15.04.2024
Технології

5 Найкращих розширень vpn для chrome, розглянуті у 2020 році

Chrome вважається дуже популярним у світі і тому пропонує масу розширень VPN. Однак лише деякі з цих VPN варті власних грошей, оскільки в інших відсутні можливості шифрування та уособлення. Сьогодні ми розглядаємо 5 найкращих розширень VPN для Chrome, які дають змогу переглядати веб-сторінки в повній конфіденційності.

> Грех> En шифрування всіх даних, що входять і виходять з вашого ПК, він захищає його від допитливих очей найрізноманітніших зловмисників і організацій. А наявність збільшення, вбудованого у ваш браузер Chrome, робить застосування VPN простим і ненав’язливим завданням. Сьогодні ми будемо розглядати найкращі збільшення VPN для Chrome. Ми шукали в Інтернеті та Chrome Store збільшення, які прості в застосуванні та забезпечують великий рівень безпеки та конфіденційності.

Ми починаємо розгляд із загальної інформації про VPN, їхню природу та принципи роботи. Потім ми обговоримо переваги, які вони пропонують, і чому ви повинні застосовувати розширення VPN у Chrome. Щойно ми всі опинимося на одній сторінці, ми перейдемо до розкриття п’яти найкращих розширень VPN для Chrome. Обговоримо його особливості, плюси та мінуси, якщо застосовно.

Найбезпечніші збільшення браузера VPN для Chrome

Ми шукали найкращі розширення VPN в Інтернеті та в онлайн-магазині Chrome. три з них від одних із найкращих комерційних постачальників VPN і два — безкоштовні послуги . Деякі з них є справжніми розширеннями VPN, а інші — просто користувацькими інтерфейсами в браузері для автономного клієнта. У всякому разі, ці збільшення Chrome VPN захищатимуть вас під час огляду веб-сторінок:

1. ExpressVPN

Наш перший запис, розширення ExpressVPN, — один із тих інтерфейсів, про які ми щойно згадали. Він монтується в Chrome і дає можливість керувати автономним клієнтом ExpressVPN. Тому, ви повинні спочатку завантажити і встановити замовник ExpressVPN, перед тим як у вас вийде встановити і застосовувати розширення.

5 Найкращих розширень vpn для chrome, розглянуті у 2020 році

Це також означає, що ви повинні підписатися на роботи з обслуговування ExpressVPN . Це варте того, оскільки це один із хороших провайдерів VPN. ExpressVPN застосовує протокол OpenVPN з 256-бітовим шифруванням AES і бездоганною секретністю передачі. Він також застосовує 4-бітові ключі DHE-RSA, які захищені алгоритмом SHA-096. Що стосується політики ведення журналу, є у них тільки вибіркова політика відсутності ведення журналу. Однак єдині дані, які вони зберігають, — це сервери, до яких користувачі підключаються, і дати, до яких вони підключаються, що забезпечує необхідний рівень захисту конфіденційності.

Що стосується збільшення Chrome, воно встановить значок поруч із пошуковим / адресним рядком, під час натискання на який відкривається маленьке вікно, що має такий самий вигляд, як автономний замовник. Звідти ви можете підібрати розташування вашого сервера або застосувати функція розумне розміщення з ExpressVPN і активувати або деактивувати VPN-тунель. Натиснувши на кнопку меню у верхньому лівому кутку вікна, ви можете активувати la функція Запуск Chrome, яка автоматично підключить VPN до останнього сервера, що застосовувався під час запуску Chrome.

Прочитайте нашу критику щодо ExpressVPN .

 • Розблокувати Netflix в Америці
 • Надійні та швидкі з’єднання
 • Підтримка всіх пристроїв
 • Немає запису власних даних
 • Підтримка в чаті.
 • Дорогий місячний план.

КРАЩЕ РОЗШИРЕННЯ CHROME : Розширення Chrome ExpressVPN VPN — ідеальний інструмент для приватного та безпечного перегляду. Отримайте 3 місяці безкоштовно та заощаджуйте 49% на річному плані. Включена 30-денна гарантія повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN — ще один провідний провайдер VPN. Розширення Chrome, як і в ExpressVPN, вимагає, щоб ви підписалися на послугу, і просто дасть вам простий спосіб під’єднатися і вимкнутися від VPN-тунелю. На цьому порівняння завершується, оскільки це справжнє розширення VPN, яке не вимагає встановлення окремого клієнта.

5 Найкращих розширень vpn для chrome, розглянуті у 2020 році

NordVPN має сувору політику відсутності журналів, а ще шифрування трафіку OpenVPN із застосуванням 256-бітного шифрування AES і 2048-бітних ключів DH. Служба також за замовчуванням увімкнула захист від витоку DNS, функції, якої навіть немає у певних провайдерів.

