18.05.2024
Технології

Adobe запускає свій перший відеоредактор для android

Майже через рік після запуску власного відеоредактора на iOS, Adobe запускає застосунок для Android, ОС, яку найширше застосовують у світі. Його звуть Adobe Premiere Кліп і Vous Permet D ‘ редагувати відео дуже простим і одночасно дуже зрозумілим способом . Це абсолютно безкоштовно, хоча вам знадобиться підписка, щоб застосовувати його на столі для роботи.

Монтаж відео дуже затребувана у користувачів. Причина така, що зараз стільникові телефони здатні робити чудові фотографії, а ще записувати відео виняткової якості. Іноді їм не вистачає редакторів до камер. Що ж, хоча існують тисячі, якщо не мільйони додатків для фотографій для використання найрізноманітніших фільтрів, редагування відео завжди було менш цікавим для розробників, здебільшого з огляду на складність застосування. Завжди вважали і залишається, що на великому екрані необхідно застосовувати хороший редактор. Іншими словами, на стільниковому телефоні не можна добре редагувати.

Але зараз з’являються додатки, які намагаються позбутися цього упередження, даючи можливість користувачам легко редагувати власні фотографії, не роблячи меншою складності інструментів.

Adobe запускає свій перший відеоредактор для android

Adobe Premiere Clip

Найкращим прикладом цього вважається застосунок Adobe Premiere Clip для iOS, який тепер постачається на Android з тими самими можливостями, що і його версія для айфон. Це дає можливість майже-що автоматично знімати відеоролики, в яких користувачеві необхідно буде тільки вибрати фотографії, які він хоче розташувати. Інакше кажучи, якщо у вас немає великих знань у розробці відео, Adobe полегшить вам завдання.

Але також, якщо ви креативні, він пропонує вам різні варіанти редагування найнезвичайніших відео, змініть їхній зовнішній вигляд і включіть музику, яка їм найкраще підійде. Крім того, як і його додаток для iOS, Adobe Premier Clip буде легко інтегруватися з іншими корпоративними додатками, наприклад як Adobe Capture або як настільний додаток. Припустимо, ви можете почати проєкт на стільниковому телефоні і закінчити його на комп’ютері або навпаки.

Так само всіма творіннями можна, не докладаючи великих зусиль, поділитися у всіх соцмережах із самого застосунку, а ще експортувати проєкти в Adobe Premiere Pro CC на ПК і Mac. Останнє можливе завдяки Adobe CreativeSync , якісний інструмент Adobe, який підкреслює його. повністю з інших додатків для редагування відео Android.

Добавить комментарий