23.07.2024
Технології

Amazon проти alibaba який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Електронна комерція або електронна комерція — це система розподілу, купівлі, продажу та маркетингу продуктів або послуг, які застосовує Інтернет як головний засіб обміну. Інакше кажучи, це компанія, яка управляє платежами і зборами в мережі. Що, завдяки власним чудовим перевагам, стає все більш фундаментальним у цифровому світі.

Ось чому в електронній комерції люди вбачали чудову можливість для бізнесу та мати свій бізнес досить успішно, оскільки такий спосіб ведення бізнесу не включає бар’єрів або кордонів, оскільки географічний простір не вважається тим, що визначає мету. Практично, вони користуються можливістю мають значну досяжність і, таким чином, можуть досягати всіх куточків світу.

Наразі однією з платформ, що пропонують найбільші переваги для придбання та продажу в Інтернеті, безсумнівно, вважається Amazon та Alibaba . Зважаючи на це, це онлайн-магазини, які об’єднують різних менеджерів фактично всього з нескінченною кількістю онлайн-покупців. Однак через стрімке зростання 2-ох платформ це має виділити те, що пропонує кожна, і в чому її найсильніші відмінності .

Які продукти та послуги пропонує Amazon як бізнес?

Перш за все, потрібно сказати, що Amazon є найважливішим online-магазином у світі, тому це найпредставницькіша ікона електронної комерції і завдяки цьому це одна з найбільш відвідуваних онлайн-платформ користувачами з усієї планети. Його заснували Джеффом Безосом і застосовували для придбання чого завгодно, якщо врахувати, що він має каталог, повний товарів усіх видів, що відносяться до всіх секторів.

На додаток до всього цього необхідно також зазначити, що його походження сягає 1994 року, коли він відкрив власний сайт з ім’ям "Relentless.com", а рік по тому він вирішив змінити власну перевірку на ідентичність і укласти контракт із популярним доменом "Амазон.ком" . Хоча спочатку він зосередився на маркетингу книжок через Інтернет, пізніше різноманітність каталогу, пропонованого споживачам, почала збільшуватися, і звідси його чудовий успіх.

Настав час визначити які основні продукти та послуги Amazon пропонує власним клієнтам як бізнес:

Amazon проти alibaba який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Хмарні обчислення

Грація "Веб-сервіси Amazon" , зазначена компанія надає великий спектр послуг загальнодоступних хмарних обчислень і разом створює потужну платформу хмарних обчислень, що транспортується через Інтернет. через офіційний сайт Amazon . Маючи це на увазі, Amazon Web Services (AWS) на даний час вважається найбільш універсальною хмарною платформою у світі, і її прийняли мільйони користувачів.

Таким чином він забезпечує понад 175 комплексних послуг для центрів обробки даних у всьому світі і, завдяки власному великому портфелю глобальних хмарних продуктів, надає значну підтримку власним користувачам. Таким чином, він включає ресурси зберігання для ІТ, баз даних, мереж, аналізу, мобільних пристроїв, безпеки, бізнес-додатків, Інтернету речей, інструментів для розробників і адміністрування.

Електронна комерція

Один з ключових сервісів, гарантованих Amazon, складається з його платформи електронної комерції, з якої він пропонує товари всіх видів клієнтам у всьому світі. Беручи до уваги, що завдяки власному надмірному успіху і якості як бізнес, він довгий час вважався королем електронної комерції, не на завершальній стадії завдяки тому, що він став піонером даного типу онлайн-бізнесу.

Серед його ключових характеристик ми бачимо, що через електронну комерцію Amazon прагне до простоти і, таким чином, оптимізує взаємодію з користувачем у дослідницьких процесах, а ще в методах оплати, порівнянні та огляді думок про різні доступні продукти. Також, він гарантії також інновація, оскільки це платформа, яка, на відміну від безлічі інших, не спрямована на продаж продуктів для однієї галузі, а вважається plutot "Магазин для всього" .

