21.05.2024
Технології

6 Найкращих додатків для покращення вашого письма

Існує багато людей, які вміють писати хороші статті чи книжки без великих зусиль, хоча за цим стоїть багато роботи. Однак іншим людям потрібно працювати багато, щоб досягти того ж рівня, і для цього їм необхідно покращити власне письмо.

Усе змінилося завдяки досягненням у галузі технологій. І тепер дійсно можливо скористатися перевагами Інтернету, щоб удосконалюватися набагато стрімкішими темпами. Таким чином, ми можемо застосовувати різні додатки, щоб поліпшити те, як ми пишемо.

Щоб це зробити потрібно вчимося покращити свій час, зосереджуючись на тому, що дійсно допомагає нам покращуватися і продовжувати рухатися вперед. Організація важлива для того, щоб процес став більш успішним.

Тепер, як ви це отримаєте? Перший крок — це організувати себе і заощадити час. Чим більше у вас буде часу, тим краще ви не тільки станете кращими. В іншому випадку у вас теж буде більше енергії, щоб залишатися зосередженим.

Для цього потрібні додатки, які нам у цьому допомагають. У цій статті ми порекомендуємо вам 6 найкращих додатків, щоб ви могли покращити власне письмо.

Застосунки з метою покращення мого письма

Ми збираємося побачити доволі детальний список найкращих додатків, які слугують для цієї мети.

Кофітивність

Для багатьох людей потрібно слухати музику, щоб розслабитися і продуктивно попрацювати. Якщо це ваш випадок, Coffitivity це те, що ви хочете знайти. Сайт дає нам можливість слухати дуже тиху музику, яка допомагає нам розвивати наші творчі здібності.

Таким чином нам вдається збільшити нашу ефективність і продуктивність. Перед написанням активуйте одну з музичних композицій у додатку, і ви зможете побачити, наскільки різко покращиться ваша продуктивність. Усі пісні, обрані в цьому додатку, були створені з цією ідеєю.

Зворотний словник OneLook

Зрозуміло, неодноразово ви зустрічали слово, яке не знали, що воно означає, в інших випадках ви не знаєте, яке слово застосовувати, щоб продовжити писати. Якщо так, то Зворотний словник OneLook для вас.

Являє собою інструмент, який дає можливість нам шукати і створювати список слів, що відповідають вашому запиту. Таким чином, ми можемо знайти різні слова, які зможемо застосовувати у своєму листі. Це теж дасть можливість нам визначити значення, синоніми тощо. Д.

Airstory

Не має значення, що ми повинні написати: блог, статтю, роман, есе і т. д. Д. Нам доведеться все одно досліджувати цю тему, якою б маленькою вона не була. Це займає багато часу і уповільнює процес написання.

Відкриваємо багато вкладок, ретельно читаємо інформацію і приступимо до написання. Звучить просто, проте це вимагає нашого дорогого часу, щоб цього уникнути, нам необхідний додаток, який може виділяти весь корисний текст на сайті та показувати нам усі сайти в одному місці.

Airstory може інтегруватися з різними додатками, наприклад як WordPress, Google Документи, Google Диск, Evernote та інші. Найкращий? Це абсолютно безкоштовно.

Grammaire

Grammarly це додаток, який ми можемо інтегруватися в Word дуже легко. Він відповідає за пошук не лише орфографічних, а й граматичних помилок. Тож ми покращимо спосіб самовираження, уникаючи при цьому помилок будь-якого роду.

6 Найкращих додатків для покращення вашого письма

Як покращити мій лист

Писець

Писець дає нам можливість організувати себе завдяки системі нотаток, яка робить легшим наше життя. З ним ми можемо організувати глави та розділи, зрештою, ми бачимо все разом дуже організованим чином.

Більшість людей, яким доводиться писати досить довгі романи або статті, застосовуйте Scrivener, бо він не тільки допомагає організації та продуктивності. В іншому випадку, перш за все: економте час.

Хемінгуей

Хемінгуей надзвичайно корисний додаток, який дасть можливість нам Mettre en виділіть речення нашого тексту різноманітними кольорами. Будь вони звичайні, довгі, складні або щільні. Це не має значення, тому що це дає нам можливість виявляти серед іншого, коли ми невірно застосовували "пасивний голос".

Іншими словами, Гемінгуей допоможе нам писати простим, але простим способом, щоб поліпшити наш текст.

За допомогою таких звичайних додатків ви можете швидко поліпшити власні письмові навички. З його допомогою ви можете поліпшити свій час і вчитися на ходу. Таким чином, відправивши власну роботу, ви можете бути повністю впевнені, що вона виконана правильно.

Чим більше ви пишете і, перш за все, тим більше уваги приділяєте власним помилкам, завдяки даним інструментам ви швидко станете професіоналом у власній галузі.

Добавить комментарий