13.07.2024
Технології

11 Найкращих додатків для камери для android у 2020 році

Фотографія була головною частиною роботи зі смартфоном, оскільки телефони могли собі дозволити розкіш відображати кольори. Згодом додатки для камери стали необхідністю для платформи. Деяким користувачам потрібні вражаючі налаштування для селфі, тоді як інші хочуть якомога краще наблизитися до професійної фотографії. Неможливо було взяти до уваги ці всі варіанти застосування. Незважаючи на всі зусилля виробника, додаткам камери за замовчуванням не пред’явили привілей узгодженості. Це стало причиною створення повної бібліотеки додатків для камери, що дозволяють максимально користуватися її можливостями. Ось наш вибір із 10 найкращих додатків для камери Android.

Ми збиралися включати в цей аналіз порівняння зображень, але всі зображення були практично ідентичні, так що це не мало сенсу. Ми сконцентруємося на тому, що роблять ці додатки для камери, щоб виділити їх, тому ви можете подумати про заміну програми за замовчуванням. Ці додатки було перевірено на Samsung Galaxy S7 Edge.

1. Камера Google

Хоча додаток недоступний по всьому світу, ви можете встановити останню версію за допомогою файлу APK. При цьому це мінімалістичний застосунок, що вийшов з Google Now і Android 5.0. Додаток виконав пристойну роботу, даючи можливість вам робити фотографії, не заважаючи вам. Жодних налаштувань не потрібно — відкрийте застосунок, наведіть вказівник миші і клацніть. Панорамні знімки також не менш цікаві, оскільки замість довгої безперервної експозиції робиться серія нерухомих зображень, що дають об’єкту свободу пересування. Найкраща особливість додатка Google Camera — це його режим розмиття . Дуже майстерно копіює глибину різкості. Немає іншого застосунку, навіть для iOS, який так недалеко підійшов би до цієї функції.

>> Завантажте Google Camera тут

Якщо він недоступний для вашої країни, ви можете завантажити APK файл .

2. 360-градусна камера

Це традиційний застосунок. Camera 360 надає шанс вручну підбирати області фокусування, додавати нахил-зсув і додавати насиченість, а тепер вони додали фільтри прикраси, щоб дійсно виділити ваші селфі. У Camera 360 багато реклами, але щойно ви торкнетеся значка камери, вона перестає відображатися. Ця програма стане в пригоді, якщо ви намагаєтеся перетворити традиційні фотографії на щось більш естетичне.

>> Завантажити Camera 360 тут

3. Камера для Android

Камеру для Android найкраще назвати базовим додатком. Ви можете ввімкнути геотег, спалах і змахнути вгору, щоб переглянути додаткові параметри. Хоча вибір таких параметрів настільки хаотичний, що ви по завершенню ненавмисно підбираєте щось ще. Можливо, краще уникати цього меню. Додаток запускається швидко, показує камеру і йде з дороги. Якщо це те, що ви хочете знайти, цей додаток — прекрасний варіант.

>> Завантажити камеру для Android

4. КамераМХ

Знову ж таки, цей додаток більше про те, чого не робить. Він не заважає вам, не показує спливаючу рекламу в середині кадру і не вимагає яких-небудь налаштувань. Якщо ви хочете додати ефекти, ви можете застосувати обмежену матрицю за допомогою кнопки Fx. CameraMX дає можливість робити знімки швидко, замість того, щоб давати вам складні гаджети, які дають фактично ті самі результати.

>> Завантажити Camera MX

5. Цимера

Cymera користується статусом одного з найпопулярніших додатків для камери для Android, і не дарма. Інтерфейс користувача перенесе вас із завантаженого вступного екрана на симпатичний інтерфейс, який краще позначати як успішний. Ви можете отримати доступ до всіх фільтрів, режимів і функцій просто тут, і він поставляється з великою бібліотекою селфі-фільтрів для ентузіастів.

