26.02.2024
Технології

3 Безкоштовні програми для читання pdf-файлів для windows з функціями розпізнавання символів ocr

Існує багато програм, що працюють локально або через Інтернет, які спрямовані на обробку популярних офісних файлів у форматі PDF, але ті, що також включають інші додаткові функції, що підвищують їхню багатосторонність, завжди будуть оцінені.

Тож у таких рядках ми поговоримо про три програми, чия головна функція — читати PDF вищезгаданий, усі безкоштовно, але також включають розпізнавання символів, OCR, у Windows. Тож і завдяки їм у нас з’явиться можливість читати вміст таких файлів, а ще витягувати текст зі сторінок вхідного файлу завдяки Функція OCR інтегрована.

Наприклад, що більшість таких програм сумісні з ле Документація PDF з кількох сторінок, і водночас ми можемо застосовувати інші функції, як-от перетворення PDF на TIFF, видобуток вкладення, витяг тексту із зображень для збереження у вигляді звичного тексту тощо.

Читачі PDF-файлів із вбудованою функцією розпізнавання тексту

Універсальний інструмент ByteScout PDF

ByteScout PDF Мультитул вважається безкоштовним універсальним програмним забезпеченням для некомерційного застосування, яке пропонує нам різні цікаві інструменти для роботи на роботі. Наприклад, ми можемо автоматично витягувати таблиці із завантажених PDF-файлів, витягувати прикріплені файли, покращити документ, поміняти PDF на TIFF тощо. Д. Водночас він має функцію розпізнавання символів (OCR), яка працює досить добре.

Завдяки даній доданій функціональності ми зможемо витягти текст з fichiers з оглядом, який буде корисним, щоб переконатися, що процес був зроблений правильно, що не завжди може бути.

FreeOCR

У такому випадку ми поговоримо про Інший інструмент схожий, FreeOCR , яке також вважається дуже корисним програмним забезпеченням, яке допоможе нам читай їх PDF-файли і розпізнавання тексту завдяки Функція OCR . Він пропонує нам доволі простий в експлуатації інтерфейс, в якому ви можете додати PDF-файл і прочитати його вміст на різних сторінках, які складають його. Водночас він пропонує нам кнопку для запуску процесу розпізнавання OCR, який дасть можливість нам опрацювати лише поточну сторінку або всі. Потім вихідний файл видно з інтерфейсу du програмне забезпечення, щоб перевірити витягнутий текст, а потім зберегти його як TXT файл.

3 Безкоштовні програми для читання pdf-файлів для windows з функціями розпізнавання символів ocr

gImageReader

І нарешті поговоримо про додаток gImageReader , потужний читач PDF-файл з відкритим вихідним кодом, який також включає свій Функція OCR і хто допоможе нам виконати це розпізнавання символів в зображень в подібних форматах, як GIF, JPG, BMP, ICO і т. Д. Наприклад, у нього є два види застосування функції розпізнавання, оскільки ми можемо витягти текст з PDF і зберегти його як текстовий файл, або ми можемо enregistrer вихідний PDF-файл з впізнаваний текст .

Зрозуміло, в даному випадку ми повинні розуміти, що якщо ми маємо справу з вищезазначеними PDF-файлами, ми не можемо робота ніж з тими, які містять лише одну сторінку, оскільки вони непоєднуються з ле PDF багатосторінковий .

Добавить комментарий