Підписка на NordVPN дає можливість вам застосувати їхні послуги з 6-ти пристроїв, що вважається одним із дуже одночасних підключень. Це може бути корисно, якщо ви хочете захистити кілька пристроїв. Крім того, NordVPN має 5 500 серверів у 59 країнах світу.

Прочитайте наші пленери NordVPN Іспит .

 • Спецпропозиція: план на 3 роки (знижка 75% — посилання нижче)
 • Понад 5400 серверів у всьому світі
 • Дає можливість кілька підключень (6 пристроїв)
 • Базується в Панамі
 • Цілодобова підтримка в чаті.
 • Дуже мало
 • Додатки можуть бути трохи важкими в застосуванні.

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN — Отримайте велике зниження на 70% під час підписки на трирічний план, завдяки чому помісячна ціна зменшується лише до 3 долари. Також необхідно звернути свою увагу, що всі плани поставляються з 30-денною гарантією повернення грошей легко.

3. CyberGhost

L ‘ розширення CyberGhost Chrome відрізняється від ExpressVPN тим, що не вимагає підписки на сервіс CyberGhost. Це справжнє безкоштовне розширення, яке працює у вашому браузері.

5 Найкращих розширень vpn для chrome, розглянуті у 2020 році

Розширення пропонує прекрасний рівень безпеки та конфіденційності. Le автономна служба VPN від CyberGhost має чудові функції та входить до числа найкращих VPN-провайдерів, яких ми бачили. Ми можемо з рішучістю висловити припущення, що безкоштовна послуга, яку надає це розширення, рівноцінна вашій передплаті з боку безпеки та конфіденційності.

Зрозуміло, між цим безкоштовним сервісом і сервісом підписки CyberGhost є відмінності. По-перше, безкоштовна версія дає можливість підключатися виключно до серверів в Америці, Нідерландах, Німеччині та Румунії. Але найбільш явна різниця — це продуктивність. Як і більшість безкоштовних сервісів, цей істотно сповільнить ваше з’єднання.

Якщо ви вважаєтеся передплатником CyberGhost, плагін, як і раніше, має ті самі обмеження країни призначення, але продуктивність буде такою самою, як і з автономним додатком. Що стосується фактичного збільшення, це дуже спрощено. Після натискання на значок збільшення воно відкриється в невеликому вікні, де ви можете підібрати власну країну і ввімкнути або вимкнути VPN.

Прочитайте наш огляд повний CyberGhost .

 • Працює з Netflix, iPlayer, Amazon Prime, Hulu
 • P2P (однорангові) торренти дозволені
 • 2048-бітові ключі RSA і аутентифікація SHA256
 • Відсутність логів і корисні функції конфіденційності
 • 45-денна гарантія повернення грошей.
 • Деякі потокові сайти неможливо розблокувати.

4. Добрий день

Hello — Unlimited Free VPN — чудове розширення Chrome VPN, яке дає змогу вам отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів у вашій країні, навчальному закладі або компанії. Це безкоштовний і звичайний у застосуванні VPN.

> Добрий день дасть можливість вам вибрати, з якої країни ви хочете отримати доступ до Інтернету, це дасть вам можливість розблокувати геоблоковані сайти та сервіси. Ви також можете транслювати медіаконтент за допомогою цього безкоштовного збільшення Hello — Unlimited Free VPN. І, до речі, це насправді безкоштовно, а ще легко налаштувати і застосовувати.

І, якщо говорити про його застосування, він функціонує дещо інакше, ніж інші збільшення VPN. Як і інші, ви запускаєте його, натискаючи кнопку розширень поруч з адресою і рядком пошуку. Потім виберіть країну із запропонованого десятка.

Після вибору країни Hola підключається до сервера в даній країні і перезавантажує поточну сторінку браузера через тунель VPN. Однак VPN-тунель дійсний виключно для поточного сайту. Поки ви продовжуєте переглядати його сторінки, ваше з’єднання залишається безпечним, як показано на значку Hello, який був замінений прапором країни, до якої ви під’єднані, але щойно ви перейдете на інший сайт, ви повернетеся на беззахисне з’єднання. Розширення запам’ятає Ваш вибір і наступного разу, коли ви повернетеся на цей сайт, автоматично підключить вас через власний VPN-тунель.

Що нам справді сподобалося в цій послузі, так це те, що її вплив на продуктивність здається мінімальним, особливо порівняно з іншими безкоштовними послугами.

5. DotVPN 200-2590

DotVPN пропонує безпеку Вай-фай, конфіденційність в Інтернеті та безпечний доступ до Facebook, Netflix, BBC, YouTube і всіх сайтів світу. Безкоштовний безмежний VPN може захистити ваше з’єднання під час під’єднання до загальнодоступних точок доступу Вай-фай, мобільних мереж передачі даних та інших громадських місць.