Хоча це правда, відео за запитом — це телевізійна служба OTT, що складається з режиму потокового передавання мультимедійного контенту, який надає користувачеві можливість отримати доступ до конкретного контенту в будь-який час, переглянути його в Інтернеті . Таким чином, рішення, яке впродовж певного часу зазнало великих змін і завдяки власним позитивним якостям, було прийнято Amazon.

У цьому сенсі послуга VoD компанії відома як "Amazon Prime Video" і побудована на майданчику, що надає тисячі назв без позачергових витрат до щомісячної або річної ціни продукту. Що стосується його експлуатації, ми наголошуємо, що його можна застосовувати з будь-якого пристрою та розміщує дубльований контент і субтитри англійською, іспанською, французькою, португальською та італійською мовами для перегляду в Інтернеті. Однак якщо ви хочете цим скористатися , ви можете легко завантажити їх на власний комп’ютер або мобільний пристрій.

Розумні динаміки

Немов цього було недостатньо, Amazon також надає власним користувачам розумні колонки під назвою "Ехо-динаміки" . Серед них є різноманітні моделі з безліччю особливостей, які вміють адаптуватися до вимог будь-якої людини та вирізняються хостингом відомого офіційного голосового помічника Amazon, іншими словами Alexa .

З іншого боку, динаміки Amazon Echo забезпечують прекрасну якість звуку у всіх ваших презентаціях, і це одна з найкращих переваг, які вони пропонують. Плюс до цього, вони були розроблені для застосування з музичними сервісами високої точності і, що дуже важливо, дійсно дешеві пристрої, якщо порівнювати з іншими рішеннями.

Список усіх продуктів і послуг, пропонованих Alibaba

По суті, Alibaba — найбільший роздрібний торговець у Китаї, і завдяки власним найрізноманітнішим перевагам зараз він вважається дуже великим роздрібним продавцем у Китаї. одна з дуже відомих платформ електронної комерції у світі . Тим паче що йдеться про суміш Amazon, PayPal , eBay і навіть Google , зважаючи на різні послуги, які він пропонує власним користувачам. Беручи це до уваги, він зосередився на стикуванні мільйонів китайських постачальників, які підібрали цю послугу, з різними онлайн-покупцями в усьому світі.

З власного боку, зазначена компанія заснована була Джеком Маком у 1999 році. через офіційний запуск власного сайту з доменом "Alibaba.com". Але, з точки зору його роботи, він вирізняється відсутністю інвентарю або участі в логістиці, такій як зберігання, постачання або відвантаження. Тому, ви просто робите прибуток за рахунок збору комісії за кожну здійснену транзакцію і стягування абонентської плати з менеджерів, які хочуть отримати до нього доступ.

Після з’ясування всього перерахованого вище саме час дізнатися, які основні продукти та послуги пропонує ця платформа електронної комерції китайського походження:

Amazon проти alibaba який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Електронна комерція

Зрозуміло, найважливіший сервіс Alibaba пов’язаний з електронною комерцією. У цьому сенсі він встановив партнерські відносини з різними китайськими та міжнародними компаніями, яким необхідні акції або виробники, щоб пропонувати всі власні продукти із зазначеної платформи, і в цьому ідеально допомагати найрізноманітнішим покупцям і продавцям, які вирішили застосовувати таке рішення.

Як ми заявляли раніше, коли вони хочуть розміщувати рекламу на Alibaba, продавці повинні платити комісію за кожну здійснену транзакцію або платити абонентську плату за підтримання вітрини, і, таким чином, сайт отримує прибуток без урахування запасів і без участі в рівні логістики.

З іншого боку, що стосується покупців, платформа дає можливість поділити всі доступні товари на різні категорії; не забувайте, що їхній каталог найпростіший у застосуванні та має певну схожість з eBay. Також, він забезпечує утиліта під назвою "FOB" (метод, що широко застосовується в міжнародній торгівлі), що означає, що продавець сплачує витрати, які пов’язані з доставкою продукту до морського торговельного порту, тож покупцю необхідно буде сплатити лише за доставку товару із вказаного порту до морського торговельного порту, а також за кінцевий пункт призначення.

