13.07.2024
Технології

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

У пошуках в Інтернеті ви можете натрапити на сайти, що можуть зашкодити вашій чутливості, і навіть по завершенню у вас з’являться проблеми із збереженням у пам’яті зображень, які ви просто не повинні бачити. речі, яких необхідно уникати в пошуках в Інтернеті. Хоча Інтернет — наш найкращий інструмент для пошуку будь-якого роду дослідницького або розважального контенту, ви завжди будете схильні до сторінок, які можуть дійсно вплинути на тебе.

Браузер Google — це світ, повний спокус усіх видів. Однак ви повинні правильно розуміти, що, хоча в більшості випадків пошук гротескного контенту вважається законним, це небезпечно для тебе, бо ви можете потрапити в базу даних, якщо викличете припущення. Тому не поспішайте і подивіться, які 30 речей, які ви ніколи не повинні гуглити .

Симптоми захворювань

Практично в будь-який час власного життя ви можете відчути небезпечне захворювання або дискомфорт, хронічний або тимчасовий. Якщо ви збираєтеся пошукати в Інтернеті власні симптоми, щоб з’ясувати, що вас хвилює, ви знайде перебільшені результати і тільки помістить вас у стан хвилювання, що не принесе користі. Тому краще проконсультуватися з лікарем.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Хоча дослідження даного захворювання в Інтернеті проводять люди, яким необхідна тільки інформація або які вважаються студентами-медиками, в інших випадках це може викликати болючу чутливість багато людей, які перебувають у даній постійній боротьбі.

Неспокійні тварини

Пошук екзотичних тварин у Google може бути цікавою темою, але ви також можете знайти багато морських або наземних видів, зовнішній вигляд яких може перевернути живіт або щетину, тому що їхній зовнішній вигляд може стати дійсно неприємним.

Тонн ном

Як це нерозумно може paraitre , ви знайти може- виявите цікавість до пошуку в Інтернеті самостійно, навіть у тому випадку, якщо ви людина, яку не всі знають. Простий факт розміщення ваших прізвища та імені в пошуковій системі може стати небезпечною діяльністю, в Інтернеті багато людей, які можуть розкрити ваш комп’ютер і отримати всю вашу особисту інформацію.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Terrorisme

Ви повинні ретельно і дуже виважено подумати, перед тим як розміщувати це слово в пошуковій системі. Просто шукаю це вже дасть вам доступ до бази даних FBI, якщо ви зробили це з цікавості, ви не будете шкодувати ні найменшого сліду ваших дій в Інтернеті.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Як проходить доставка?

Якщо ви не лікар, який спеціалізується в цій галузі, або, може, ви надчутлива людина, навіть гірше, якщо ви жінка, перегляд фотографій народження дитини або перегляд відео можуть засмутити ваше переконання, що пологи — бездоганна робота. Без сумніву, образи пологів дуже сильні.

Укуси павука

Укус будь-якої токсичної комахи дуже сильний, здебільшого ще й дуже відразливий або шокуючий для очей людей, які не звикли бачити такі речі. До цього всього до вплинути на вашу чутливість, це також може викликати у вас гострі страхи, яких у вас, можливо, не було раніше з цими видами.

Зброя або створення зброї

Ретельне дослідження вогнепальної зброї або ножі попереджають держ. установи, які опрацьовують всю цю інформацію. Хоча це насправді не дуже серйозний бізнес, ви можете викликати припущення якщо це дослідження, яке ви проводите регулярно.

Приголомшливі обличчя або образи, що лякають

Ви завжди маєте звертати на ту увагу, що шукаєте, особливо перед тим, як лягати спати, оскільки весь вміст, який ваш мозок опрацьовує до такої дії, буде глибоко захоплений у вашій підсвідомості. Жахливі пошуки можуть сильно на тебе вплинути.

Елефантит

Елефантит — рідкісний синдром, що відрізняється поширенням у певних частинах тіла. Якщо ви пошукаєте це захворювання в Інтернеті, ви відчуєте огиду або огиду бачачи цю людську аномалію.

аборт

Сам по собі аборт вважається дуже спірним політичним питанням у багатьох країнах, де до сих пір він не приймається ні за яких обставин. Якщо ти не хочеш, щоб твої думки були сповіщені про цей тип контенту, остерігайтеся цього за всяку ціну.

Укуси змій

Як і укуси павуків, укуси змій можуть вплинути на вашу чутливість і створити на порядок вищий страх у тобі таких екзотичних видів. Погугливши кілька укусів цієї наземної тварини, ви знайдете із зображення повністю шокуючий, який вам покаже деформації.

