22.07.2024
Технології

6 Найкращих інструментів стрес-тестування wan у 2020 році

Глобальна мережа або WAN вважається основою IT для більшості організацій. Ми говоримо про мережеві з’єднання, які забезпечують зв’язок між кожним із розташувань, сайтів, філій тощо. Д. WAN дає можливість кожному обмінюватися ресурсами, обладнанням, інформацією — усім, що робить організацію такою, якою вона є. Тож зрозуміло, що WAN має працювати нормально. Але WAN зазвичай надається постачальником і за договором на конкретну смугу пропускання або здатність пропускання.

Однак що трапиться, коли буде досягнуто повної пропускної здатності інтернет-мережі? Це не те, чого ви хочете навчитися на своєму гіркому досвіді. Тут можуть знадобитися інструменти стрес-тестування WAN. І зараз ми розглядатимемо шість найкращих інструментів для стрес-тестування WAN.

6 Найкращих інструментів стрес-тестування wan у 2020 році

> > Як це зроблено? Але перш за все ми спробуємо пояснити, що таке стрес-тести WAN. Нарешті, ми розглядатимемо 6 найкращих інструментів, які ми можемо знайти для стрес-тестування WAN. Давайте починаємо!

Стрес-тест WAN — що це таке?

Перед тим як ми зможемо поглянути на інструменти стрес-тестування WAN, ми повинні домовитися про те, що таке стрес-тестування WAN. Нам необхідно знати, чому хтось захоче провести такий тест і чого очікувати. Давайте спочатку спробуємо дати визначення концепції. Стрес-тестування WAN включає відправку в канал WAN максимального обсягу даних, який він може нести. Але для чого комусь при здоровому глузді це робити? Здебільшого є дві причини.

Перша причина для запуску цього типу тесту — вимірювання ефектної смуги пропускання каналу інтернет-мережі. Тут ви можете побачити підтвердження того, що наш постачальник дійсно дає нам те, за що ми оплачуємо. Інша причина, з якої ви можете захотіти провести таке тестування, — це оцінити дію перевантаження смуги пропускання на нормальну роботу. Є й інші причини, наприклад, підтвердження того, що пріоритезація або формування трафіку все ще працює під час перевантаження інтернет-мережі.

Незалежно від причини, з якої ви захотіли випробувати мережу інтернет, ви повинні знати про потенційні наслідки стрес-тестування. Перевантаження мережі нечасто залишається непоміченим, і тип стрес-тесту інтернет-мережі, який ви проводите, може вплинути на кожного користувача. Якщо вашою метою не вважається спостереження за цими впливами, неухильно рекомендується запускати ці тести в періоди низького навантаження, коли вплив буде менш значним.

Для чого мені необхідний інструмент? Чи можу я зробити це вручну?

У наймудріших із наших читачів може з’явитися спокуса поставити запитання: "Чи можу я вручну випробувати власну мережу інтернет без застосування якихось інструментів?" І звичайна відповідь — так, зрозуміло, можете. Стрес-тестування у WAN може бути таким же простим, як знайти великий файл відомого розміру і завантажити його в піч WAN. Міряючи час, який потрібен для передачі файлу, і знаючи його правильний розмір, практично легко визначити, наприклад, ефективну здатність пропуску з’єднання в бітах на секунду.

Але чи справді це так просто? Можливо, ні. Перша проблема з цим варіантом — це файл, застосовуваний для тесту. Щоб тест мав справжню цінність, він має виконуватися на великому файлі. Залежно від вашого бізнесу отримати файл досить великих розмірів може бути проблематично. Крім того, ваш розрахунок може завершитися без урахування певних чинників, що можуть вплинути на продуктивність копіювання файлу до цього всього до інтернет-мережі. І ми скоро виявимо, що спеціальні інструменти стрес-тестування WAN надають багато розширених функцій, які просто неможливі при простому копіюванні файлів.