Хмарні обчислення

Завдяки власному сервісу під назвою "Хмара Алібаба" , ця платформа електронної комерції також надає послуги хмарних обчислень для онлайн-бізнесу та своєї екосистеми електронної комерції. Які послуги доступні з оплатою в міру застосування і які пластичне обчислення, зберігання й оброблення даних А ще реляційні бази даних, захист від DDoS і мережі .

Потрібно сказати, що еластичні обчислення, пропоновані цією службою, дають змогу додати більшу обчислювальну потужність з балансуванням навантаження і розширеними мережевими можливостями. Також, його система зберігання пропонує можливість зберігати необмежену кількість даних і об’єктів, його база даних дає можливість вам керувати всіма даними, які ви хочете, за допомогою еластичних, безпечних і надійних інструментів, які містяться в Alibaba Cloud.

Рішення для веб-хостингу

Крім перерахованого вище, Alibaba Cloud також надає рішення для веб-хостингу. прекрасно підійде для будь-якого професійного середовища, незалежно від його розмірів . З того часу Web Hosting Solution пропонує повну допомогу з точки зору зменшення витрат, обслуговування та розвитку ІТ, тоді як забезпечення стабільності та безпеки сайту, що розглядається, є одним із найбільш ефективних способів.

Завдяки цьому Alibaba надає повністю стійку та надійну сферу послуг аби його користувачі могли пред’явити власним клієнтам ідеальний досвід та з його допомогою суттєво покращити власний бізнес. чудовим прикладом цього вважається те, що за допомогою даної послуги американська або міжнародна компанія може запросто та легко створити сайт у Китаї та придбати підтримку від ICP.

Amazon проти Alibaba Кінцеве порівняння титанів електронної комерції!

Через власну різницю в сильних сторонах Amazon і Alibaba наразі є титанами у світі електронної комерції, і завдяки цьому корисно виділити їхні найпомітніші відмінності . Саме так робимо висновок, яка з 2-ох платформ є найкращою, залежно від вимог чи очікувань кожного користувача.

"ОНОВЛЕННЯ? Ви хочете знати раз і назавжди, який магазин найкращий між Amazon та Alibaba? ? ВХОДИТЕ ТУТ ? і дізнайтеся про це все "

Нижче ми давайте згадаємо і пояснимо ці більш важливі відмінності :

Amazon проти alibaba який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Винахідник

На основі прямих продажів Amazon підтримує повну інвентаризацію у великій складській мережі компанії і завжди його оновлюю. Крім цього, сервіс також надає платформу для інших роздрібних продавців-партнерів, щоб продавати продукти покупцям, і ці продукти мають дуже високу закупівельну ціну, що дає можливість Amazon Остерігайтеся повільної інвентаризації, що тільки розсіює прибуток.

Натомість, через власну бізнес-модель, Alibaba функціонує як арбітр між онлайн-покупцями та продавцями, тож вона функціонує як вільний ринок і не керує своїми запасами як такими. Це допомагає вам отримувати набагато дуже високу маржу.

Utilisateurs

Jeff Bezos вважається платформою, відомою в усьому світі вже протягом багатьох років. понад 310 мільйонів активних клієнтських рахунків . Яка продовжує зростати все більше і більше.

Але через великий бум, який Alibaba охопила весь світ, є вже понад 443 мільйони активних покупців на цьому майданчику. Здебільшого пов’язують це з тим, що КНР як і раніше має дуже велику базу користувачів у світі.

Продаж

З іншого боку, що стосується продажів кожної платформи електронної комерції, ми показуємо, що Amazon практично вчетверо зросли продажі електронної комерції, а ще має додатковий заробіток від хмарних сервісів і передплат, що помітно перевершує азіатське суспільство.

Але в другій половині 2019 року прибуток Amazon склав 2,6 мільярда доларів, що нижче за 2,8 мільярда американських доларів, які Alibaba вийшло отримати в якості чистого прибутку. Таким чином, маржа продажів трохи вища, якщо порівнювати з платформою Безос.

