

Якщо ви хочете завантажити цю програму на вашому комп’ютері натисніть наступне посилання: https://photoscape.uptodown.com/windows

Pixlr

Pixlr — це онлайн-сторінка, на якій ви можете редагувати фотографії безкоштовно і за допомогою професійних інструментів. Його інтерфейс досить цікавий, а його функції включають видалення плям і об’єктів, корекцію світла, клонування, додавання ефектів та інші. У вас є можливість застосовуйте власний доступний веб-портал через це посилання або завантажити програму для вашого ПК з Windows або Mac.

Adobe Photoshop

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Adobe Photoshop — це професійна програма, що застосовується різноманітними артистами, творцями, графічними дизайнерами та фотографами для ретушування фотографій прекрасної якості. Але для того, щоб завантажити цю програму на власний комп’ютер, вам необхідно придбати платну підписку, хоча ви можете застосувати 7 безкоштовних днів, пропонованих новим учасникам. Якщо ви зацікавлені в цій програмі, натисніть наступну кнопку посилання для доступу до веб-порталу Adobe Photoshop.

ФотоДжет

Цей сайт інструмент для редагування зображень, створення колажів і публікацій для соцмереж, завдяки якому ви зможете отримувати фотографії прекрасної якості. Однією з ключових його характеристик вважається те, що Вам не потрібно реєструватися на веб-порталі та застосовувати інструменти для редагування фотографій. Після того, як ви відредагували зображення, завантажте його прямо на власний комп’ютер. Після проголошення таких переваг натисніть наступне посилання для доступу до FotoJet.

ексцентричний

30 Найкращих сайтів і програм для редагування фотографій

Однією з дуже чудових особливостей BeFunky вважається те, що він має симпатичний і звичайний у застосуванні інтерфейс . Він має великий вибір рамок, графіки, ефектів і фільтрів для редагування зображень найкращим чином. Якщо тобі необхідно створювати рекламу в соцмережах або колаж, у BeFunky ви зможете знайти всі інструменти, які знадобляться для його виконання. Натисніть на неї посилання для доступу до вашого сайту.

Сумо живопис

Sumo Paint має доволі інстинктивно зрозумілий інтерфейс, тож ви можете швидко і без великого клопоту отримати доступ до його інструментів. Практично, його функції дуже схожі на функції Photoshop і Paint. Він пропонує найрізноманітніші інструменти редагування та вибору, щоб надати фотографії професійного вигляду. Коли ви завершите роботу із зображенням, ви можете експортувати файл у формати PNG, JPG і GIF . Якщо ви хочете застосовувати цю програму, натисніть на неї посилання на сайт.

Пікнічек

PicMonkey вирізняється тим, що є базовим і практичним редактором. Це інтернет-сторінка, на якій вам потрібно зареєструватися, щоб почати створювати зображення відповідно до ваших смаків. Якщо ви хочете застосовувати професійні інструменти для дизайну і редагування, вам варто купити платну підписку на такому ж майданчику. Після уточнення даних характеристик натисніть наступну кнопку посилання для доступу до сайту PicMonkey.

Fotor

Fotor пропонує можливість відредагуйте фотографію, зробіть колаж або створіть дизайн, застосовуючи фільтри, вінілові наліпки, смайлики, текст тощо. Його платформа іспанською мовою і має великий багато базових функцій у безкоштовній версії. Щоб розблокувати професійні інструменти, вам варто купити платну підписку. Але все ж таки, натисніть це посилання для входу в Fotor.

Фотостудія PicsArt

це фото- та відеоредактор, що пропонує можливість додавати переходи та ефекти для створення дуже якісних презентацій. Він пропонує основні та звичайні функції, наприклад обрізка, корекція світла, застосування рамок, розмиття та інші. Окрім наявності власного веб-порталу (увійдіть за цим посиланням), це там є також один мобільний застосунок, доступний для Android (натисніть на це посилання для завантаження) та пристроїв iOS (натисніть на це посилання для отримання).

Photoshop Лайтрум

Ця програма необхідна для редагування фото з професійних фотоапаратів. Тому ви зможете побачити різні інструменти налаштування, які дадуть можливість вам редагувати зображення з гарною якістю. Тим не менш, цей інструмент не рекомендується новачкам. Якщо у вас є досвід, ви можете завантажити Photoshop Lightroom на Windows або Mac за допомогою цього посилання на сайт . Якщо у вас телефон Android, торкніться цього посилання для скачування. Тепер, якщо у вас є iOS, це посилання, яке ви повинні застосовувати.

Добавить комментарий