>> Завантажте Cymera тут

11 Найкращих додатків для камери для android у 2020 році

6. ектакам

Ektacam — це не стільки застосунок для камери, скільки застосунок-фільтр. Але для того, щоб потрапити до списку, необхідні тільки перші кілька людей. Ektacam дає можливість робити знімки в традиціях старих фотоапаратів, імітуючи зовнішній вигляд зображень на найрізноманітніших типах плівок, що викликає серйозну ностальгію.

>> Завантажте Ektacam тут

7. Гіпокам

Hypocam також простий, як і Google Camera. Але у вас є застереження: ви можете робити біло-чорні зображення. Hypocam виходить за рамки звичайного знебарвлення зображень. Ви можете підібрати точний колірний діапазон, які хочете зробити більшими або зробити меншими, що надає вам більше контролю над тим, які частини зображення виглядають світлими, а які — темнішими. Якщо вам подобається працювати в біло-чорному кольорі, ви насамперед оціните те, що пропонує Hypocam.

>> Завантажте Hypocam тут

8. Ручна камера.

Ручна камера конкретно така, ручна. Запустіть додаток, і ви зможете побачити багато автоматизованих налаштувань, таких як ISO або баланс білого, витримка тощо. Д. Що можна починати налаштовувати. Торкніться кожного параметра в списку і відрегулюйте його за допомогою диска в правому нижньому кутку екрана. Однак ці параметри будуть обмежені можливостями вашої камери. Приємно мати можливість налаштовувати кожен аспект зображення між знімками.

>> Завантажте ручну камеру тут (2,99 $)

9. Відкрита кімната

Відкрита камера має дуже багато спільного з додатком Footej, з тією лише різницею, що відкрита камера оптимізована для фотозйомки. Для цього у вас є налаштування експозиції в правому верхньому кутку екрана. Крім того, ви можете провести пальцем для збільшення замість класичного масштабування. Цікаво, що це могло бути результатом недостатнього сканування, але було практично неможливо налаштувати витримку, через що зображення були трохи переекспоновані. В іншому додаток працює чудово. Починається негайно, показуючи вам варіанти, не заважаючи рекламі.

>> Завантажте Open Camera тут

10. VSCO

VSCO користується статусом класики на ринку камер Android. Дизайн мінімалістичний і дивним чином нагадує Google Camera. Відсутність варіантів — це сама ваша сутність. Вам не потрібні нудні та виснажливі налаштування, щоб ваші зображення не прогресували. Просто розрівняйте фото і натисніть кнопку. Немає нічого важчого. Galaxy S7 edge мав певні складнощі зі стабільністю, проте вони незначні, беручи до уваги його ефективність.

>> Завантажте VSCO тут

11. Вінтажна ретро-камера + VHS (колишня вінтажна ретро-камера Yaycam)

Yaycam виводить ідею ретро-фільтрів на новий рівень. Ви можете спробувати зробити так, щоб ваш пристрій записував і відтворював старі зображення. Зліва є панель фільтрів з безліччю безкоштовних (а ще деяких платних) опцій, щоб розпалити ностальгію за отриманими відео. Не безкоштовна версія дає можливість знімати зображення з дуже великою роздільною здатністю і видаляти водяний знак. Безкоштовна версія дає можливість зберігати зображення в набагато нижчій роздільній здатності, регулярно закидаючи вас рекламою. Це того необхідно тільки для плагіна VHS.

>> Завантажте Vintage Retro Cam + VHS тут

12. Камера Z

Z-Camera робить все, що здатні робити вищезгадані камери, і багато іншого. Він має масу фільтрів, які ви можете застосувати, і дає можливість вам витрачати гроші на фільтри. Він балує вас під кутом камери і навіть додає зміни нахилу, коли ви хочете перетворити пейзажі на ескізи за допомогою звичайного для розуміння і звичайного в застосуванні інтерфейсу.

Добавить комментарий