Переваги застосування інструментів стрес-тестування WAN

Давайте поглянемо на переваги застосування інструментів стрес-тестування WAN. По-перше, вони відповідають за створення переданих даних. Не потрібно шукати або створювати тестовий файл. Деякі інструменти генерують випадкові дані, інші відсилають відому черговість бітів. Ще однією величезною перевагою вважається те, що більшість інструментів стрес-тестування обробляють усі обчислення і надають результати в бітах за секунду. Більш просунуті інструменти також будуть поміряти різні інші параметри під час тесту, наприклад затримка передачі або джиттер.

Але однією з дуже яскравих переваг багатьох інструментів стрес-тестування WAN є те, що вони дають змогу моделювати будь-який тип трафіку, а не тільки передачу файлів. Це може бути важливо для деяких підключень WAN, де існує якась модель трафіку. Багато глобальних мереж несуть різний трафік із найрізноманітнішими перевагами. Наприклад, доступ до бази даних може вважатися більш значущим для бізнесу, ніж доставка по email. Тому, мережу інтернет можна налаштувати для маршрутизації трафіку бази даних перед електронною поштою. Однак якщо вам необхідно перевірити, як працює email під час передачі високих обсягів даних до бази даних і з неї, вам знадобиться спеціальний інструмент, здатний імітувати будь-який вид трафіку.

І що ще менш важливо, деякі інструменти стрес-тестування WAN мають додаткові функції, наприклад можливість відображати результати тестування на графіках або експортувати їх в електронну таблицю. Деякі інструменти також дають змогу заздалегідь налаштувати параметри тесту і зберегти їх для повторного застосування.

Найкращі інструменти для стрес-тестування WAN

Ми вивчили ринок у пошуку найкращих інструментів для стрес-тестування WAN. Вони сильно відрізняються за власними практичними можливостями, але вони всі вважаються прекрасними і надійними продуктами. Вибір найкращого для вас багато в чому залежить від вашого особистого смаку, а ще від того, які функції вам можуть знадобитися.

1. Генератор мережевого трафіку SolarWinds WAN Killer (безкоштовна проба)

SolarWinds — популярне ім’я в управлінні мережею, про яке чули тільки деякі менеджери. Компанія виробляє одні з найкращих інструментів управління мережею на ринку. Зокрема, SolarWinds Network Performance Monitor визнали багатьма одним із чудових доступних інструментів моніторингу пропускної здатності мережі. І, немов цього було недостатньо, SolarWinds також пред’явив нам кілька безкоштовних інструментів, кожен з яких призначається для певних потреб мережевих адміністраторів. Ці інструменти включають всім відомий сервер Kiwi Syslog або розширений калькулятор підмережі.

А коли доходить справа до стрес-тестування WAN, пропозиція SolarWinds називається Генератор мережевого трафіку WAN Killer і вважається частиною набору інструменти de Інженер SolarWinds . Цей інструмент, як і більшість інших інструментів від цього виробника, просто чудовий. Інструмент дасть можливість вам легко налаштувати IP-адресу та ім’я хоста, на які ви хочете відправляти випадковий трафік. Це дасть можливість вам показати такі параметри, як номери портів, розмір пакета і відсоток застосовуваної смуги пропускання. І це навіть дає можливість вам змінювати налаштування точки коду диференційованих послуг (DSCP) і явного повідомлення про перевантаження (ECN).

>> Безкоштовна пробна версія: Інструментарій інженера SolarWinds

Цей інструмент дійсно призначається для залучення трафіку, а не для його вимірювання. Його основне застосування — для таких завдань, як тестування пріоритезації трафіку і балансування навантаження. Ви можете застосувати його, щоб переконатися, що вашу глобальну мережу налаштовано правильно і що значні обсяги неважливого трафіку, що генерується даним інструментом, не впливають негативно на інший трафік. Рівень тонкого налаштування, який дає можливість інструмент, дасть можливість вам створити фактично будь-яку ситуацію.

