22.05.2024
Технології

Adobe презентує photoshop elements 2018 і premiere elements 2018 з новими функціями

Один із гігантів поточне програмне забезпечення, який був еталоном у конкретних секторах, наприклад як Adobe протягом багатьох років, щойно анонсував нові версії 2-ух власних флагманських продуктів.

Зокрема, мається на увазі запуск Photoshop Elements 2018 і Прем’єра Деталі 2018 Дві програми з низкою нових цікавих функцій і найрізноманітніших поліпшень, як і очікувалося. Оскільки Photoshop Elements і Premiere Elements є Покупець- орієнтований Додатки , Adobe додала кілька нових функцій, які спрощують організацію ЗМІ, автоматичне редагування і нові керовані правки, які допоможуть вам змінити користувачі фотографій і відео дуже простим і результативним способом, але одночасно більш успішним для досягнення кращих результатів з цими додатками.

Таким чином, зараз Adobe Elements Організатор 2018 піклується в режимі автомат про організацію всіх наших захоплень за допомогою маяків, що дасть змогу користувачі швидше шукати файли цього типу, а не шукати їх серед великого пакета фотографій, щоб підібрати найкраще. Таким чином Деталі Організатор автоматично створює слайд-шоу et відеокліпи одним клацанням миші, хоча їх можна налаштувати за допомогою тем, Musique і під — титри .

Adobe презентує photoshop elements 2018 і premiere elements 2018 з новими функціями

Adobe представляє нові Photoshop Elements 2018 і Premiere Elements 2018

З іншого боку, кероване редагування контенту дає можливість вам виконувати нерозв’язні завдання, застосовуючи звичайні інструкції, все поетапно, в дійсності Photoshop Elements і Premiere Elements вже пропонують загалом 67 керовані модифікації . Були включені й інші нововведення, наприклад швидкий обмін Fonds , створення двійники виставки шляхом керованої збірки, з ефекти суперпозиція або створення і налаштування акварель зроблено вручну. Що стосується редагування відео, ми можемо законсервувати зображення і бетон за допомогою під- титри en рух, щоб отримати більше професійний а ще видалення Великий кут і ухилятися Риб’ячий з відео дії.

Пам’ятайте, що більшість із дуже складних нових функцій у Photoshop Elements 2018 і Premiere Elements 2018 робляться керованим способом через помічників, що дуже полегшує ці завдання . Крім того, необхідно згадати спрощення, проведене в процес підбору в Photoshop Elements 2018, оскільки з новою функцією автоматизованого вибору тих, кого можна зробити це простим перетягуванням і клацанням.

Нарешті, ми скажемо, що в Premiere Elements 2018 користувачі вже можуть витягувати дуже легко перехоплює власних відео або, завдяки функції Розумна обрізка , автоматично обрізає поганий Scenes при збереженні правильних відповідно до єдиного стилем відео.

Добавить комментарий