VPN чудово підійде для розблокувати заборонені сайти в школі, на роботі або в громадському місці, однак це не врятує розблокувати гео-заблоковані сайти. На превеликий жаль, ви не можете підібрати певну країну для входу в безкоштовну версію. Коли ми тестували сервіс, ми практично завжди підключалися до серверів у країнах Європи. Це не прекрасний сервіс для розблокування каналів США.

Додатковий мінус, з яким ми зустрілися з цією службою, полягає в тому, що вона встановлює фоновий додаток, який запускається поза Chrome на вашому комп’ютері. Цей додаток також налаштовано на запуск під час запуску системи.

Загалом, це зовсім непоганий безкоштовний VPN-сервіс, який, не звертаючи уваги на свої обмеження, працює добре і має невеликий вплив на продуктивність. Ми провели кілька тестів швидкості з безпечним підключенням і без нього, і різниця була в кращому разі несуттєвою.

Що таке віртуальна приватна мережа?

Віртуальна приватна мережа, або VPN, як їх іноді називають, — це система, яка забезпечує конфіденційність ваших дій в Інтернеті. Вони працюють, інкапсулюючи всі дані на вашому комп’ютері та за його межами (або, у випадку більшості розширень браузера, через ваш браузер) і змушуючи їх проходити через зашифрований віртуальний тунель (звідси і назва). Тунель застосовує сильне шифрування, тож будь-хто, хто перехоплює ваші дані, не бачить нічого, крім абсурдної тарабарщини. На іншому кінці цього віртуального тунелю знаходиться VPN-сервер, який отримує ваші зашифровані дані і розшифровує їх перед надсиланням через Інтернет. Коли приходить відповідь, VPN-сервер шифрує її перед надсиланням вам через той самий тунель.

Але тоді, якщо дані розшифровуються на іншому кінці тунелю і надсилаються через Інтернет, невже це небезпечно і не залежить від того, хто прослуховує з’єднання? Абсолютно! Але в реальності це не має значення, оскільки ніхто не буде шпигувати за цим зв’язком. Той, хто захоче перехопити ваші дані, зробить це з власного боку. На іншому кінці вони не можуть цього зробити, бо не знають, де шукати, не знають, куди ви йдете.

І якщо навіть хтось перехопить трафік на іншому кінці тунелю, він побачить запити, що надходять від серверів VPN, і відповіді, які вони повертають, але не вам або вашому комп’ютеру. Знайти ці відомості було б великим завданням. Але це не неможливо, тому завжди краще застосовувати протоколи, що забезпечують наскрізне шифрування даних, наприклад HTTPS, навіть під час використання VPN. Так ви отримаєте найкраще з обох світів.

Для чого застосовувати VPN?

Крім очевидної переваги захисту ваших даних і захисту від найрізноманітніших типів порушень конфіденційності, у VPN є й інші позитивні якості. Хоча вони постійно є "побічними ефектами" застосування VPN, вони стали головною причиною їх застосування.

Обхід обмежень доступу

Інтернет є скрізь. Однак через різні причини цей доступ часто дуже обмежений. Соціальні місця, як-от готелі, бібліотеки та кафе, хочуть забезпечити дотримання етичного кодексу, блокуючи доступ до сайтів завантаження або Інтернету. порнографія , Наприклад. Вони також хочуть заборонити користувачам застосовувати додатки та служби з великою пропускною здатністю, щоб забезпечити кращий розподіл смуги пропускання між усіма клієнтами. Офіси та освітні установи виконують це багато в чому з тієї ж причини, регулярно працюючи над тим, щоб співробітники і студенти не витрачали і не витрачали багато часу на перегляд веб-сторінок або застосування соцмереж.

5 Найкращих розширень vpn для chrome, розглянуті у 2020 році

> Это> Насамперед, вони виконують це на основі IP-адреси призначення. Наприклад, якщо вони не хочуть, щоб користувачі переходили на Facebook, вони можуть просто закрити весь трафік на IP-адреси Facebook. Вони також здатні зробити це на основі URL-адреси призначення, виконавши перевірку пакетів і заблокувавши, наприклад, весь трафік на будь-який Facebook.com. І, нарешті, це теж можна зробити на основі протоколу. Наприклад, ми можемо легко закрити весь трафік торрент або P2P.

VPN дає можливість обійти ці всі обмеження, відправляючи весь ваш трафік на IP-адресу VPN-сервера, а не на заблоковану IP-адресу. І ваші дані витримають перевірку пакетів, оскільки вони зашифровані. І якщо навіть ви завантажуєте торренти, ваш фактичний трафік буде через VPN.