Le генератор SolarWinds WAN Вбивця мережевого трафіку вважається частиною Комплекта інструментів інженера, набір з більш ніж 60 різних інструментів. Комплект інструментів включає комбінацію найважливіших безкоштовних інструментів SolarWinds в комбінуванні з багатьма унікальними інструментами, які ви більше ніде не знайдете. І більшість включених інструментів інтегровано в загальну панель інструментів, з якої вони без проблем доступні. Комплект інструментів інженер SolarWinds (зокрема Генератор мережевого трафіку WAN Killer) коштує 1 американських доларів, що вважається вартістю за настільну установку. Вам буде потрібна ліцензія для будь-якого користувача інструменту. Беручи до уваги всі включені інструменти, він коштує за дуже хорошою ціною. І якщо ви хочете випробувати інструментарій, ви можете отримати 14-денну пробну версію на сайті SolarWinds .

Інші елементи набору інструментів SolarWinds Engineer

Набір інструменти від інженера SolarWinds включає кілька інструментів, приготованих для вирішення проблем. Подібні інструменти, як Ping Sweep, DNS Analyzer і TraceRoute, можуть застосовуватися для діагностики мережі та швидкого вирішення непростих мережевих проблем. Адміністратори, розраховані на безпеку, можуть застосувати деякі інструменти в наборі інструментів для моделювання атак і виявлення вразливостей.

> > Деякі з їхніх інструментів відстежують ваші пристрої та генерують попередження для доступність або здоров’я. Нарешті, ви можете застосувати деякі з увімкнених інструментів для управління конфігурацією та консолідації записів.

Ось список деяких інших інструментів, які ви зможете знайти в Комплекті інструментів SolarWinds Engineer :

 • Сканер портів
 • Пристрій зіставлення портів комутатора
 • SNMP сканування
 • IP-браузер
 • Виявлення MAC-адреси
 • Ping сканування
 • Монітор часу відгуку
 • Монітор процесора
 • Монітор пам’яті
 • Монітор інтерфейсу
 • TraceRoute
 • Розшифровка пароля роутера
 • Атака перебором SNMP
 • Атака за словником SNMP
 • Порівняння комбінацій, завантажувач, завантажувач і редактор
 • Редактор пасток SNMP і приймач пасток SNMP
 • Калькулятор підмережі
 • Монітор області DHCP
 • Аналізатор структури DNS
 • DNS аудит
 • Керування IP-адресами

з подібною кількістю елементів, включених у комплект інструментів SolarWinds Engineer, найкраще спробувати його і особисто переконатися, що він може зробити для вас. А з доступною 14-денною безкоштовною пробною версією дійсно немає причин не спробувати.

Офіційне посилання для завантаження: https://www.solarwinds.com/engineers-toolset

2. тест швидкості LAN

Не звертаючи уваги на власну назву, test de Швидкість LAN від TotuSoft можна досить добре застосовувати для тестування WAN-з’єднань. Даний інструмент був розроблений як простий, але потужний інструмент, щоб провести вимірювання швидкості передачі файлів, жорсткого диска, USB-накопичувача і швидкості мережі. Щоб перевірити з’єднання WAN, все, що вам необхідно зробити, це вибрати пункт призначення на сайті, де ви хочете перевірити з’єднання WAN. Потім інструмент створить файл у пам’яті та передаватиме його туди й назад, уникаючи оманливих ефектів кешування файлів Windows або Mac, при цьому відстежуючи, скільки часу це займає. Тоді він зробить всю математику за вас.

> Ace> Сервер Тест швидкості LAN замість загальної папки як місце призначення. Це успішно виключає доступ до диска з рівняння. Тест швидкості LAN доступний у полегшеній версії з обмеженою функціональністю. Практично, при першій установці він функціонує як версія Lite. Щоб отримати доступ до розширених функцій, вам необхідно придбати доступну ліцензію всього за десять американських доларів, вже не кажучи про кількість.

