15.04.2024
Технології

35 Найкращих сайтів для завантаження книг

Читання — один із найлегших способів отримати знання та провести довгі години за розвагами. Якщо ви хочете читати власні улюблені історії в будь-який час, пам’ятайте, що існують цифрові формати, наприклад EPUB і PDF, які ви можете легко завантажити на власний комп’ютер або переносні пристрої. Для цього у вас є широкий вибір сайти для читання online або скачування книг безкоштовно.

Інтернет сповнений безкоштовні електронні книги, які ви можете завантажити, поповнити власну колекцію новими читаннями, якими ви можете зі зручністю насолоджуватися з будь-якого місця і в найрізноманітніших форматах. Нижче ви зможете знайти багато сторінок для скачування книжок усіх видів, чи то бестселери, чи то літературна класика, чи то абстрактні тексти, чи то навіть націлені на конкретну аудиторію. Дізнайтеся більше про це нижче.

Google книги

Це безкоштовний розділ, де ви можете шукати книги в різних жанрах. Тут вам доведеться тільки ввести назву потрібного вам примірника, чи то класика, чи то бестселери, чи то багато чого іншого. Всі книги доступні в найрізноманітніших форматах, і у вас є можливість перевірити оцінки та коментарі інших користувачів, щоб переконатися, що ви зробили грамотний вибір.

Офіційна сторінка: https://books.google.es/

Відкрита бібліотека

35 Найкращих сайтів для завантаження книг

Відкрити бібліотеку пропонує понад мільйон електронних книг, яку ви можете завантажити безкоштовно. Являє собою відкритий проект некомерційного Інтернет-архіву, де дані є загальнодоступними, документація відкрита, а завантаження безкоштовне. Так само у вас є різні електронні формати завантаження або можливість взяти в борг їх, як якщо б це була бібліотека.

Однак одним мінусом, який зазвичай представлений на даній сторінці, вважається те, що більшість книг англійською, хоча є розділи з копіями іспанською мовою. Тому, якщо ви добре володієте мовою, це може бути для вас чудовим варіантом.

Офіційна сторінка: https://openlibrary.org/

Проект Гутенберга

Це сайт, який існує в Інтернеті понад десять років і який пропонує завантажувані електронні книжки художньої та розважальної тематики безкоштовно. З цією платформою у вас буде у вас в розпорядженні понад 60 000 копій, які ви можете завантажити в найрізноманітніших форматах, включно з PDF. Крім того, Project Gutenberg має шкалу читання, щоб ви могли знати рівень складності, який представлятиме ваша книжка.

Його інтерфейс не легкодоступний, а його домашня сторінка не дуже гарна, проте він має різні категорії та функції Це дасть змогу вам легко та легко отримувати задоволення від читання.

Офіційна сторінка: https://www.gutenberg.org/

ManyBooks.net

35 Найкращих сайтів для завантаження книг

Це платформа, на якій ви зможете знайти великий вибір книжок англійською завантажити безкоштовно. Загалом на сайті має понад 33 примірники, організовані за категоріями, але ви також можете фільтрувати та сегментувати пошук за мовою. Також потрібно сказати, що сторінка містить різні аудіокниги, якими ви можете насолоджуватися без якихось неприємностей.

Офіційна сторінка: https://manybooks.net/

Europeana

Europeana — найбільша електронна бібліотека в країнах Європи, що пропонує дуже широку колекцію книжок у цифровому форматі та здебільшого у вільному доступі, тому їх можна скачати безкоштовно. Сайт доступний різними мовами, зокрема іспанською. Більше того, він пропонує 62 168 431 контент, зокрема книги, твори художнього мистецтва, пісні та відео з європейського континенту.

Офіційна сторінка: https://classic.europeana.eu/portal/es

Public Domain

Public Domain — це сайт, на якому ви зможете знайти тексти на великий вибір тем у цифровому форматі та здебільшого у вільному доступі, тож вони безкоштовні. Однак перш ніж почати завантаження книги, сторінка подбає про те, щоб перевірити правовий статус копії в будь-якій країні. На цьому сайті ви зможете знайти книжки у всіх форматах, чи то електронна книжка, читалка, HTML, PDF тощо. Тому підбирати той, який вам найкраще підійде, залишається за вами.

Офіційна сторінка: http://www.dominiopublico.es

Вікітека

Як і Вікіпедія, Wikisource — це проєкт Вікімедіа, що визначає себе як онлайн-бібліотеку з повністю оригінальними книжками, що перебувають у вільному доступі або які навіть були випущені під іншими ліцензіями. Підібравши цю сторінку, ви зможете безпосередньо читати необхідні вам заголовки або завантажити безкоштовно у форматі PDF .

