18.05.2024
Технології

3 Безкоштовні додатки для конвертації heic в jpg у windows

Із запуском iOS 11 Apple представила у власній операційній системі новий формат для збереження фотографій HEIC, Формат файлу зображення великої ефективності, дуже ефективний формат, розроблений розробниками кодека MPEG, що дає можливість нам записувати наші фотографії з найбільшою якістю і з мінімально можливим простором. Хоча цей формат повністю сумісний із продуктами Apple, інші системи, як-от Windows, не можуть працювати з ним за замовчуванням, і їм доводиться покладатися на сторонні додатки, щоб мати змогу відкривати, редагувати та змінювати їх легко.

Відтоді, як Apple почала працювати з цим форматом, в Інтернеті з’явилася незліченна безліч сумісних із ним застосунків, які справді дають змогу нам, приміром, відкривати файли HEIC у Windows для відображення фотографій, так, начебто вони були в нормальному розмірі.

Наявність таких додатків у нас на комп’ютері не має особливого значення для нас, утім, якщо ми збираємося брати наші фотографії з собою або ділитися ними з іншими людьми, у яких немає програми перегляду HEIC, ми можемо зіткнутися з труднощами при спробі їх відкрити. В даному випадку набагато краще поміняти в знаменитий звичайний формат, наприклад JPG, з додатками, які ми рекомендуємо нижче.

Додатки для безкоштовної конвертації HEIC в JPG

CopyTrans один з дуже простих додатків для зміни файлів цього формату Apple в JPG . Хоча головна функція цього додатка — мати можливість відкривати цей формат, коли ми встановлюємо його, він створює доступ у контекстному меню нашої Windows, що дає змогу нам одним клацанням миші поміняти будь-який малюнок HEIC у JPG.

3 Безкоштовні додатки для конвертації heic в jpg у windows

Ще один додаток, який призначений для зміни між цими форматами, — це Програма перегляду фотографій Apowersoft . Ця програма також працює, з одного боку, як засіб перегляду цього формату, а якщо дивитися інакше, як конвертер, що дає змогу нам змінити формат HEIC на інші різні формати, наприклад, JPG, PNG, TIFF, ICO або GIF. , серед іншого.

Третє, якщо ми в пошуках як можна вельми простий конвертер зображень, то ми повинні вибрати iMazing HEIC Converter . Ця програма дає нам можливість передавати зображення HEIC у такі формати, як JPG і PNG, з можливістю навіть збереження або видалення інформації EXIF із зображення, до цього всього до можливості налаштовувати якість зміни.

Найімовірніше, Windows по завершенню адаптується до цього формату зображення за замовчуванням, маючи змогу відкривати ці файли із засобу перегляду зображень за замовчуванням Windows у мінімально можливий час, не вдаючись для цього до сторонніх додатків. Але зараз здається, що Мікрософт не працювала над даною можливістю, тому, якщо ми хочемо бачити фотографії, збережені в цьому форматі Apple, тільки один варіант — застосовувати ці сторонні додатки для їхнього перегляду або зміни в d ‘ інші сумісні формати.

Ви коли-небудь працювали з форматом HEIC? Який додаток ви застосовуєте, щоб відкривати ці зображення та змінювати їх на інші формати?

Добавить комментарий