13.07.2024
Технології

5 Додатків, які зроблять біг і біг підтюпцем приємнішими

Біг часто може здатися нудною вправою. Тут мало різноманіття, і постійний рух заважає вам зосередитися на подкастах чи аудіокнигах. Тож не завжди можна весело скоротати час під час бігу, але додатки можуть усе змінити.

На щастя, деякі розробники намагаються додати елемент розваги в це заняття, граючи у власні поточні сеанси. Ось найкращі додатки, які роблять роботу приємнішою.

Зомбі, біжіть!

5 Додатків, які зроблять біг і біг підтюпцем приємнішими

Ви коли-небудь мріяли врятуватися втечею у світі, наповненому зомбі? Гра під назвою Zombies, Run! дає можливість вам випробувати власне це. Перетворіть (фактично) нудні маршрути, які ви знаєте, на стежки, що кишать зомбі. Перед вами стоїть завдання — зарезервувати його, поки ви не доберетеся до притулку, збираючи припаси по дорозі.

Почніть із вибору місії. У кожного різна відстань і швидкість. Щоб втекти, вам потрібно буде підтримувати встановлений ритм. Щойно ви почнете бігати, застосунок посилюватиме хвилювання через ваші навушники за допомогою радіоповідомлення від членів вашої команди, історій, драматичних результатів і криків зомбі, коли ви сповільнюєтеся.

У міру того, як ви подорожуєте маршрутом, застосунок автоматично додає у вашу сумку розкидані за маршрутом припаси. Крім того, у вас є можливість переглядати власну статистику і прогрес на карті.

Зомбі, тікайте! це безкоштовно, проте за щомісячну плату в розмірі 6 доларів ви можете відразу розблокувати всі історії.

Милі солідарності, заявки від людей і для людей

Charity Miles перетворює ваші кар’єрні милі на гроші за справу позитивну. Він відстежує ваші рухи, чи то біг, чи то катання на велосипеді, чи то прогулянка. Залежно від пройденої відстані Charity Miles розраховує суму, яку ви можете пожертвувати будь-якій із 40 доступних благодійних організацій. Вони підтримують безліч причин, від БАС до раку.

Додаток підтримується низкою спонсорів, тому вам не варто хвилюватися про розкриття власних даних в обмін на підтримку благодійності. Крім того, Charity Miles може синхронізувати вашу статистику зі сторонніх джерел, наприклад як трекер Fitbit. Charity Miles також має кілька соціальних інструментів, які справді дають змогу вам займатися спортом і заробляти гроші разом із компанією друзів.

Charity Miles — це простий спосіб максимально застосовувати вашу кар’єру. Окрім спалювання калорій, ви можете підтримати справу, не витрачаючи жодної копійки. А також біг — не лише один спосіб заробити гроші на благодійність.

Степбет

StepBet — ще один чудовий додаток, який винагороджує вас за активність. Додаток привносить у ваші тренування ідею ставок, однак, на відміну від Charity Miles, він вимагає деякого введення. Ідея проста і може навіть спонукати вас більше бігати.

StepBet проводить громадські змагання з фітнес-завданнями. Для участі слід витратити невелику суму. Таким чином, чим більше учасників, тим більше призів.

Джекпот розподіляється рівномірно після закінчення періоду дії завдання, і люди, які досягли заданих цілей, отримують винагороду. Однак користувачам, які не змогли досягти заданих цілей, слід розпрощатися з власними ставками. StepBet не має своєї системи відстеження. Замість цього він покладено на сторонні джерела, наприклад цей Google Fit, Samsung Health, Garmin і Fitbit.

RockMyRun

5 Додатків, які зроблять біг і біг підтюпцем приємнішими

Плейлисти з вправами в потокових сервісах, наприклад як Spotify, не підійдуть для всіх. Багато хто з нас по завершенню пропускає треки і перемикає плейлисти набагато частіше, ніж хочеться.

Увійдіть у RockMyRun, застосунок, який розуміє ваш власний ритм і активно намагається вибрати йому ритм музики. RockMyRun був розроблений у партнерстві з кількома чудовими ді-джеями галузі, включно з Девідом Геттою, Зеддом, Афроджеком і Майором Лазером.

Ви також можете показати власну мету, і додаток оновлюватиме пісню залежно від вашого часу. Крім звичайних електронних і домашніх плейлистів, ви можете підбирати з безлічі жанрів, включно з кантрі, поп і рок.

Run An Empire, один із дуже кумедних додатків

5 Додатків, які зроблять біг і біг підтюпцем приємнішими

Run An Empire — це важлива гра, дія якої відбувається в реальності. Ваша мета — виростити власну імперію і захопити побільше територій. А для цього вам потрібно буде пройтися або побігати поруч із ними. Отже, у цій грі, щоб добувати ресурси і завойовувати нові місця, вам потрібно буде одягати кросівки і долати їх пішки.

У міру того, як ви накопичуєте милі, гра нагороджує вас більшою робочою силою, воїнами, цифровими деталями та іншими смаколиками. Оскільки Run An Empire — це гра в теперішньому часі, вам знадобиться регулярно битися з власними сусідами та іншими гравцями за території.

Ви можете підключити Run An Empire до зовнішніх аксесуарів для фітнесу та інших застосунків; він навіть відображає повний набір статистики, наприклад, скільки калорій ви спалили. Це безкоштовно, але ви можете збільшити власний рівень, купивши в місцевій валюті.

Добавить комментарий