18.04.2024
Технології

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

Якщо ви хочете знайти сайти для читання манги в Інтернеті, ви можете отримати доступ до деяких офіційних платформ, таких як ТуМангаОнлайн , хрусткий рулет, Лев манга , і т.д. У вас також є інші неофіційні портали, які також пропонують контент іспанською та англійською мовами. Доступ безкоштовний, і на деяких сторінках ви можете завантажити контент безкоштовно або із зазначенням способу оплати. Тим самим, ви будете читати мангу з власного комп’ютера або смартфона, коли ви не в мережі.

Усі класичні японські комікси відомі як манга. Більшість японських мультиплікаційних фільмів узято з цих коміксів, і в них є деякі деталі, не зображені в аніме. Тому, якщо вам подобаються ці історії, у цій статті згадуватимуться 15 найкращих веб-сторінок для читання манги в Інтернеті . Таким чином ви отримаєте доступ до контенту безкоштовно або сплативши підписку.

TuMangaOnline

Це одна з найкращих платформ для читання манги в Інтернеті, оскільки вона має дуже і дуже широкий і повний каталог . Найкраще те, що якщо ви зареєструєтесь на сторінці, ви отримаєте перевагу: збережіть мангу, яку ви читаєте, пропонуючи можливість знову увійти з того місця, де ви зупинилися.

Його зміст вважається безкоштовним, легальним і не містить нав’язливої реклами. Подібним чином, завершена манга та оновлена манга з’являться на сторінці. De плюс, ти можеш їх завантажити на власний комп’ютер і читати їх, коли у вас немає підключення до Інтернету. Щоб отримати доступ до порталу TuMangaOnline, просто натисніть на це посилання: https://lectortmo.com/

МангаПарк

Хоча його платформа англійською, ви можете перекласти її через будь-який браузер за вашим вибором. MangaPark — один із хороших сайтів для читання манги online, оскільки він має понад 50 000 манги і що читання повністю налаштовується. Ви можете створити користувача для отримання додаткової інформації або читати без реєстрації на порталі.

Має функціональний та легкий інтерфейс. який має базову пошукову систему для пошуку манги за жанром або найменуванням. Найкраще застосовувати веб-платформу, оскільки мобільний додаток містить багато реклами, що може ускладнити читання. Якщо ви хочете застосовувати MangaPark, натисніть на це посилання: https://mangapark.net/

InManga

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

InManga — один із найпростіших і найлегших веб-сайтів для застосування зі спокійним репертуаром манги та аніме. Однак найпоширенішу мангу можна знайти на цьому майданчику. Ба більше, він доступний тільки в мобільному застосунку для Android, але вимагає платної підписки.

З іншого боку, ви маєте знати, що реклами фактично немає, платформа іспанською і запам’ятовує останні перегляди, якщо навіть ви не відмічені на сторінці. Крім того, ви зможете побачити мангу як за популярністю, так і за жанром. Щоб застосовувати InManga як сайт для читання манги в Інтернеті, натисніть на це посилання: https://inmanga.com/

Хрусткий

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

Головна перевага Crunchyroll у тому, що він може читати мангу і грати в аніме за вашим вибором в Інтернеті. Але для того, щоб отримати доступ до всього контенту, вам необхідно придбати щомісячну підписку (вона може змінюватися від 8 до 12 доларів протягом місяця), за яку ви будете насолоджуватися 14 безкоштовними днями.

Більш того, він має більше 5 мов, тому ви можете налаштувати сторінку відповідно до вашої мови . Ще одна перевага, про яку необхідно згадати, полягає в тому, що він пропонує мобільний застосунок, доступний як для Android (завантажити за цим посиланням), так і для iOS (це посилання завантажити). Веб-портал іспанською мовою, і ви можете отримати до нього доступ за цим посиланням: https://www.crunchyroll.com/comics/manga

Лев манга

LeoManga — ідеальна сторінка для читання найпоширенішої та найновішої манги. Але у вас немає можливості завантажити їх для читання, якщо у вас немає доступу в Інтернет. Його інтерфейс найпростіший і у вас є можливість зареєструватися всередині платформи, щоб скористатися прекрасними перевагами.

Якщо ви зареєструєтесь, ви матимете щотижневі персональні рекомендації і зможете завантажити мангу на майданчику, щоб мати більше взаємодії зі спільнотою. Ви можете підібрати між на сторінку або каскадний метод читання. З урахуванням даних характеристик, ось посилання https://leomanga.me/, доступне для доступу до вашого сайту.

МангаДетальніше

MangaPlus виділяється порівняно з рештою веб-платформ тим, що має мобільний додаток для обох Android, що стосується iOS . Подібним чином, його інтерфейс англійською та іспанською мовами, тож його вміст теж буде локалізовано на таких 2-ух мовах. Потрібно виділити, що переважна більшість контенту англійською, але манга, перекладена іспанською, оновлюється щотижня.

Ще одна перевага, про яку необхідно згадати, доступ до його майданчика повністю безкоштовний, офіційний і легальний. З власного боку в додатку існує кілька оголошень реклами, проте вони не заважають читанню манги. Так само, перший буде опубліковано разом із Японією. Щоб отримати доступ до MangaPlus, клацніть наступне посилання: https://mangaplus.shueisha.co.jp/updates

Рукав

Це ще один сайт, на якому ви може читати мангу online іспанською. Він пропонує великий вибір коміксів, і вони іноді оновлюються, щоб ви не пропустили подробиці про останні новини. Має розвинену пошукову систему де ви можете знайти контент за ім’ям, жанром або автором.

Але все ж таки, Submangas пропонує горизонтальне та вертикальне читання для кращої зручності читання. Il забезпечує також варіанти світлого і темного режиму адаптувати підсвічування екрану під час читання контенту. Щоб отримати доступ до його веб-платформи, просто скопіюйте таке посилання: https://submanga.io/

Анімеекстреміст

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

Animextremist не тільки пропонує пряме читання манги, а й скористатися також великим каталогом аніме, відеоігор, романів, шпалер тощо. Його інтерфейс простий і іспанською мовою. Вам не потрібно реєструватися щоб отримати доступ до його вмісту, і ви зможете грати в аніме online.

Підібравши мангу для читання, ви зможете побачити останні оновлення перших розділів. З іншого боку, у вас є можливість прочитати комікс або повне оповідання манги. Щоб отримати доступ до його веб-порталу, ви повинні вибрати це посилання доступу: http://www.animextremist.com/mangas.htm

SkyManga

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

Манга з рейтингом HeavenManga (Японський і американський), Манхва (Корейський комікс) і маньхуа (Китайська манга). Таким чином, він пропонує найкращу організацію та поширення, щоб знайти контент на ваш смак. Його платформа іспанською мовою. і пропонує великий вибір жанрів для кращого розташування.

Ще одна доступна перевага полягає в тому, що ти можеш дивитися аніме online і що є у нього новий каталог. Вам не потрібно реєструватися, щоб зустрітися з його вмістом, і ви можете адаптувати його до розміру браузера або розташувати його в повноекранному режимі. Ось посилання: https://heavenmanga.com/comic для доступу до HeavenManga.

МангаМультфільм

15 Найкращих сайтів для читання манги в інтернеті

MangaToon іспанською і ви отримаєте зміст розділів повністю безкоштовно та платно. Так само ви можете дивитися всю мангу online, хоча, якщо ви хочете завантажити мангу, вам необхідно зробити це з мобільного додатка, або на телефоні Android, або на пристрої iOS.

Добавить комментарий