Точно також, платформа посилається на незвичайне походження книги, щоб запропонувати вам пристойну кількість форматів завантаження. Крім того, Wikisource доступний практично всіма мовами світу і пропонує тексти всіх видів, від дидактичних до епічних оповідань.

Офіційна сторінка: http://es.wikisource.org

бібліотека

Libroteca — це сторінка, що містить до 16 000 фунтів абсолютно без прав, які можна завантажити безкоштовно. Тому на сайті немає ділових новин, хоча на ньому є бестселери державної служби, як-от "Мистецтво війни", та решта традиційних літературних перлин з усього світу. Він має різні формати завантаження, а ще документи та аудіокниги a Votre розпорядження.

Офіційна сторінка: http://libroteca.net

Електронна книжка

Ebooksgo — одна з найкращих сторінок для безкоштовного скачування книжок. Усі опубліковані копії перебувають під ліцензією Creative Commons, GFDL і всі ті, що поширюються абсолютно безкоштовно. Платформа має англійські тексти, які є організовано за категоріями та будь-яка робота має власне посилання для скачування, яке залежить від типу ліцензії.

Офіційна сторінка: http://ebooksgo.org

Безкоштовна перевірка книг

Freebook Sifter — це сайт, на якому є чудовий список книг, знайдених безкоштовно на Amazon в Англії, Канаді, Іспанії та інших країнах. Він також містить копії джерел, як-от Project Gutenberg, і панель, де ви можете знайти список за жанром або предметом, а ще кількість книг, доступних у кожному розділі, щоб знайти необхідний літературний твір.

Офіційна сторінка: http://www.freebooksifter.com/

Зарезервувати курси

Це чудова сторінка для безкоштовного скачування книжок, оскільки вона має 20 примірників для найрізноманітніших типів читачів, особливо любителі наукової фантастики. Щоб знайти їх, у вас є потужна пошукова система, а ще варіанти за автором і за категоріями. Загалом, це має простий у застосуванні інтерфейс знайти потрібні книжки.

Офіційна сторінка: https://www.bookyards.com/mobile/authors.php

Bookboon

Bookboon — це сайт та онлайн-видавнича компанія, що пропонує 1 книжку у 2-ух різних форматах, зокрема електронні та електронні книги. Він доступний різними мовами і здебільшого спрямований на публікацію тексти для студентів, які вивчають бізнес, інженерні науки та інформатику.

Офіційна сторінка: https://bookboon.com/es

Еспабук

35 Найкращих сайтів для завантаження книг

Це сторінка, на якій ви матимете доступ до дуже великої добірки цифрових текстів, які можна завантажити безоплатно без проблем. Загалом його бібліотека налічує до 62 200 книжок різних жанрів. Щоб знайти вподобану копію, ви маєте ефективну пошукову систему, яка фільтрує їх за алфавітом, за жанрами або за головною сторінкою, де зазвичай з’являються найчитаніші книжки.

Офіційна сторінка: https://www.espaebook2.com/

OpenLibra

OpenLibra дає вам дуже велику онлайн-бібліотеку книг єдиного користування. На даній сторінці ви здебільшого знайдете копії з технічної та ІТ тематики, включно з посібниками та текстами, доступними для скачування в будь-якому імпорті чи в будь-якому форматі, а також іспанською. Також, для виконання бажаного пошуку у вас у розпорядженні буде панель пошуку, що дає змогу легко і швидко знайти необхідну книгу.

Офіційна сторінка: https://openlibra.com/es

Опублікувати

35 Найкращих сайтів для завантаження книг

Epublibre — одна з найкращих сторінок для завантаження книжок, тому що у неї дуже дуже великий каталог, який перевищує 16 примірників. Він має незвичайний метод завантаження з торрент-серверами і zbigz-серверами, які дуже прості в застосуванні. Більш того, він не має агресивної реклами .

Офіційна сторінка: https://epublibre.gratis/

Електронна бібліотека

З трохи старим інтерфейсом, Бібліотека позиціонується як один із майданчиків з одним із дуже повних книжкових каталогів, представлення до 100 000 книг, включно з титулами з медицини, науки, кулінарії та театру. Крім того, щоб спростити пошук текстів, є у нього хороша пошукова машина, розташована на його домашній сторінці, а ще розділи, де книги організовані за темами.

Добавить комментарий