Організації можуть блокувати IP-адреси VPN-серверів або їхні URL-адреси. Вони також можуть блокувати весь трафік VPN. Але зазвичай це зовсім не так, оскільки вам нерідко доводиться проходити через законний VPN-трафік. І в тих виняткових випадках, коли вони це роблять, найкращі VPN досить розумні, щоб застосовувати невидимі методи, щоб обдурити будь-яку систему виявлення і блокування.

Обхід національних обмежень

Деякі країни вводять суворі обмеження на застосування Інтернету. Приміром, спробуйте доступ до західних сайтів соцмереж із Китаю і ви швидко зрозумієте, що це неможливо. У певному випадку Китаю основна частина Інтернету недоступна. Навіть у ключових сервісів, як-от Google, є інша пошукова система для Китаю, яка буде піддавати цензурі результати пошуку. І КНР, зрозуміло, не єдина країна у власному роді. Це порівняно пересічне явище в кількох країнах із тоталітарними режимами.

Методи, що застосовуються цими країнами для забезпечення дотримання власних обмежень, дуже схожі на методи, що застосовуються організаціями для фільтрації доступу. І ми часто бачимо ті самі методи, засновані на IP-адресах, URL-адресах або протоколах. Оскільки для обмеження доступу застосовуються ті ж самі методи, для їх усунення можна застосовувати ті ж самі методи, і VPN, безумовно, вважається одним із найкращих варіантів це зробити. Однак усього лише попередження. Юридичні результати обходу національних обмежень можуть мати набагато важливіші наслідки, і вам необхідно обов’язково отримати консультацію з юрисконсультом, перед тим як вас спіймають за скоєнням чогось, що вам може здатися не таким, але вважається для них великою справою.

Розблокувати геоблокований контент

Ще одна серйозна причина застосовувати VPN — це уникати географічних обмежень . Через різні причини багато веб-сайтів і постачальників контенту обмежують власний доступ для користувачів, присутніх у конкретній країні або регіоні. Вони здатні зробити це для захисту тутешніх партнерів або для забезпечення дотримання обсягу власних прав на мовлення.

Якою б не була причина, з якої вони це роблять, вони практично завжди виконують це, фільтруючи трафік на основі власної початкової IP-адреси. Отже, щоб потрапити на сайт, який вимагає, щоб ви були в Сполучених Штатах, все, що вам необхідно, це американська IP-адреса . UU . Це власне те, що вам дасть VPN. Пам’ятаєте, як ми пояснювали, що сервер VPN розшифровує трафік наприкінці тунелю перед тим, як надсилати його до ??Інтернету? Що ж, це означає, що приймаюча сторона, сайт, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, побачить, що ви виходите з IP-адреси VPN-сервера, а не з вашої власної. Тому, все, що вам необхідно зробити, щоб обійти географічні обмеження, — це під’єднатися до сервера VPN, розміщеного в регіоні, який може отримати доступ до послуги.

Для чого застосовувати розширення VPN з Chrome?

Для VPN необхідні два компоненти: замовник на кінці тунелю і сервер на дальньому кінці. Клієнти VPN бувають 2-ух ключових версій: автономної та з розширенням для браузера. Автономні клієнти — це додатки, які запускаються на вашому комп’ютері та під’єднуються до VPN-сервера, а потім відсилають весь трафік на ваш ПК і вихідний через VPN-тунель. Здебільшого вам потрібно увімкнути їх вручну і встановити з’єднання, перш ніж ваш трафік буде по-справжньому захищений.

Замовник VPN збільшення браузера схожий на автономний замовник. Утім існує кілька основних відмінностей. Оскільки розширення розташоване у вашому браузері, воно лише шифруватиме трафік вашого браузера. Якщо у вас є інші додатки, запущені поруч із вашим браузером, ваш трафік передаватиметься мережею у відкритому вигляді. Інша відмінність полягає в тому, що, будучи розширенням браузера, VPN часто підключається без втручання користувача.

Підводячи підсумок

Ми пропонуємо вам одні з найкращих безкоштовних розширень VPN для Chrome на основі підписки. Обидві служби підписки надаються одними з найкращих постачальників VPN, і ви можете довіряти їм у забезпеченні найбільшої безпеки та конфіденційності. Наш варіант третій надає шанс безкоштовного збільшення браузера або окремого клієнтського додатка на основі підписки з набагато вищою кількістю функцій, ніж розширення Chrome.

Що стосується 2-ох безкоштовних послуг, які ми вам хочемо представити, це одні з найкращих безкоштовних послуг, які ви можете знайти. Вони пропонують прекрасний рівень конфіденційності та безпеки, мінімально впливаючи на продуктивність сайту і час відгуку.

А ви? Яке розширення VPN для Chrome вам найбільше подобається? Будь ласка, застосовуйте розділ коментарів нижче, щоб поділитися з нами власним досвідом.

Добавить комментарий