11.12.2023
Технології

Android accessibility suite: як завантажити та корисні поради

Пакет спеціалізованих можливостей Android вважається офіційною реалізацією D’Android для людей з невеликими можливостями або обмеженнями застосування телефонів, які можуть застосувати їхні мобільні термінали з максимальними гарантіями та оптимізацією безлічі інструментів, адаптованих до їхніх потреб, наприклад, особистих потреб для початку роботи набагато зручнішого та кращого перегляду ваших додатків. І А річ у тім, що зараз смартфони призначаються не лише для розважальних заходів чи мультимедіа; більшість людей звертаються до стільникових телефонів, щоб поліпшити якість власного життя, тим паче в суворих умовах. Тому нижче ми пропонуємо вам Tutoriel повністю по його установці і його ключових інструментах .

Як завантажити Android Accessibility Suite

Встановлення Пакета спеціалізованих можливостей Android досить легко; Вам для цього просто необхідно перейти до Google гри та пошукайте застосунок офіційний Android Accessibility Suite de Google . Потрапивши на офіційну сторінку програми, натисніть інсталятор, щоб розпочати встановлення програми. Через кілька секунд установку буде закінчено, і ви зможете почати застосовувати Додаток Android Accessibility Suite на вашому терміналі Android .

Усі послуги Android Accessibility Suite

L’використання доступність Android в себе включає такі послуги:

  • TalkBack, програма читання з екрана.
  • Застосовуйте в одному порту комутатори великих розмірів.
  • Організація заявок з відбору.
  • Відмінні описи додатків.
  • Розпізнавання мови.

Дізнайтеся, як застосовувати TalkBack

Google має придбав у минулому застосунок Відповідати, інструмент, який призначений для користувачів Android, що демонструють якийсь тип інвалідності та/або обмеження, зорові та/або слухові, і які не можуть застосувати смартфон зі звичайним інтерфейсом.

Таким чином, Відповідати, що належить Google, буде рекомендовано за замовчуванням Пакетом спеціалізованих можливостей Android, і він попередньо встановлений на ле термінали Android, хоча видимий не всім користувачам.

І цей додаток Відповідати дає можливість користувачам з труднощами керувати власним терміналом Android з оптимізованим сенсорним інтерфейсом, який повністю налаштовується згідно з потребами кожного користувача, зокрема ле параметри розпізнавання голосу та оптимізація мобільних сповіщень та алертів.

Як знайти TalkBack на Android

Хоча ми можемо завантажити інструмент безкоштовно Пакет спеціалізованих можливостей Android за допомогою Google гри, на багатьох пристроях він уже попередньо встановлений у такій самій операційній системі. До такої міри, що Google здебільшого модифікує інструмент Відповідати сам, щоб стати Пакетом спеціалізованих можливостей Android, додаючи нові функції, описані вище, як-от перемикач доступу, щоб поліпшити керування стільниковим телефоном та іншим аудіо, а також перемикач для розмовляти напряму, не переходячи через інші екрани.

Добавить комментарий