3. LANBench

LANBench, автор: Zach Saw — старіший інструмент, однак він все ще доступний на безлічі сайтів завантаження програмного забезпечення, хоча сайту розробника більше немає. Цей інструмент являє собою безкоштовну портативну довідкову утиліту TCP-мережі. Він призначається для контролю продуктивності мережі між двома комп’ютерами і побудований на Winsock 2.2. LANBench тільки перевіряє продуктивність TCP і розраховується на невелике завантаження ЦП, щоб можна було повністю випробувати чисту продуктивність вашої мережі.

> LANBench > Один екземпляр функціонує як сервер, а інший як замовник. На стороні сервера все, що вам необхідно зробити, це натиснути кнопку "Слухати". Усе налаштування інструменту виконується на стороні клієнта. Припустимо, вам потрібно показати IP-адресу сервера, і є кілька інших параметрів, які ви можете налаштувати, приміром, тривалість тесту, розмір пакета, режим підключення і передачі.

4. NetIO-GUI

NetIO-GUI насправді інтерфейс безплатний за допомогою кросплатформенної утиліти командного рядка netio. Він міряє час відгуку ICMP, а ще швидкість передавання мережею для різноманітних розмірів пакетів і протоколів. Усі ваші результати зберігаються у файлі бази даних SQLite і можуть бути легко порівняні. Цей інструмент доступний у вигляді встановлюваного програмного забезпечення або портативного інструменту.

> Ace> NetIO-GUI має працювати на 2-ох комп’ютерах на кожному кінці інтернет-мережі, яку ви намагаєтеся випробувати. Одна сторона функціонує в режимі клієнта, а інша — в режимі сервера. Щоб застосовувати його, просто натисніть кнопку "Пуск" на сервері. На клієнті вам доведеться ввести IP-адресу сервера і, якщо знадобиться, вибрати протокол (TCP або UDP), який ви хочете застосовувати для тесту. Потім NetIO перевіряє можливість підключення, застосовуючи кілька пакетів різноманітних розмірів.

5. Нетстрес

Нетстресс from Nuts About Nets — ще один безкоштовний і звичайний інструмент для тестування продуктивності мережі. Як і більшість продуктів з нашого списку, NetStress також вимагає запуску на персональних комп’ютерах на кожному кінці інтернет-мережі, яку ви хочете випробувати. Однак, на відміну від своїх конкурентів, він може автоматично шукати IP-адресу одержувача.

> Выполнить> Нетстрес дуже простий. Просто клацніть 0.0.0.0.0 поруч з IP-адресою, отриманою віддалено, виберіть IP-адресу, що з’являється у вікні, і натисніть OK. Щойно кнопку запуску буде активовано, просто натисніть на неї, і інструмент почне надсилати та поміряти продуктивність TCP і UDP. Унікальна особливість цього інструменту — можливість змінювати розмір MTU. Загалом NetStress — хороший, але простий інструмент.

6. Посилання PassMark

Le программное обеспечение Тест производительности от PassMark — это комплект инструментов для тестирования ПК, который поставляется с расширенным сетевым тестированием. Он может тестировать IPv4 / IPv6 и дает возможность пользователю устанавливать размер блока данных и включать управление пропускной способности UDP. Этот расширенный инструмент тестирования сети доступен из Advanced> Network у рядку меню PerfomanceTest.

> > Хоч і небагато, але цього має бути цілком достатньо, щоб визначити стабільність продуктивності мережі.

Підводячи підсумок

Деякі з розглянутих тут інструментів дуже прості, а інші найбільш складні. Однак нехай вас не обманюють нескладні інструменти. Стрес-тестування не вимагає складних інструментів. Як ми бачили, це можна зробити навіть вручну. Але з подібною кількістю доступних інструментів немає причин йти ручним шляхом. Маючи так багато безкоштовних інструментів, у вас може з’явитися спокуса уникнути дорогих пропозицій, як-от SolarWinds Engineer’s Toolkit, але з доступною безкоштовною пробною версією ми можемо тільки порадити вам спробувати. Цей комплект інструментів обов’язково вам підійде.

Добавить комментарий