Отже, якщо обсяг продажів Amazon збільшила 63,4 мільярда американських доларів, а Alibaba — всього 16,7 мільярда доларів. то остання змогла отримати операційний результат у розмірі 3,6 мільярда проти 3,1 мільярда доларів D’Amazon.

Ціни та пропозиції

Одна з головних цілей Alibaba — забезпечити ідеальні переваги для менеджерів, які застосовують її платформу. Тому, він пропонує хороші ціни та великі пропозиції, щоб будь-який підприємець міг швидко збільшити власну активність і позиціонувати себе в пошукових рейтингах, не витрачаючи стільки грошей.

Пов’язують це з тим, що азіатська компанія не продає власні продукти і, отже, не повинна інвестувати в складські поклади або зберігання. Це дає можливість отримати набагато більший прибуток; на відміну від Amazon, який вважається досить недешевим рішенням для реклами.

Іншими словами, Alibaba може, перш за все, збільшити можливості середнього та малого бізнесу, надавши їм рішення цифрової трансформації, щоб вони могли почати власний онлайн-канал практично в будь-який час. хороша вартість . Замість цього, Amazon не має подібного підходу .

Різноманітність продуктів

Коли доходить справа до каталогу, керованого цими двома платформами, Amazon знаходиться в лідерах якщо порівнювати з Alibaba. Оскільки це набагато більш різноманітна послуга і, тому, вона була класифікована як "Весь магазин" . Це означає, що користувачі знайдуть безмежну кількість продуктів, які ne недоступні навіть на азіатському майданчику.

Таким чином, зрозуміла велика особливість Amazon, яка вирішила задовольнити всі вимоги власних користувачів, щоб запропонувати ідеальну допомогу . На додаток до всього цього, в ньому також є сильна інноваційна складова частина.

Amazon продає більше, але чому у Alibaba кращий прибуток?

Amazon проти alibaba який портал електронної комерції найкраще купувати і продавати в інтернеті?

Також, як ми представили вам у попередній частині, Alibaba має дуже високий чистий прибуток якщо порівнювати з Amazon, не зважаючи на те, що остання платформа загалом продає більше товарів. Тож вам напевно цікаво, яка причина такої особливості розглянутої азіатської електронної торгівлі, а потім, зважаючи на важливість цього, у цьому розділі посту ми вкажемо причину.

У цьому сенсі потрібно виокремити, що Alibaba пропонує інтернет-магазин для фізичних та/або інтернет магазинів, як і Amazon. Однак, хоча остання прагне бути компанією, що рекомендує продукти для продажу, Alibaba вважається Simplement загальною ниткою для встановлення контакту між продавцем і покупцем; тому він не реалізується безпосередньо кінцевому споживачеві. Таким чином, вважається до 6-ти разів вигіднішим, ніж Amazon .

Таким чином, незважаючи на те, що компанія китайського походження стягує в чотири рази менше, ніж у Джеффа Безоса, правда в тому, що вони заробляють на 32% більше. З того часу він має можливість отримувати прибуток у розмірі 23% від продажів, здебільшого завдяки сприятливій структурі витрат, що призводить до менших витрат. З іншого боку, через свою політику Amazon досягла прибутковості лише 4,2% і, тому, має маленький чистий прибуток.

Таким чином, не зважаючи на те, що обидві компанії намагалися досягти успіху на ворожій території, іншими словами Alibaba в Америці та Amazon у Китаї, перший має точно був переможцем у даній битві. Що ж, завдяки власним позитивним якостям він здобув присутність у Сполучених Штатах. з часткою ринку 80%, проти 1% мінімізованих Amazon на території Китаю.

Якщо у вас є якісь запитання, залишайте їх у коментарях, ми зв’яжемося з вами якнайшвидше, і це буде великою підмогою для більшої кількості учасників спільноти. Je Vous remercie!

Добавить комментарий