17.04.2024
Технології

30 Мільйонів паролів зламані в rockyou

Rockyou , сервіс, що пропонує такі додатки, як слайд-шоу, ігри та багато чого іншого для соцмережі Comme Фейсбук, Майспейс ou Оркут, не так давно був пірат і обслуговування понад 30 мільйонів слів de застарілий всієї його бази даних. Це саме по собі було б тривожним, але ситуація загострилася, коли стало зрозуміло, що паролі, що зберігаються в його базі даних, були ясними і звичайними.

30 Мільйонів паролів зламані в rockyou

Це означає, що доступ до більш ніж 30 мільйонів ігор, Email, імен користувачів і паролів відкрили для сторонніх атак. Ми також знаємо, що щонайменше одному хакеру вдалося отримати всі дані і всі паролі і що маленьку вибірку було розміщено в Інтернеті.

Магазини Rockyou не тільки отримують доступ до даних про свій сервіс, а й до соцмереж, таких як Фейсбук, Майспейс ou Orkut Таким чином, перейшовши на цей сервер, легше застосовувати дані для доступу до цих соцмереж. Охоронна компанія Імперва ввела понад 30 мільйонів паролів, які підібрали користувачі Рок’ю, щоб уберегти їхні рахунки, їхні висновки були більш ніж тривожними.

— Близько 30% користувачів підібрали паролі, що дорівнюють або менші за Символи 6

— З іншого боку, практично 60% користувачів мають підібрав їхні слівця de застарілий, обмеженої кількості символів і буквено-цифрових

— Близько 50% користувачів застосовуйте сленгові імена, послідовні слова і числа, сусідні клавіші тощо.

— Дуже затребуваний пароль серед користувачів: 123456

Вони також рекомендують застосовувати менеджер паролів , слово de застарілий різні для будь-якого сайту, на якому вони проходять реєстрацію, навіть для місць або сайтів, де конфіденційність не велика проблема, запишіть їхні паролі в надійному місці, навіть у вашому гаманці або гаманці або тільки краще, ключ, він вам допоможе це запам’ятати, і додають, що ніколи не довіряють ні власним реквізитам банку, ні трьом значущішим паролям, таким як вебпошта, лікар і т.д.

Добавить комментарий