28.05.2024
Технології

5 Причин з цих причин відмовитися від масштабування як застосунку для відеодзвінків

Zoom звинувачують у небезпеці. Як ми вас там попереджали Через два-три дні компанія зазнала провалу через серію технічних проблем, які пов’язані, можливо, з неправильними бізнес-рішеннями. Хоча через обмеження по всій планеті він виріс, як мох, зараз його застосування повністю зменшується. Ми вам пояснимо чому не застосовувати цей додаток для відеодзвінків.

5 Причин з цих причин відмовитися від масштабування як застосунку для відеодзвінків

З цих же причин il заборонено для співробітників НАСА, SpaceX та Apple застосовувати цей додаток для відеодзвінків, а ще той момент, що саме FBI рекомендується не застосовувати його. Це також заборонено в коледжах Нью-Йорка канцлером Міністерства освіти.

Zoom не застосовує наскрізне шифрування

Головна причина не застосовувати Zoom у тому, що він не застосовує наскрізне шифрування. Щоб такий застосунок був абсолютно захищеним, розмову потрібно спочатку зашифрувати на пристрої користувача, який надсилає дані, і розшифрувати винятково на пристрої, що приймає. Таким чином, ми даємо гарантію, що людина, яка перехоплює повідомлення, не помітить зміст відеодзвінків.

Zoom, з іншого боку, використовує шифрування, але виключно на транспортному рівні. Інакше кажучи розмови зашифровані, що захищає їх від потенційного зловмисника, але не від самого Zoom. Однак це не тільки погано, оскільки контент доступний для своїх співробітників додатка, а й якщо хтось атакує сервери компанії, він також отримає доступ до цих дзвінків.

5 Причин з цих причин відмовитися від масштабування як застосунку для відеодзвінків

І, якщо цього було недостатньо, уряди також могли б отримати доступ до цих даних, якби було юридичне зобов’язання, або, як мінімум, керівництво США. Це головна причина, через яку Apple ніколи не передає дані з айфонів злочинців: не завдяки тому, що вона цього не хоче, а завдяки тому, що у неї немає для цього технічних засобів. "Ми уявляємо, що можемо домогтися більшого з нашим дизайном шифрування", reconnait сама компанія.

КНР може отримати доступ до ваших розмов

І власне тому КНР може відстежувати відеодзвінки через додаток . Дійсно, 5 із 73 серверів Zoom розміщені в Китаї. Ключі шифрування для відеодзвінків генеруються на таких серверах, Таким чином, КНР мав би право запросити ці ключі, оскільки сервери розміщені в азіатській країні.

Хто завгодно може вступати в незахищені розмови інших людей

Хоча це правда, що Zoom надає шанс входити у вашу розмову лише за допомогою пароля, це не дуже потрібно, а ще можливо не в будь-яких ситуаціях. А річ у тім, що в будь-якої кішки є код доступу. Якщо хтось вирішить ризикнути і згенерувати ці коди навмання доки він не знайде кота, не захищеного паролем, він міг спіймати це.

І хоча ця можливість є дуже малоймовірною, насправді вона не така вже й велика. : хтось увійшов оголений у відеоконференцію норвезької школи в силу того, що вгадав код доступу кота. І це не один випадок, коли таке трапилося, оскільки багато шкіл у Сполучених Штатах також були закриті через аналогічні ситуації.

Уявіть, що ви розмовляєте з усіма членами сім’ї, і раптом хтось входить у чат. Або що ви ведете професійну розмову — скажімо, співбесіду під час прийому на роботу — і хтось дивує учасників. Хоча це правда, цього можна уникнути, використавши пароль до чату, хоча, як ми вже розповідали, це не завжди можливо.

Zoom ділиться вашими даними з Facebook, навіть у тому випадку, якщо ви не застосовуєте соцмережу

5 Причин з цих причин відмовитися від масштабування як застосунку для відеодзвінків

Якщо навіть у вас немає облікового запису в соцмережі, якщо ви застосовуєте застосунок Zoom для iOS, ваші дані можуть бути передані у Facebook . Ці відомості включають час запуску програми, інформацію про пристрій і розташування, а ще телефонну компанію. Згідно з Материнські плати дослідження, ці відомості будуть передані з метою створення персоналізованої реклами. Ми не можемо знайти його навіть у заяві про конфіденційність застосунку.

Zoom може відкрити вашу інформацію для входу в Windows

5 Причин з цих причин відмовитися від масштабування як застосунку для відеодзвінків

Якщо ви застосовуєте Zoom на комп’ютері з Windows, доступ до даних до вашого комп’ютера, а також ваша адреса електронної пошти та фото користувача не можуть бути розкриті що, натиснувши на шкідливе посилання. Однак цей недолік легко виправити, просто обмеживши додаток маршрутизацією мережевих маршрутів.

На додаток до всього цього, ми виявили, що інші проблеми, як-от Zoom, також діляться вашим профілем із полівінілхлориду, згідно з американськими ЗМІ. Нью-Йорк Таймс, до цього всього до його свого трюку, щоб вірусів в macOS для отримати адміністративні права, що він робить сам по собі. не означає нічого поганого, однак це не чиста пшениця.

Судячи з того, що ми бачимо, якщо ви насправді по-справжньому прихильні до власної конфіденційності, Zoom — це жах. Однак компанія оголосила, що вона не буде запускати якісь нові функції в наступні 3 місяці, зосередившись на виправленні цих всіх помилок.

Добавить комментарий