Красиві гори — це графічне і крайнє насильство у світі кіно, де криваві і відверті сцени показані без будь-якої цензури пошкодження або вбивства. Чим менше ви хочете забивати собі мозок цими гнильними злодіяннями, тим краще остерігайтеся подібного роду контенту за всяку ціну.

Наркотики

Пошук будь-якого наркотику може бути дуже важким. перебуває під контролем суб’єктами технологічної безпеки, які щодня борються за запобігання продажу різного типу наркотиків через мережу. Якщо ненавмисно, шукаючи це в Інтернеті, ви зустрінете продавця, ви піддастеся юридичній проблемі.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Симптоми будь-якої травми

Здебільшого, якщо у вас є ознака або стан, ви можете звернутися в Інтернет за інформацією про нього. зазвичай по завершенню помиляються. Це викличе у вас безмежний страх, оскільки результати перебільшені, найкраще відразу до лікаря.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Синдроми

Якщо ви не студент-медик, вам буде нелегко побачити фотографії або відео людей або немовлят із конкретним типом синдрому. справді choquant, а часом навіть неприємно, що зачіпає таким чином вашу чутливість.

Самогубство

Ви маєте знати, що, переглядаючи цей тип відео або шукаючи зображення, ви могли проявити неповагу до чутливості родичів тих, хто вирішив покінчити життя самогубством і, на превеликий жаль, були збережені в інтерфейсі.

Смерть в автокатастрофі

Недобре бути свідком смерті живої істоти, вже не кажучи про те, якщо вона настільки жорстока, як в автомобільній аварії. Це сильно вплине на вашу чутливість і здоровий процес вашої підсвідомості, щоб заповнити ваш розум цими зображеннями або відео.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Страшний

Якщо навіть ви любитель жахів, наповнення вашого мозку даним типом контенту вплине на вас і ваш розум. буде сповнений чорних ідей. Мережа сповнена привидів, привидів і паранормальних явищ. Зверніть велику увагу на це дослідження якщо не хочеш кошмарів.

Глибокі веб-відео

Остерігайтеся доступу до цього сайту за всяку ціну, оскільки він, найімовірніше, приведе вас до системи досліджень FBI . Ви маєте бути особливо обережними з цим дослідженням, якщо хочете, щоб вас найменше мучили до самої смерті, навіть якщо ви станете свідком убивств наживо.

30 Речей, які ви ніколи не повинні гуглити

Тютюн

Нюхальний тютюн визначається як черговість тортур, самогубств, убивств та іншого контенту, який може справді змушує тебе почуватися дуже погано, якщо ти зустрінешся з кожним із них. Ne не потрібно робити цього дослідження в Інтернеті.

Поранених на війні

Хоча вони справді варті захоплення люди, які віддали власні життя на користь нації, більшість із них справді погано скінчили. Спалені живцем, жертви тортур та інших форм смерті й нещасних випадків, які, безумовно, залишають їхнє абсолютно невпізнанне обличчя.

Політики з вашої країни в глузливих цілях

Зрозуміло, поки ви читаєте цю статтю, ви усунули бажання шукати багато типів контенту, ви бачите, що ви можете увійти в базу даних і бути дослідженим, якщо ви хочете знайти такі дурні речі, як політик у вашій країні, який робить щось дуже недоречне.

блювота

Хоча було б ще дурнішим хотіти проводити частину власного часу, дивлячись на щось настільки прикре, як блювота або блювота, є люди, які люблять і, здається, захоплюються цим божевіллям, яке справді є. доволі некомфортно та неприємно .

Лобкові воші

Чому ви хочете побачити фотографії лобкових вошей, які виконують власну роботу? Це насправді досить бридка картина дивитися, що автоматично викличе у вас огиду й огиду.

Інтернет сповнений різної інформації про медичні стани, які матимуть на вас сильний вплив, якщо ви не займатиметеся медициною. Зоб — це абсолютно аномальний ріст, через який різна й прикра шия.

Ампутація

Інтернет — це насправді темний світ, і ви можете знайти навіть менш немислимі, як-от ампутації, які є живими записами. Якщо ви не хочете мати проблеми із законом через проведення подібного роду досліджень, не потрібно робити цього, і це абсолютно не весело чи приємно.

Копрофагія або фетиші

Якщо ви не є сексуально відкритою людиною, найкраще, щоб ви не додавали до власної пошукової системи нічого, що належало б до фетишів, уже не кажучи про копрофагію, яка надто широко визначається як добровільне проковтування калу.

Добавить комментарий